Wolność i RN zawiązują koalicję. Korwin-Mikke: Narodowcy mają program na polexit, my mamy program na rozwalenie UE

| Aktualizacja:

Ruch Narodowy i partia Wolność utworzyły "eurosceptyczną" koalicję w wyborach do Parlamentu Europejskiego - poinformowali w czwartek prezesi RN i Wolności: Robert Winnicki i Janusz Korwin-Mikke. "Mamy jeden wspólny punkt programowy - do diabła z UE" - oświadczył Korwin-Mikke.

wróć do artykułu
  • ~Krzysiek z Krakowa
    (2018-12-09 02:16)
    Korwin jest tak głupim człowiekiem, więc zupełnie nie rozumiem czemu dziennik w ogóle się nim zajmuje jak pospolity tabloid. Nie macie o czym pisać ?
  • ~EU
    (2018-12-08 15:34)
    Europa istniała bez was i będzie dalej istniała bez was głupie staśki !!!
  • ~ziutek
    (2018-12-08 14:10)
    polnische Wirtschaft !
  • ~Kontemplyta
    (2018-12-08 11:12)
    Wobec absurdów brukselskiego RODO, tj. cięcia komunikacji między firmami, a szukającymi pracy, za to brania w ochronę przestępców (którzy przecież lada moment będą kasować za rozwiązanie tego węzła ekonomicznego), idea nie jest zła. Tylko co pan JKM doprowadził w swej karierze do końca? Przecież już tam był i zamiast działać..wrócił.
  • ~zasluzeni
    (2018-12-08 09:59)
    licze ze niedlugo natura pochlonie tego de----la a tego drugiego wsadzimy bo zasluzyl na dlugie lata
  • ~powie-----c
    (2018-12-08 09:56)
    wiekszych chamow w zyciu nie widzialem
  • ~Marchołt
    (2018-12-07 22:44)
    Ciekawe jaki "program" mają dla Polski po wyjściu z Unii Europejskiej?
  • ~xxxl
    (2018-12-07 21:31)
    Koalicja Fiku-Miku!
  • ~Beata
    (2018-12-07 07:23)
    Przecież tą kasę do UE najpierw musimy wpompować żeby nam oddali. Myślicie, że tam poduszki trzecią i złoto leci? A ile kosztuje utrzymanie! Takie pier dy, że nam daje coś. W zamian odebrała nam całą gospodarkę. Nie mamy własnych banków, sklepów, fabryk, największe firmy budowlane mają kapitał zagraniczny, a podatki nigdy w historii Polski nie były tak wysokie. Przez dotacje unijne padło wiele firm, bo zakłócają zdrową konkurencję. Teraz UE chce skasować polskie kopalnie pod płaszczykiem ekologicznym, a w Niemczech w najlepsze funkcjonują kopalnie i elektrownie na węgiel brunatny. Nie mamy ani jednej marki własnej samochodu, a ludzie do pracy masowo wyjeżdżają za granicę. Jeżeli ktoś zyskał to inne państwa UE. My wciąż konkurujemy z nimi tylko tanią siłą roboczą.
  • ~Korwinista
    (2018-12-06 22:07)
    Winnicki to wypiedek pijanego Kukiza , innaczej nie byl by poslem i ryczal by te swoje brednie po ulicach razem z wydymanym przez biskupa klecha Miendlarem czy jak mu tam !
  • ~KONSTYTUCJA
    (2018-12-06 19:41)
    Korvin Mikke to chodząca śmierć . Różaniec do ręki i paciorki odmawiać !!!
  • ~miś
    (2018-12-06 19:33)
    Mrówka z karaluchem idzie w tan.
  • ~eeech
    (2018-12-06 18:54)
    Czy to już znaczy, że Pl straciła instynkt samozachowawczy że tacy posr..cy wypływają i mają jakieś poparcie....?
  • ~dindon
    (2018-12-06 18:21)
    Mam nadzieję że Winnicki w sprawach gospodarczych jest lepszy od Bosaka. Bardzo dobrze się stało że Ci dwaj spotkali się, Korwin go nauczy Kapitalizmu a Winnicki umiejętności pozyskiwania tłumów.
  • ~ktos
    (2018-12-06 17:39)
    Wynocha do rosji, na rzecz ktorej dzialaja.
  • ~Andrzej123
    (2018-12-06 17:39)
    Zadeklarowany wolnościowiec idzie do wyborów wspólnie z narodowcami, którzy uważają, że dobro państwa jest ważniejsze niż dobro jednostki. Takie rzeczy tylko w Polsce
  • ~head
    (2018-12-06 17:30)
    Oddział geriatryczno-psychiatryczny.
  • ~Norymberdzki
    (2018-12-06 17:12)
    Panie Korwin-Mikke ! Przy okazji rozwalcie też NATO. Putin jeszcze bardziej się ucieszy waszym działaniem. Winnicki powinien zaproponować "getto ławkowe" i plakietki dla mniejszości narodowych i religijnych. Jak już to iść na całość.
  • ~Kazik
    (2018-12-06 17:05)
    Teraz będzie wycie lewackich piesków :)
  • ~Nostradamo
    (2018-12-06 17:03)
    Panie Korwinie Mikku ! Nie zdąży pan tego zrealizować > Czarno to widzę !