Urodziła się 30 października 1981 roku w Warszawie. Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwentka studiów podyplomowych "Marketing Internetowy" w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Reklama

Z partią Prawo i Sprawiedliwość związana od 2005 roku, pracowała w sztabie wyborczym zwycięskich kampanii parlamentarnej i prezydenckiej, a następnie w biurze ds. Komunikacji Internetowej. Od 2013 roku jest członkiem Rady Politycznej PiS.

W 2014 roku została wybrana radną Sejmiku Województwa Mazowieckiego, uzyskała najwięcej głosów spośród wszystkich kandydatów PiS do sejmików wojewódzkich w całej Polsce. Poseł na Sejm RP VIII kadencji, pracowała m.in. w sejmowej Komisji Infrastruktury.

Od marca 2017 roku przewodnicząca Wojewódzkiego Zespołu Samorządowego PiS w województwie świętokrzyskim, gdzie jako poseł aktywnie angażowała się w działania na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej.

Za tę dziedzinę będzie odpowiedzialna również jako sekretarz stanu w MSiT. Minister Witold Bańka powierzył jej także kwestie dotyczące dalszego wzmacniania konkurencyjności polskiej oferty turystycznej, w szczególności koordynację i wdrażanie projektu Polskie Marki Turystyczne, którego głównym celem ma być ukonstytuowanie tzw. regionów turystycznych.