Bura od prezesa Kaczyńskiego. Co usłyszał Dominik Tarczyński? [WIDEO]

Poseł Dominik Tarczyński nie przebierał w słowach podczas awantury w Sejmie dotyczącej m.in zakazu dla Marszu Niepodległości. Dostał za to krótką, ale potężną burę. Jakie dokładnie słowa usłyszał poseł Tarczyński?

wróć do artykułu
  • ~sic.
    (2018-11-09 11:05)
    Kaczynski niech przeprosi Polakow ...
  • ~Mark Twain
    (2018-11-09 10:02)
    Czy ten poseł-egzorcysta ma coś wspólnego z reklamowanymi kabanosami?
  • ~===
    (2018-11-09 09:58)
    Tarczynski ma do powiedzenia w "Swiatyni DEMOKRACJI" ,jedynie :tak wodzu!!! Gratulacje dla WYBORCOW p-OSLA.
  • ~tak tak
    (2018-11-09 08:44)
    ten banbyta pisowski powinien stracic cala rente z poslowania bo jest bandyta takich slow nie wypowiada noromalny tylko de---il a ze to pisielec to norma
  • ~We
    (2018-11-09 07:22)
    Panie Tarczyński .Żadne śłowa nie pomogą ci pań mówi myśli .wszyscy juź o panu dawno wyrobili sobie zdanie.A nie jest ono dobre dla Pana jskby Pan wiedział co myślą ludzie i mówią jak Pana słyszą o widzą .Lepiej żeby Pan i tym nie wiedział.
  • ~socjalista Adolf H.
    (2018-11-09 07:22)
    ale się lewactwo POdnieciło. Bufetowa łorgaz mu dostała
  • ~Trzeźwy
    (2018-11-08 17:33)
    Kurcze, Ojciec Chrzestny! Tylko ja to widzę??
  • ~Rajbjaj kroliczek gdybaj
    (2018-11-08 16:46)
    A POlszewik Tusskusow naganiał jeszcze kolesiow ŚWIRKORSKICH żeby beształy pożadnych POSŁÓW taka różnica tych TOTALNYCH
  • ~Filmik roku
    (2018-11-08 15:47)
    To było piękne. Wspaniały spektakl. Mina Dominisia poprawiła humor. Mam też skąd czerpać wzorce jak tresować swojego pieska.
  • ~kit
    (2018-11-08 13:45)
    khur-duphel pokazuje całego siebie
  • ~JAKI
    (2018-11-08 13:31)
    PN KACZYNSKI TAKIE CHAMSTWO JAK TARCZYNSKI WYWALIC Z PISU ON PSUJE WIZERUNEK PANA JAKO SZEFA PARTI ON OPLUWA I PN KACZYNSKI TO JEST CHORĄGIEWKA
  • ~cougar
    (2018-11-08 13:04)
    Polacy,kiedys wlasna nienawiscia do innych osob sie zadlawia Co sie z Wami ludzie dzieje?? Tez jestem Polakiem,ale nie ma we mnie zadnej nienawisci,do drugiego Polaka
  • ~guru karzeł
    (2018-11-08 11:29)
    Brawo Jarek, a czy Tarczyński potrafi też aportować i turlać się po podłodze ?
  • ~quazimodo
    (2018-11-08 11:19)
    No i co Tarczyński na to.Właśnie cały świat zobaczył na własne oczy jak Kaczyński DEPCZE RESZTKI GODNOŚCI miernoty Tarczyńskiego.A tak poza tym zobaczyłam CYRK i głównego TRESERA,jak przywołuje do porządku krnąbrne i niesforne zwierze.Ale jazda!!!!!!!!
  • ~taktotak
    (2018-11-08 10:48)
    No, a jak zabraknie Prezesa, to Piotrowicz czy Mariusz przejmą pałeczkę?
  • ~Obywatel
    (2018-11-08 09:59)
    Dominik, Prezes potraktował ciebie gorzej niż psa. Ja jak dm burę mojemu psiakowi to ten potrfi się obrazić. Tobie nawet tego nie wolno. Taka dola pisiaków.
  • ~Nan
    (2018-11-08 09:44)
    Pan wydał pieskowi polecenie😂😂😂
  • ~ministrant z katedry
    (2018-11-08 09:11)
    Prezio łagodnieje ? CHYBA PO WIELKIM SUKCESIE POPARCIA DLA TCHÓRZEWSKIEGO JUNIORA W SIEDLCACH .Zrozumiał pan Jarosław ,że jego tzw autorytet jest iluzoryczny w społeczeństwie obarczonym myśleniem racjonalnym .Stąd jego poparcie dla Rydzyka bo ten napędza mu myślących jak po zatruciu mgłą helową smoleńską .
  • ~PiSon
    (2018-11-08 08:59)
    Panie prezesie to to co pan oddalił nigdy nie powinno być członkiem PiSu !!!!!To to to taki Pawłowicz w portkach lecz chamstwem nie ustępuje .
  • ~Krzychu
    (2018-11-08 08:57)
    Prezes to jednak autorytet, jak nauczyciel 100 lat temu! A czym mu grozil? Tak , z ciekawosci chcialbym wiedziec!

Może zainteresować Cię też: