Posłowie PO apelują do prezesa PiS o wstrzymanie "rzezi dzików": Jarosławie, możesz położyć kres temu szaleństwu

| Aktualizacja:

Posłowie PO zaapelowali w środę do myśliwych, do kierownictwa resortu środowiska, a także do lidera PiS Jarosława Kaczyńskiego o wstrzymanie planowanych na styczeń polowań na dziki. Apelujemy przeciwko tej niecywilizowanej masakrze - podkreślali.

wróć do artykułu
  • ~hugo
    (2019-01-09 14:48)
    „Tymczasem okazuje się, że w Niemczech takiego problemu nie ma. Niemieccy myśliwi w sezonie 2017/2018 odstrzelili 836 865 dzików. To o 42 proc. więcej niż w poprzednim okresie łowieckim. Odstrzał - jak podano - był środkiem zabezpieczającym przed afrykańskim pomorem **** (ASF). Myśliwi przyczynili się w znacznym stopniu do prewencji przed afrykańskim pomorem **** — powiedział wiceprezes Niemieckiego Związku Łowieckiego (DJV) Wolfgang Bethe.”
  • ~nie chce się tego słuchać
    (2019-01-09 16:02)
    PO obiecała zachodnim "przyjaciołom", że Polaków wyśle na zmywak na zachód a w Polsce będzie skansen, puszcza, i dzikie zwierzęta . PiS niweczy ich plany i to wywołuje wściekliznę byłych decydentów. Prokurator powinien energicznie zająć się większością tych ujadających ,
  • ~OP
    (2019-01-09 15:08)
    Mnie to nie dziwi że nasze polskie ****** się oburzają, że ich dzikich kuzynów mordują.
  • ~reg
    (2019-01-09 16:03)
    Już widzę oczyma wyobraźni kolejną demonstrację KODziarzy, tym razem przebranych i udających dziki ;D
  • ~Batko
    (2019-01-09 15:30)
    Czy Posłowie PO z FUNDUSZY Partyjny pokryją KOSZTY Leczenia????????????? Czy PO wytłumaczy UE ,dlaczego rząd nie zwalcza ZARAZY??????????????? A na miejscu Ministra wysłał bym tych tzw. posłów wieczorem do dzielnic Katowic ,gdzie dziki pod blokami urządzają sobie spacery.Albo plaże Świnoujścia. ZAPRZAŃCY-PO łapią się wszystkiego ,jak piany latarni. HAŃBA dla PO.
  • ~motek
    (2019-01-09 15:33)
    A z powodu ptasiej grypy wystrzelają wszystkie ptaki, czy jak?... Niech rozpoczną od kaczki!
  • ~Anton
    (2019-01-09 15:59)
    Dziki apelują do prezesa Kaczyńskiego żeby nie strzelać do Peowców A to ciekawa ta Szarańcza z PO
  • ~jak mus to mus
    (2019-01-09 16:00)
    Niemcy: Rekordowy odstrzał dzików w sezonie 2017/2018. "To zabezpieczenie przed ASF" Jak podał Niemiecki Związek Łowiecki (Deutsche Jegdverband - DJV), w sezonie 2017/2018 odstrzelono na terenie Niemiec ponad 800 tysięcy dzików. Masowy odstrzał tych zwierząt miał być zabezpieczeniem przed rozwojem ASF (afrykańskiego pomoru ******
  • ~77
    (2019-01-09 15:28)
    Nawet POdobne są do tych dzikow POlszewiki lub Czerwone Hopki co za nich strzelaną jak do kawek do tych dzików jak można to nie zmiejszać jak MACIORKA wydaje rocznie dwa statka PO 12 SZTUK
  • ~żart
    (2019-01-09 15:46)
    Posłowie PO wierzą więcej w prezesa PiS jak w swoją głupotę. Kto żałuje "dzika" może dostać za darmo do hodowli lub do ZOO. Reszta idzie pod nóż i na konserwy. Szkodniki się zwalcza jak i choroby ludzkie. Nie wolno tolerować "insektów" (chorób) roznoszonych przez "widzimisię" opozycji. Mięso z dzika jest dobre (jadłem ze sklepu). To samo dotyczy kangurów w Australii. Mieli posyłać puszki z mięsem kangura (w stanie wojennym) - nie doczekałem do dzisiaj.
  • ~Bang
    (2019-01-09 14:58)
    Dziki apelują do Prezesa: Jarosławie już nie możemy znieść tych szabrowników z PO, każ ich odstrzelić, jest sezon odstrzału!
  • ~m-53
    (2019-01-09 15:27)
    Tuszę dzika chętnie kupię. Oczywiście zbadaną.
  • ~xerion
    (2019-01-09 15:43)
    Straty powodowane przez dziki to nic w porównaniu ze stratami jakie codziennie powodują rządu ******* z Plugawej Zmiany.
  • ~demke
    (2019-01-09 15:11)
    Zwyrodniała pisowska szarańcza zniszczy i zadepcze wszystko czego się tknie. Najchętniej te prymitywy niszczą przyrodę, bo jest bezbronna.
  • ~jaja
    (2019-01-09 16:05)
    w Szczecinie na Pomorzanach dziki chodza pomiedzy blokami i ryja
  • ~sic.
    (2019-01-09 15:17)
    Kretyn zostanie na zawsze kretynem ... Im glupsze prawo im gorzej z Polska to dla PiSu dobre wiadomosci.
  • ~ty hugo, zobacz
    (2019-01-09 15:08)
    te mądrale z Dziennika wykropkowują każde słowo świn.a nawet z nazwy tej przeklętej choroby
  • ~figel w wasze usta
    (2019-01-09 16:27)
    Wy POslowie z PO oddajcie te zrabowane miliardy... za zlikwidowanie samego przemyslu stoczniowego POwinniscie juz dawno kiblowac.
  • ~internautka 50+
    (2019-01-09 16:10)
    Litościwi z PO,tylko kto wierzy że to szczere apele.Chcą się przypodobać społeczeństwu i to jest pewne jak słońce na niebie!!!!!! A dziki odstrzelić należy. .
  • ~młotek
    (2019-01-09 15:38)
    Jak POlszewiczka by rodziła do roku 24 maluchy to CHINY POd względem URODZIN to biedaczyska

Może zainteresować Cię też: