Szef "Solidarności" grzmi: Zostaliśmy oszukani przez PiS. Jeżeli szukają sobie kolejnego wroga, to będą go mieli

Zostaliśmy oszukani przez PiS, dosyć dzielenia pracowników budżetówki na lepszych i gorszych - mówił w piątek w TVP Info przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda. Podkreślił, że "S" domaga się m.in. podwyżek dla całej budżetówki, takich jak w służbach mundurowych.

wróć do artykułu
  • ~Jaga
    (2019-04-08 09:56)
    Dudy nie wszystkie nam się udały.
  • ~gaciowa
    (2019-04-08 09:50)
    Duda, PODNÓŻKOWY pana Kaczyńskiego, pokrzykuje aby naiwni myśleli ,że jest on samodzielny. On potrafi samodzielnie trafić jedynie do dziurki swego pana- prezesa.
  • ~vlado
    (2019-02-27 22:03)
    co z twojego grzmienia wynika jeśli się nie sprężysz się to ja dziękuję więcej składek nie płace
  • ~- kibic
    (2019-01-30 20:51)
    Panie Duda - trzeba działać
  • ~bj
    (2019-01-21 00:08)
    Przyjdzie po wyborach PO-PSL to wam wszystko wyrówna.
  • ~Dm 2
    (2019-01-18 12:52)
    Niech ten clown poprosi p. Piela (bodajże) o miły program poparcia dla niego. Solidarność nie jest żadnym zawodowym lecz zapleczem obecnie rządzących, stałym bywalcem esicy "wielkiego bojownika" z komuną zza matczynej kiecki
  • ~Mark
    (2019-01-16 11:20)
    przewodniczący, przecież starania w tej chwili są tak niewiarygodnie, że nawet pan sam nie jest w stanie w nie uwierzyć. Pana jednoznaczne zaangażowanie w politykę dyskredytuje pana wiarygodność na tym polu. Niech pan ustąpi dla dobra Solidarności. Jest jeszcze czas na dobrą zmianę. Ma pan tyle odwagi w sobie zająć się czymś innym ???
  • ~Diane
    (2019-01-14 17:16)
    Ogolny balagan wszedzie, w sadach, prokurat. ministerstwach, urzedach marszalk. .Dlatego tak sie dzieje.
  • ~sinc
    (2019-01-14 14:21)
    Z porządnego zrobił się TOWARZYSZ POstKOmunistyczny na to wychodzi i co tu się dziwić BOLKOWI
  • ~sic.
    (2019-01-14 08:33)
    PiS musi odejsc ... to oni sa odpowiedzialni za eskalacje nienawisci w Polsce , Solidarnosci im w tym pomaga. Pisowcy jaja krew na rekach ... i wszyscy, ktorzy im w polityce pomagaja. tak samo jak ich wyborcy.
  • ~ww
    (2019-01-14 08:15)
    Po prostu rząd się przyzwyczaił, że budżetówce się nie płaci, wytrzymali bez podwyżek osiem lat to i kolejne osiem wytrzymają. Peowcom podziękować to oni zrobili z urzędników nędzarzy a obecnym w to graj. Ponoć w biedronkach już lepiej zarabiają.
  • ~Glov00
    (2019-01-13 17:44)
    Tak tak, wszystkim dadzą podwyżki jakie chcą i w tym samym momencie, a budżet jest z gumy i to na pewno wytrzyma.
  • ~mario J
    (2019-01-13 17:27)
    Pan Duda zapomina o emerytach. Dla wojska czy policji podnoszą pobory o powiedzmy 500 zł a dla emeryta 2,30% co daje 20-30 zł a od tego jeszcze wyrywają podatek. Prowadzący działalność płaci co miesiąc ponad 1.200 zł składki do ZUS a potem emerytura 1.000 zł. Ja będąc na emeryturze prowadziłem przez 11 lat działalność gosp. i płaciłem składkę zdrowotną 320 zł co miesiąc ale żeby było śmieszniej to z mojej emerytury ZUS ZABIERAŁ jeszcze raz składkę zdrowotną i podatek do U.S. Pytam Pana Dudę czy to sprawiedliwe? Czy lekarz leczy mnie bez kolejki bo opłacam dwa razy składkę zdrowotną? Nie,Nie,Nie.Dlaczego ZUS nie podnosi emerytury za drugie składki zdrowotne? Panie Duda masz pole do popisu i pomyśl o emerytach.
  • ~Klarenbachuś
    (2019-01-13 15:20)
    Popiera ciągle Kler to niech zapisze się do partii Rydzyka .Kazali zamknąć sklepy w niedzielę to tak zrobił.Kler się cieszył ,że na tacę mu przybędzie a tu klapa.Teraz Duda szuka następnych frajerów aby go poparli w robieniu przez niego głupot ale brak wykształcenia daje znać.
  • ~znudzony
    (2019-01-13 13:44)
    obudzil sie książe gdzie byles matole przez ostatnie 3 lata
  • ~byly solidarnosciowiec 1980
    (2019-01-13 09:04)
    popluciny solidarnosci skamla ze co ze sie was wystrasza za duzo wazeliny zescie wsadzili w pisielcow i dobrze wam tak a z ciebie przewodniczacy jak z koziej klarnet
  • ~bbc
    (2019-01-12 23:01)
    oj tam oj tam zomowiec sie nagle obudzil "solidarnosc" od prawdziwej Solidarnosci to wam buce wara na czele z naczelnym bucem duda
  • ~tttt.
    (2019-01-12 17:17)
    Glupa rzniecie tez zajecie.Wez sie za robote nierobie.
  • ~Quazimodo
    (2019-01-12 14:02)
    P.DUDA jeszcze pan nie zauważył jak PiS wyciska swoich popleczników,a potem zostawia ich w korytarzu.Szkoda że tak długo panu to zajęło czasu.Przykładów było aż nadtto.Ale i tak nie żal mi pana.
  • ~kit
    (2019-01-12 13:53)
    duduś a z tego hotelu to już się rozliczyłeś? co tam piesek na tacy dostawał?

Może zainteresować Cię też: