Szef "Solidarności" grzmi: Zostaliśmy oszukani przez PiS. Jeżeli szukają sobie kolejnego wroga, to będą go mieli

Zostaliśmy oszukani przez PiS, dosyć dzielenia pracowników budżetówki na lepszych i gorszych - mówił w piątek w TVP Info przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda. Podkreślił, że "S" domaga się m.in. podwyżek dla całej budżetówki, takich jak w służbach mundurowych.

wróć do artykułu
  • ~PAGANG state
    (2019-01-11 22:03)
    PA - partykuła za PiS, złotych chęci, "by" coś zmienif, typu: "li","ły", móc, mogliby, mógłby, a bywsza strefa GANGU - z PełO.
  • ~Uczitsa, uczitsa i uczitsa kak skazał adin Pop
    (2019-01-11 22:09)
    Widzisz panie Piotrusiu jak można być wydudanym przez K 3 stów zanim się mrugnie okiem ; -)
  • ~oj
    (2019-01-11 22:34)
    Czyżby Duda poczuł się zagrożony?
  • ~z
    (2019-01-11 22:50)
    Dudzie przypomnialy sie czasy PRL: urawnilowka, czyli czy sie stoi czy sie lezy 2 tysiace sie nalezy.W ten sposob panie Dudo nie dojdziemy do zadnego sensownego rozstrzygniecia sprawy
  • ~przypominajek
    (2019-01-11 23:57)
    Wasal się buntuje ? Oj, wasal uważaj, bo ci zaraz służbę w ZOMO przypomną. A jak tam wolne niedziele ? Mały handel został już skutecznie dorżnięty ? Ciesz się pajacu
  • ~Julka
    (2019-01-12 03:12)
    Oj tam oj tam przed wyborami kaczka coś tam coś tam wam rzuci abyście znowu ich poparli
  • ~Julka
    (2019-01-12 03:47)
    Związek zawodowy zawsze powinien być w kontrze do rządzących i ich obserwować a wy jako związek przyklepujecie tej władzy zgadzacie się na podwyżki podatków albo nowe podatki nie wspominając już o pozorny h działaniach rządu dotyczących garski ludzi np mały zus czy mały cit, pytam ilu to dotyczy i tak naprawdę i tak budżet na tym zarobi, gdzie solidna kwota wolna od podatku i inne rzeczy, dlaczego nauczyciel zarabia 2000 a pupili glapinski ego 65000,pan na to pozwala bo pewnie obiecali Panu miejsce na listach wyborczych jak poprzedników, GDZIE JEST PRAWDZIWA SOLIDARNOSC
  • ~wa
    (2019-01-12 07:19)
    zomowiec duda i kacperek ze zlota miska
  • ~mateokrzywomordy
    (2019-01-12 07:34)
    Hahaha! Bo to jest DOJNA zmiana, towarzyszu Duda. Nie wiedzieliście o tym? Reszta za miskę ryżu! Jak się ma Kacperek?
  • ~jaś
    (2019-01-12 09:29)
    Duda, co Ty pleciesz? To właśnie twoja inicjatywa handlu bez niedziel prowadzi do obniżenia dochodów Państwa! Bogate kraje wręcz zachęcają do pracy i dzięki temu społeczeństwa się bogacą. Ale Ty wolisz lenistwo. Czas, abyś podał się do dymisji!
  • ~jarek
    (2019-01-12 10:21)
    On nie "grzmi", tylko puszcza kolejnego smrodliwego baka!
  • ~solidarnosciowiec
    (2019-01-12 10:21)
    no i co popluciny solidarnosci sie odzywaja kacperek zaczyna czy probuje szczekac ot tak dla przypomnienia ze ta banda popierajaca pisielcow istnieje
  • ~to popluciny
    (2019-01-12 10:26)
    lzesz durniu
  • ~yan
    (2019-01-12 10:33)
    Du.a wiesz co ty możesz panu majstrowi !!??
  • ~Jan
    (2019-01-12 10:34)
    Bezczelność tego typa mnie drażni. Rząd od 3 lat robi - co "S" chce, i jeszcze niezadowolony. Niech sam zostanie premierem, to zobaczy ile można ludziom dać, a i tak zawsze będę mieli mało. Gdy ten rząd upadnie to najpierw trzeba na nowo otworzyć sklepy w niedziele i wprowadzić najrozsądniejszy system emerytalny - czyli (jak sugerował SLD) wg stażu pracy a nie wieku. No a w drugim kroku zlikwidować KRUS.
  • ~tttt.
    (2019-01-12 10:46)
    Najlepiej gdy P.Duda bedzie walczyl o podwyzki zarobkow dla pracownikow Urzedow Pracy i MOPSow.CI przynosza najwieksze zyski dla kraju.
  • ~leming zaciekawiony
    (2019-01-12 11:18)
    A co to ? Juz wam sie przestaly podobac wieczne pochody suto okraszone pilsudczyzna ?
  • ~nice
    (2019-01-12 12:47)
    ,,Pokora , praca , umiar , roztropność w działaniu i odpowiedzialność a przede wszystkim słuchanie Obywateli i to są zasady , którymi będziemy się kierować !!! koniec z arogancją Władzy i koniec z pychą" to ja (fał)Szydło do was to mówię !!!!
  • ~a-go
    (2019-01-12 13:41)
    PiS oszukał już wszystkich, a wy mu w tym pomogliście. Kaczyński wykańcza wszystkich, nawet tych, którzy pomogli mu zdobyć władzę. Gdyby Duda sięgnął pamięcią do poprzednich rządów pisu, to by tą wiedzę posiadł wcześniej? Nie, bo on ją posiadał, ale wydawało mu się, że zawsze będzie potrzebny. Przeliczył się i tyle.
  • ~wow
    (2019-01-12 13:41)
    Zostaliśmy oszukani przez rząd PiS.Ja i Kacperek.