Schetyna: Polska musi wrócić do głównego miejsca przy europejskim stole

| Aktualizacja:

"Żeby decydować o przyszłości Europy, potrzebna jest godna reprezentacja Polski w Unii Europejskiej" - powiedział lider PO Grzegorz Schetyna podczas podpisania z byłymi premierami i ministrami wspólnej deklaracji w sprawie wyborów do Parlamentu Europejskiego.

wróć do artykułu
  • ~r5
    (2019-02-01 11:23)
    Panowie jak was widzę w Tvn,Polsat i innych stacjach to nie wiem czy płakać czy się śmiać jesteście tak żałości ,że mi was żal.Zawsze będziecie bronił swoich kolesi nie ważne co zrobią ukradną czy biorą udział w jakieś aferze.Nie wygracie wyborów nie jesteście wiarygodni.
  • ~tadek
    (2019-02-01 11:24)
    Główne miejsce według Schetyny to pozycja na kolanach koło Merkel i zjadanie okruszków z podłogi rzucanych mu przez nią.
  • ~były soliaruch 59
    (2019-02-01 11:24)
    KOALICJA EUROPEJSKA - HAHAHAHA - wróć komuno platforma kuno -cały syf w jednym miejscu - tylu tuzów i nieudaczników PROLETARIUSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ
  • ~Podróż w czasie
    (2019-02-01 11:26)
    Spokojnie. Najpierw uporządkujcie sobie sprawy z dinozaurami. Za ok.237 mln lat pogadamy o reszcie.
  • ~patrz narodzie
    (2019-02-01 11:26)
    PZPR, TW, OZI, WSI, WI,i inne szuje łączą się w walce z uczciwymi Polakami.
  • ~brytan
    (2019-02-01 11:27)
    sama śmietana patrioci ciepła posadka i znów życie się toczy ale obłuda
  • ~jaro
    (2019-02-01 11:29)
    Wiemy jak to wyglądało z byciem przy główneym miejscu przy europejskim stole! OD zarania III RP PO=lactwo ze swoimi POchylonymi garbami do POklepywania przez unijnych Panów. A najbardziej gorliwa osoba została POdnózkiem i zarazem kapciowym wiekoniemieckiej Pani Angeli !
  • ~ajax
    (2019-02-01 11:38)
    Jak się patrzę na tą fotkę do artykułu i widzę jacy ludzie byli premierami to przestaje się dziwić dlaczego Polska nadal jest tyle lat w tyle za najbardziej rozwiniętymi gospodarczo krajami Unii.
  • ~uffff
    (2019-02-01 11:41)
    Pisowskie matoly i ich zwolennicy to tak, uni i Niemcom nienawidza ale dotacje unijne glownie z Niemiec to by chcieli. Typowa mentalnosc polaczka cwaniaczka, Mateuszka, Jarusia. Polske powinno sie odzielic od reszty europy i swiata murem na 100 m wysokim, uciac kontakty i zostawic w spokoju a Polacy niech robia co chca, co za narod !
  • ~Przes
    (2019-02-01 11:45)
    Ale jaja ale jaja normalnie Blok wszystkich
  • ~Alexander
    (2019-02-01 11:51)
    Pan Szetyna uważa Polaków za głupców, przecież jego ekipa to dawni współpracownicy UB SB Moskwy jeżeli to ma być zachodnią orientacja to pomyliły się temu Panu strony świata tak jak wcześniej epoki histori Ziemi.
  • ~[ ╲╱]웃[├─┤]
    (2019-02-01 11:52)
    Dodam: Przy nodze Niemców i Francuzów pilnując resztek...
  • ~dcxzsa
    (2019-02-01 11:59)
    To ci koalicja : oszustów , kłamców ,sprzedawczyków , konfidentów , obłudników , nieuków , alimenciarzy , blagierów , mitomanów - jesteście wszyscy nic nie warci , jesteście mniej niż zero !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~poczciwy obywatel
    (2019-02-01 12:03)
    Sama komuna z krwi i kości! Jedna kadencja jako europoseł i emerytura do końca życia. Jest o co się bić.
  • ~Fezuj
    (2019-02-01 12:13)
    Dobrze zakonserwowani naftaliną,że ich dinozaury nie zjadły.
  • ~Batko
    (2019-02-01 12:13)
    Ci w/w mają w GENACH Służalczość. Czyli WASALSTWO. Najpierw Moskwa ,teraz Bruksela. Panie Leszku M. czy Nie Wstyd być w tym Służalczym towarzystwie?
  • ~ooo
    (2019-02-01 12:18)
    oni nas mają za idio. tów? czy postanowili zrobić kabaret? :))))))
  • ~reht
    (2019-02-01 12:19)
    Chyba "na europejskim stole" - tak jak było za waszych czasów. Główne danie w Europie Środkowej do skonsumowania przez kilku potentatów...
  • ~remington-steel
    (2019-02-01 12:23)
    Naczelnik państwa niepłacący kontrahentowi za jego pracę, zatrute mięso z pieczątkami kontroli weterynaryjnej i faszyści pod bramą obozu w Auschwitz domagający się kontynuowania w Polsce "walki z żydostwem" - oto wizytówki jakie pisowskie niemoty zafundowały Polsce w ostatnich dniach. Wszyscy aż palą się do tego by siedzieć z nami przy jednym stole - po prostu przebierają nogami z niecierpliwości...
  • ~antyMOnia
    (2019-02-01 12:23)
    A gdzie jest Stefan? POciesza się w domu schadzek w Legnicy, czy u tego drugiego POdopiecznego Qnia?