Szef "Solidarności" grzmi: Zostaliśmy oszukani przez PiS. Jeżeli szukają sobie kolejnego wroga, to będą go mieli

Zostaliśmy oszukani przez PiS, dosyć dzielenia pracowników budżetówki na lepszych i gorszych - mówił w piątek w TVP Info przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda. Podkreślił, że "S" domaga się m.in. podwyżek dla całej budżetówki, takich jak w służbach mundurowych.

wróć do artykułu
  • ~pieter
    (2019-01-11 16:00)
    Czyzby? A ja bylem pewien ze on jest spadkobierca CRZZ. Kto sie tak chetnie pokazuje z wladza mimo niby sprzecznych interesow ten nie moze byc autorytetem zwiazkow zawodowych. Proste.
  • ~nieskundlony
    (2019-01-11 16:07)
    P.Duda koniecznie poprzyjcie POKO oni zapewnią dobrobyt,emeryturę godziwą po setce=życzę powodzenia
  • ~bbs
    (2019-01-11 16:25)
    Budżetówkę powinno się unicestwić, 70% jest tam darmozjadów niczemu i do niczego nieprzydatna. W sektorze prywatnym 1 osoba robi tyle, co 3 w budżecie, a zarabia 1/3, 1/2 z tego - i przywilejów żadnych nie ma (jakby przeliczyć ich wydajność, to okazałoby się, że o wiele za dużo zarabiają). Dlatego tak się darmozjady kurczowo trzymają stołków.
  • ~Jarek
    (2019-01-11 16:28)
    Obudziłeś się PISowszczyku . Przecież nikt ci nie uwierzy!!!!!!
  • ~===
    (2019-01-11 16:36)
    Przewodniczacy Duda,przewodniczacy Bochniarz i tysiace innych przewodniczacych ,SAMI NIC NIE OSIAGNA!!! MUSI byc ZWIAZEK ZAWODOWY przewodniczacych!!!
  • ~Jan Sadzawka
    (2019-01-11 16:46)
    Korporacja Solidarność znowu ma żądania . No i znowu będzie PIS musiał coś skapnąć dla Kasperka jaką większą kość . Albo nową wyszywaną złotą nitką , poduszeczkę .
  • ~gość
    (2019-01-11 16:46)
    Działacze związkowi to tylko koszt i nic więcej .
  • ~Gen.Spawacz
    (2019-01-11 17:18)
    Jak masz problemy to do Brukseli... kapralu Duda.
  • ~Vox Populi
    (2019-01-11 17:19)
    Są krainy gdzie straszy erupcja wulkanów . U nas wybuchł wulkan głupoty .
  • ~Krystyna
    (2019-01-11 18:00)
    Totalna wynagrodzi!!!
  • ~:)
    (2019-01-11 18:32)
    czyżby PD zmienił okulary albo co dopiero się obudził?
  • ~Krzysiek z Krakowa
    (2019-01-11 18:50)
    Dawno go nie było widać to się odezwał ZOMO-wiec jeden. Pajac łasił się do Kaczora , a teraz jak nauczyciele ruszyli bez niego do się pobudził.
  • ~ewak
    (2019-01-11 19:25)
    sam Duda przeszedł na emeryturę jako "mundurowy".Przez 3 lata wazelinował PiS,teraz się obudziła, bo pewnie coś mu nie spełnili...
  • ~Foster
    (2019-01-11 19:51)
    Hipokryta !!!. Przecież on jest twarzą PIS-u. To tak jakby poseł Suski krzyczał, że go PIS oszukał.
  • ~Repetytor.
    (2019-01-11 20:00)
    Dzisiejsza Solidarność nie już nic w sobie z Solidarności z roku 1980 r. Dzisiejsza Solidarność to CRZZ w latach komuny.
  • ~wies
    (2019-01-11 20:08)
    Był Duda miał dudy, ale te dudy nie były Dudy, bo ten Duda te swoje dudy od innego Dudy miał.
  • ~Z.O.
    (2019-01-11 20:41)
    Już cos takiego słyszałem Wówczas była też Solidarność PiS nazywał się AWS, a Duda Krzaklewski.
  • ~Anna
    (2019-01-11 20:52)
    Przez te trzy lata zależało ci tylko na zakazie handlu i masz efekty, tysiące zlikwidowany h małych rodzinnych sklepików
  • ~InnaRzecz