Konflikt z Iranem? Lubnauer apeluje do prezydenta o natychmiastowe zwołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego

| Aktualizacja:

Apeluję do prezydenta Andrzej Dudy o natychmiastowe zwołanie RBN; nie możemy sobie pozwolić na nieprzemyślane ruchy w polityce zagranicznej - powiedziała PAP w sobotę lidera Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, odnosząc się do planowanej konferencji bliskowschodniej.

wróć do artykułu
  • ~powściągliwość
    (2019-01-12 19:17)
    Przedstawicielka partii z poparciem na poziomie ZERO, przecinek 9, powinna być cicho...
  • ~....ropuch...
    (2019-01-12 19:18)
    ...malinak to jest polityczny impotent..nie zrobi nic ...wstyd Iran wypnie sie na Polske....
  • ~i to by było na tyle
    (2019-01-12 19:20)
    lidera Nowoczesnej niech pisze na Berdyczów
  • ~Zepp
    (2019-01-12 19:33)
    Konferencja będzie bo tak postanowiła Mosbacher
  • ~POszoła won
    (2019-01-12 19:42)
    Kaśka do garów !! zupa ci się przypali !
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-01-12 19:50)
    My studenci WAT-u murem za PiS-em i panem prezydentem!
  • ~cuda
    (2019-01-12 19:57)
    Kaśka jesteś nawiedzona czy zakręcona apelować to do Schetyny .
  • ~Żenada
    (2019-01-12 20:20)
    Chłopie, to już dziki nie są najważniejsze?
  • ~SWETRU wróć ŹLE SIĘ DZIEJE PAŃSTWIE DUŃSKIM
    (2019-01-12 20:24)
    mała zakłamana kobieto jesteś jak ta żaba w przysłowiu KONIA KUJĄ A ŻABA NOGĘ POdstawia
  • ~Se.
    (2019-01-12 20:40)
    Zjedz pączka,przepij maślanką.
  • ~mop
    (2019-01-12 20:54)
    To nie ona bedzie decydowac o polityce zagranicznej
  • ~sd2017
    (2019-01-12 20:57)
    Jaką mieliśmy korzyść z udziału w tzw. operacji pustynna burza ? Jaką korzyść mieliśmy z udziału w wyprawie na Afganistan ? A jaką - z tej awantury z więzieniami CIA w Kiejkutach ? W to wszystko wpakowaliśmy się sami pod wpływem Amerykanów. A wg mnie to i w tej sprawie to kolejny raz robimy Amerykanom l...ę. Swoją drogą, apel przewodniczącej N jest zbędny. Bo niepotrzebnie tylko dowartościowuje tego marnego człowieczka.
  • ~A CO NA TO IRAN ?
    (2019-01-12 20:58)
    Może ktoś przedstawi opinię irańskich władców ?
  • ~head
    (2019-01-12 21:02)
    PiSowi najlepiej idzie psucie interesów polskim firmom. Pokłocili nas z Chinami, Iranem, . Tylko z San Escobar mamy dobre stosunki.
  • ~Glupota ,bezsens ida w parze.
    (2019-01-12 21:18)
    Zastanawiam sie co do tej Lubnauer ,Kto ,kiedy i gdzie ,ze zaistniala ta kobieta ,Nieudolnie ale jednak ,Bo ze Nowacka ,to sie nie dziwie ,zwazywszy kto,kiedy i gdzie ,Pamietamy przeciez takie same postulaty aborcja ,kosciol katolicki sp,Jarugi Nowackiej .
  • ~jaki bronek jaki dzwonek
    (2019-01-12 22:24)
    Nie dosc ze ma obce nazwisko to jeszcze mowi "My"
  • ~Zabuzanin
    (2019-01-12 23:08)
    Jako Polak Slowianin uwazam,ze zarowno USA i Rosja sa nam do szczescia niepotrzebne.Amerykanie takie konferencje niech sobie organizuja w ONZ.Jako Zabuzanin mam taki sam stosunek do USA ,GB i Rosji ,za to co nam zgotowali w Teheranie,Jalcie i Poczdamie.Te kowboje najlepiej nich z Europy sie wynosza do siebie tam czekaja na nie krowy.Nam w Europie potrzebna jest zgoda i pokoj.
  • ~rozsądny
    (2019-01-12 23:32)
    Z całym szacunkiem, ale jak obserwuję Schetynę, Labnauer, Pihowicz, to mam wrażenie, że oni biorą udział w konkursie głupoty, ale to jest na poważnie. Oni, tą nienawiść do PiS i Polski udają, bo myślą , że to im przyniesie sukces i głosy. Mnie to mierzi
  • ~tak jest
    (2019-01-12 23:47)
    Pani Lubnauer ma racje, obecny rzad znowu zaorze i bedzie chcial sie jak zwykle wycofac ale niestety w tym wypadku nie bedzie to mozliwe. To juz nie jest wesole. To jest zagrozenie dla wszystkich nie tylko dla PIS-u. Trump zerwal lekkomyslnie porozumienie atomowe z Iranem.
  • ~Batko
    (2019-01-12 23:55)
    PO RAZ PIERWSZY ZGADZAM się z Nowoczesną.I pytam,CZY to jest ZAPŁATA za pomoc i ratowanie Polaków w Iranie???????????????To jest HAŃBA Rządu-PiS. Co Polska ZYSKA? Nic.USA Sojusznik ,który nie dotrzymuje Sojuszów.Kogo wystawił Rząd USA do ,,wiatru" : Wietnamczycy ,Afganowie ,Irakijczycy ,Irańczycy,Kurdowie ,i WIELE nie dotrzymanych Umów.Oto Sojusznik Rządu-PiS. CZY WARTO PREMIERZE???????????????????

Może zainteresować Cię też: