"Demokracja putinowska", "Krajowa Rada Ziobrownictwa", kpiny z Petru. Nowelizacja ustawy o SN uchwalona po burzliwej debacie

| Aktualizacja:

Sejm uchwalił kolejną nowelizację ustawy o SN. Środowym głosowaniom towarzyszyła burzliwa dyskusja. Ze strony opozycji padały argumenty o "demokracji putinowskiej" i "PiS-owskich fobiach". Łukasz Schreiber (PiS) zarzucał PO łamanie konstytucji i wytykał afery z czasów jej rządów.

wróć do artykułu
  • ~jaity
    (2018-11-21 13:59)
    No i mafie dalej mają się dobrze i trwa w najlepsze wyzysk szarych obywateli.
  • ~Ulijanka
    (2018-11-21 17:03)
    Lelyput znowu na kolankach/
  • ~14ah88
    (2018-11-21 16:23)
    CO TO JEST???? To po prostu kompletna kapitulacja PiS przed sędziowską kastą! Naród wam tego nie zapomni!
  • ~czy mamy byc nadal dumni?
    (2018-11-21 17:51)
    Czy ktos moze mi wytlumaczyc po co byla ta proba oszukania Polakow i Unii? Czy przez to PIS powstal z kolan? Gdzie sa te zapewnienia "specjalisty" prawnego od przekrecania i interpretacji prawa oraz konstytucji dla potrzeb PIS-u pana Wojcika ze wszystko jest OK? To byl przyklad lekcewazenia wszystkich i wszystkiego. Nie na tym polega porzadna polityka na przyszlosc.
  • ~wąsaty zenek narciarz
    (2018-11-21 16:52)
    Czy Oni tam coś biorą i jeżeli tak to co ?
  • ~internautka 50+
    (2018-11-21 13:13)
    Unia to choroba która toczy Europę ojczyzn, z tym stwierdzeniem trudno się nie zgodzić!
  • ~Rychu
    (2018-11-21 13:04)
    Warto tu przytoczyć słuszną sentencję TACYTA: „Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń”.
  • ~edek
    (2018-11-21 17:43)
    a tak dziadek prezes mowil ze ani kroku w tyl!!!!!!!!!!!!!!!on chyba już nie panuje nad tym wszystkim na cale szczescie
  • ~trzeba byc zawsze praworzadnym
    (2018-11-21 17:57)
    Czy PIS jest tylko wtedy praworzadny gdy sie go wytarga za uszy?
  • ~Kauzyperda
    (2018-11-21 17:56)
    Gdzie schowali Prokuratora Piotrowicza co to wpadki wciąż zalicza Tego niby prawnika powinni posunąć ze stanowiska Przewodniczącego Komisji Sprawiedliwości bo ośmiesza nie tylko PiS (ci są i tak ośmieszeni) ale ośmiesza nas Polaków..
  • ~jarek
    (2018-11-21 17:32)
    PiS rozumie tylko pranie po pysiu, bo dopiero wtedy raczy włączyć resztki rozumu. ;)
  • ~rychu
    (2018-11-21 19:00)
    sekta Jareczka sie zeszmacila !!!!!!! po raz kolejny, ale wiem rowniez ze nie po raz ostatni !!! dotrtwaja do Swiąt, czy zaczną ucieczke ??!!!!!!! tylko ze cieszyc nie ma sie z czego, bo czeka nas sprzatanie i wymiatanie syfu, ktorego narobili !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Kundle
    (2018-11-21 12:03)
    Ogon pod siebie i milczeć.
  • ~modraszek
    (2018-11-21 19:35)
    PiSiu uchwalił kolejną ustawę patriotyczną.
  • ~nieskundlony
    (2018-11-21 16:07)
    zostali mi narodowcy oni nie zamienią naszych barw na bialą szmatę
  • ~koutcher
    (2018-11-21 10:38)
    To koniec niepodleglosci sypie sie wszystko i powiem iz ciesze sie iz mieszkam w kraju ktory opuszcza ten niemiecki burdel
  • ~miś
    (2018-11-21 14:11)
    Lubię Asta. Ta nienachalna inteligencja, bijąca z oblicza. Spokojnie mogliby go wsiąść do Grupy Trzymającej Władzę, skupującej banki za 1 zł. Nic nie wygada, bo nic nie zrozumie, a podpisać może.
  • ~goya
    (2018-11-21 16:55)
    czyli PO nie chciała nowelizacji o jaka upomniana się Unia, PO chce wyprowadzić nas z unii
  • ~Lukrecjusz
    (2018-11-21 18:29)
    Mimo tej sejmowej szopki Korpus Odwodowy i jego PO to antypolskie ZŁO.
  • ~oj nieladnie
    (2018-11-21 17:39)
    Widze, ze tutaj postuja same giganty inteligenckie. Patrzenie na polityke miedzynarodowa czy unijna oczami Karguli nie jest dobrza widziane. Robimy co chcemy, prawo jest po naszej stronie nikt nam nie bedzie mowil co mamy robic, nawet Unia w ktorej jeszcze jestesmy czlonkiem. Jeszcze. Wstyd, zagranica ludzie znaja jezyk polski i to czytaja oraz relacjonuja dalej. To wstyd dla Polski i psucie jej wizerunku. Niech mi nikt nie mowi, ze to patriotyczne.