Szef "Solidarności" grzmi: Zostaliśmy oszukani przez PiS. Jeżeli szukają sobie kolejnego wroga, to będą go mieli

Zostaliśmy oszukani przez PiS, dosyć dzielenia pracowników budżetówki na lepszych i gorszych - mówił w piątek w TVP Info przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda. Podkreślił, że "S" domaga się m.in. podwyżek dla całej budżetówki, takich jak w służbach mundurowych.

wróć do artykułu
  • ~nnn
    (2019-01-11 11:37)
    Stawia się
  • ~Fafik z Pragi
    (2019-01-11 11:38)
    Pozdro dla Kacperka. Hau, hau, hau...
  • ~De
    (2019-01-11 11:40)
    Trzeba zwolnić 70% urzędników to będą podwyżki dla 30% to PiS wygra wybory bez solidarności
  • ~robertpk
    (2019-01-11 11:43)
    ONI ?? Panie przewodniczący , jacy "ONI" ? ..ONI to WY
  • ~sic.
    (2019-01-11 11:47)
    odkryl Ameryke - PiS oszukalo wszystkich Polakow ... bandycka dojna zmiana. Solidarnosc im w tym pomagala ...
  • ~Batko
    (2019-01-11 11:48)
    Następny PAJAC-ROSZCZENI-OWIEC. Bucu Polski Rząd to nie dojna Krowa.ZDELEGALIZOWAĆ WSZYSTKIE Związki Zawodowe.
  • ~gumofiltz
    (2019-01-11 11:50)
    szczury pierwsze uciekaja z tonacego okretu
  • ~z Wielowsi
    (2019-01-11 11:51)
    Ech, Duda, kto mu wierzy? Przecież on Kaczyńskiemu bez smarowania wchodzi. Najgorszy ze złych przewodniczących SOLIDARNOŚCI ! My się za niego wstydzimy jako tego co stąd pochodzi.
  • ~Marian z B
    (2019-01-11 11:54)
    Hej Duda ty to godosz łod sia eli Kacperek Ci to napisoł ?
  • ~JM
    (2019-01-11 12:00)
    Kacperek dał głos. Hau, Hau, Hau!!!
  • ~kasa
    (2019-01-11 12:02)
    A co mu zostało oprócz ujadania? Tonie, to i ujada. Ps. Niedziele niehandlowe to cios dla osiedlowych sklepików. Węgrzy po roku przywrócili handlowe niedziele (z przyczyn ekonomicznych - spadek obrotów osiedlowych sklepików, niemożliwość dorabiania w niedzielę studentom i wkurzone na maksa społeczeństwo. Ale na Węgrzech i związki i kler siedzą jak mysz pod miotłą).
  • ~piotr.
    (2019-01-11 12:04)
    Gdzie emerytura po 40 latach uczciwej pracy?.Jesli ktoś ma w tej chwili taki staż i 55-56 lat to za 10 lat stuknie 50 lat pracy.Wybrańcom wystarczy 25 i można żyć.
  • ~Sebastian
    (2019-01-11 12:07)
    Najlepiej wybrać nowego , bardziej wykształconego i wpływowego przewodniczącego NSZZ Solidarność. Jak nie kapuś SB "Bolek" Lech W. to Piotr Duda - komandos PRL , który na ochotnika zgłosił się do zielonych ludzików PRL aby wspierać reżim komunistyczny i okupację sowiecką. Dlaczego ? NSZZ Solidarność dalej ma cierpieć przez takich ludzi i dalej nic nie robić !.
  • ~...ropuch..
    (2019-01-11 12:08)
    ....o matulu duduś wstaje z kolan..pozycja dmuchania w klarnet już jest nie wygodna...
  • ~3sort
    (2019-01-11 12:15)
    Duda! Ty mlody ***** sprzedawczyku. Gdybys byl solidarnosciowcem to nie szedlbys w jednym szeregu z faszystami i komunistami. Postawilbys sie juz dawno temu! Nikt juz dzis szacunku dla ciebie nie ma, tylko poblazanie. Sprzedales robotnikow komunistom!
  • ~😸
    (2019-01-11 12:22)
    Wszystkie drogi z PRL prowadzą do PRL
  • ~Oburzony pisowiec
    (2019-01-11 12:30)
    Przez takie piprzone cwaniacko złodziejsko rozczeniowe związki zawodowe Polska straciła wiele dobrych firm np.FSO, Ursus,w jednej tylko kopalni było 12 związków zawodowych opłacanych przez podatnika, zamiast dzików to was powinni wybić.
  • ~KeLer
    (2019-01-11 12:33)
    Bo może ci na poziomie 2% maja tak wyśrubowane pensje że wyższa podwyżka groziłaby ulaniem
  • ~Wanda