Minister środowiska rekomenduje, by myśliwi nie strzelali do ciężarnych loch oraz loch prowadzących młode

Minister środowiska Henryk Kowalczyk skierował pismo do Polskiego Związku Łowieckiego oraz Lasów Państwowych, w którym rekomenduje, by myśliwi nie strzelali do ciężarnych loch oraz loch prowadzących młode - wynika z informacji zamieszczonej w piątek na Twitterze resortu.

wróć do artykułu
  • ~smutny
    (2019-01-12 13:32)
    Kamizelki odblaskowe , ciężarnym maciorom . Należy powołać zespół narodowy ds. macior .
  • ~dr Sowa
    (2019-01-11 23:14)
    Kretyn! Zapewne chętni do strzelania do wszystkiego co się rusza będą wcześniej pytać lochę czy przypadkiem nie jest prośna albo czy nie zostawiła w domu małych dzieci! Puknij się w głowę bałwanie!
  • ~piw paw
    (2019-01-11 14:02)
    Rozporządzenie powinno też zakazywać strzelania do przypominających dziki psów, koni, krów, innych myśliwych, rowerzystów, biegaczy etc.
  • ~Karmen
    (2019-01-11 13:47)
    Myśliwi o tym zawsze wiedzieli. To tylko te ministry próbowały zmusić myśliwych do czynów karalnych. Fe !!!.
  • ~Borys
    (2019-01-11 13:43)
    Takie ich haslo: Nie strzelac do loch Strzelac do Lachow
  • ~vs400
    (2019-01-11 13:33)
    Spadajcie. Rozpowszechniajcie dalej kłamliwe wiadomości o "wsparciu Brukseli" dla tej rzezi... Spaliliście właśnie RMF przy tej okazji - od dziś omijam tę stację szerokim łukiem.
  • ~********** dyplomatyczna
    (2019-01-10 23:08)
    Coźeście uczynili jednemu z braci moich, mieście uczynili minister spraw "wewnętrznych"
  • ~Nieudolna HOLECKA
    (2019-01-10 21:52)
    Do pani red,HOLECKIEJ ,Zrobila pani kompletna bzdure z wywiadu z Kosiniakiem Kamyszem ,Jesli sie nie wie o czym sie mowi to lepiej wcale nie mowic ,Za rzadow POI iPSL strzelano do dzikow ,w stkach tysiecy /340 tys / i bylo dobrze ,Teraz jest zle bo rzadzi PIS i jest plan odstrzelenia 210 tys dzikow , Dzialania PSL i osobiscie Kosiniaka Kamysza wspolnie z Tuskiem i PO przynioslo niepowetowane szkody zwlaszcza na wsi. ,Ostatnie wywiady jakie pani red , robi to jakies nieporozumienie ,Wywiad z Kosiniakiem to dno !!!
  • ~Kto decyduje w TVP INFO !!!??
    (2019-01-10 20:42)
    Panie Prezesie TVP Jacku Kurski , Od pewnego czasu widze kompletne dzialania obstrukcyjne dla obecnej wladzy w TVP INFO ,-przeciez red,HOLECKA kompletnie nie nadaje sie do wywiadow z politykami ,Nieudolny wywiad dzisiaj z Kosiniakiem Kamyszem jest przykladem , Kiedy strzelano do dzikow za PO i PSL to bylo dobrze teraz jest zle !!!! Pani Holecka nie potrafila tego wydobyc od goscia . Wywiady w/w redaktorki sa jalowe i beznadziejne ,Podobnie jest z Klarenbachem ,,,ostatnio juz tak chwali PSL i Kosiniaka ,ze zaczal wmawiac sluchaczom ,ze PSL nie wiedzialo o niczym gdy rzadzili razem z PO ,Szczytem glupoty w TVP INFO jest zapraszanie do studia jednej osoby z PIS i cztery z TOTALNEJ !!!!
  • ~ajax
    (2019-01-10 20:31)
    Ooo, to niektórzy celebryci i proaborcjoniści dla których człowiek przed narodzeniem to nie człowiek tylko zlepek komórek powinni być usatysfakcjonowani, że małe nienarodzone dziczki będą bezpieczne?

Może zainteresować Cię też: