Kornel Morawiecki o organizatorach marszu narodowców: Dlaczego nazywać tych młodych ludzi faszystami?

Poseł Kornel Morawiecki (Wolni i Solidarni) powiedział PAP, że weźmie udział w marszu 11 listopada. Jak ocenił, w marszu powinni wziąć udział wszyscy, także prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. "Będzie to wielki, uroczysty, wspólny marsz Polaków" - podkreślił.

wróć do artykułu
  • ~jarek
    (2018-11-09 14:45)
    to wy z po jestescie faszystami donosicie do niemiec w d wchodzicie niemca
  • ~Poseł K
    (2018-11-08 18:06)
    Dlaczego nazywać te dzieciaki faszystami? No choćby ze względu na ich faszystowskie poglądy, symbole i zachowanie?
  • ~Sowelo
    (2018-11-09 17:18)
    Dziennik pl. jesteście tak gupi, czy może lubicie brunatne klimaty? Kasujecie komentarze uczące was prawdy i herstorii? Cenzory za trzy grosze.
  • ~Mnietteck
    (2018-11-09 08:43)
    Jedynym prawdziwym powodem organizacji tego marszu, jak i wszystkich innych państwowych eventów, jest stworzenie kolejnego pretekstu do przewalenia pieniędzy podatnika. Trafiają one do kieszeni powiązanych z urzędasami firm, najczęściej za konkretną łapówkę. Tym razem do przewalenia jest 200 mln. To jest wartość całkiem konkretnego miasteczka. Ale co tam, podatnik zapłaci. Chleba nie ma, ale na igrzyska zawsze kasa się znajdzie.
  • ~Poznaniak
    (2018-11-08 17:35)
    Dla pana Kornela M - jest już problemem dlaczego 2 +2 = 4 ?. Trudno temu panu wyjaśnić komu sprzyja jego syn, a komu ojciec. Czy ,,narodowcy" z hasłami faszystowskimi ,to tylko narodowcy , czy już jawni faszyści.? Niech pan szuka odpowiedzi w literaturze, lecz nie w tej pochodzące z IPN-u
  • ~head
    (2018-11-08 16:56)
    Co mu tlumaczyć on ma zmiany starcze.
  • ~Kick
    (2018-11-08 23:08)
    Niemcy rękami proniemieckiej partii i telewizji pragną nam wmówić że faszyzm to nie ich specjalność. Jak niemiec zły na Polaka to dobry znak.
  • ~Piękna Warszawa
    (2018-11-08 21:08)
    Będzie tak jak powinno być od początku. Prezydent i Premier odpowiadają za całe obchody i bezpieczeństwo !!! Bardzo dobre posuniecie pani HGW. Brawo !
  • ~jj26
    (2018-11-08 17:21)
    Jeśli TEGO nie rozumiesz, to czas tylko na dom starców!
  • ~kapral Wacek
    (2018-11-08 17:31)
    A batkę- Putina zaprosił ?
  • ~Slazak
    (2018-11-08 16:55)
    Faszysci to ci wyzej, reszta to zwykli durnie
  • ~Przedwojenny
    (2018-11-08 18:30)
    Kornel,kiedy oni będą rządzić i wieszać,to za póżno będzie na Twoje nowe refleksie.
  • ~Dziadku
    (2018-11-08 18:47)
    Ślepy jesteś?
  • ~VAT-men
    (2018-11-08 17:39)
    Czy on płodził bankstera czy premiera ?
  • ~===
    (2018-11-09 16:50)
    Krzywousty,bylego ksiedza a obecnie MIEDLARA, Biskup niewyje - al dlatego ,ze mial odciski na kolanach.
  • ~Dm2
    (2018-11-08 22:14)
    Czy u Morawieckich to już rodzinne że mają coś z czachą??? Dziadku, kup sobie blachę i uczyń to co należy. Potem kup brzeszczot i przytnij synkowi nos Pinokia, bo się chłop do prezesowskiej esicy zmieścić nie może.
  • ~Slazak
    (2018-11-09 06:18)
    "Ja tez bylem na marszu (nawet z dziecmi) ale faszysta nie jestem" to ulubiona argumentacja prawicowych politykow. Te durnie nie widza ze faszyzm maja wypisany na czole.
  • ~Polak
    (2018-11-09 07:18)
    Dlaczego nazywać tych młodych ludzi faszystami? Bo może tak, jak Donald Tusk mieli dziadków w Wermahcie zabijającym polaków !!!
  • ~wies
    (2018-11-09 10:53)
    Gdy ktoś mówi jak faszysta, wygląda jak faszysta i działa jak faszysta, to pewnie jest faszystą?
  • ~mitex
    (2018-11-09 09:14)
    Takie same pytanie można zadać dlaczego Kornela Morawieckiego starego komunistę nazywa się walczącym Solidarnościowcem

Może zainteresować Cię też: