"Polska musi w końcu stać się państwem świeckim". Mocna deklaracja na konwencji partii Biedronia

Likwidacja funduszu kościelnego, wycofanie religii ze szkół, a także koniec klauzuli sumienia - te zmiany mają, zdaniem Roberta Biedronia sprawić, że Polska będzie krajem suwerennym.

wróć do artykułu
  • ~SeventySeven
    (2019-02-03 17:17)
    Fundusz koscielny kosztuje polskiego podatnika ponad 20 BILLION zl rocznie !!! To fakt !! Ale tylko zjednoczona opozycja ma szansę na sukces, sam Biedron jedynie moze zrobic kakao nie wiosnę, maglomaniak.
  • ~OprychOwski
    (2019-02-03 16:55)
    Doskonałe podsumowanie konwencji p. Biedronia: piosenka "Ale to już było". I miejmy nadzieję, że nie wróci więcej.
  • ~pola
    (2019-02-03 18:47)
    nie uda sie biedroniowi -----mamy zastep swieckich i krolowa polski obroni nasz przed lucyperem ---ktory ma w reku tych pokiereszowanych i chce polske zatracic -my polacy uratuja europe by wrocila do korzeni -swoich i nie zatracila sie do reszty a tych wyleglach z piekla przegonimy --rece przez od polski i europy
  • ~alli
    (2019-02-03 20:08)
    Świeckim to chyba ty jesteś, a Polska jest i będzie katolicka.
  • ~CDn
    (2019-02-03 17:40)
    No i proszę, tego nikt nie atakuje, a mówi co chce. A Panią Ogórek atakują bo mówi co innego niż rodziny ubeckie chcą słyszeć. Oto wartości lbberalno lewackie.
  • ~zima
    (2019-02-03 18:27)
    Czy ON to żywcem z Lenina zerżnął?
  • ~jogi
    (2019-02-03 17:48)
    pedale chcesz zniszczyc 1000lat tradycji katolickiej w Polsce
  • ~Tadeusz
    (2019-02-03 16:58)
    Brawo Robert Biedroń :) Aż łza się w oku kręci, gdy się czyta te postulaty :) Nareszcie ktoś kto ma szansę przełamać rządy konserwatystów. Powodzenia!
  • ~sd2017
    (2019-02-03 19:11)
    Nie rozumiem tylko po co renegocjacja tego konkordatu. Wycofać religię ze szkół, policji, wojska, straży miejskiej, z poczty itp. I postępować tak jakby tego konkordatu nie było. O..ć go.
  • ~emeryt MSW i MSWiA
    (2019-02-03 19:17)
    Nie rozumiem. Komuna była zła, ale dzieła filmowe komuny, na dodatek wychwalające współpracę wywiadu Armii Czerwonej i podziemia komunistycznego w okupowanej Polsce, jak serial "Stawka wiąksza niż życie" jakoś nie brzydzą antykomunisty z PiS. Czyżby antykomuchy z Woronicza jakoś tęskniły za swoim dziecięcym światem za tą złą polską i swoimi krzywdami? Jak t owreszcie jest? Komuna złą, a takie fajne filmy produkowała za swoje pieniądze dla krzywdzonego ludu. Mówią, "diabeł się boi święconej wody jak ognia"... w takim razie kim są kolejne komucho-(solidaruchy) z Woronicza i z władzy? Nie parzy ich dzieło komuny, dzieło wychwalajace komunę i przyjaźń polsko-radziecką?
  • ~Brawo Biedroń
    (2019-02-03 17:52)
    Masz moje poparcie w większości spraw. Niepokoją mnie tylko dwie z nich ; " wprowadzaenie tych tzw."związków partnerskich", oraz to tzw. zagwarantowanie "równości małżeńskiej". Acha - jeszcze jedno - " Partia Wiosna" kojarzy się z " Partią Miłośników Piwa". Zmień nazwę i trzymaj na dystans "zboków", a wszystko będzie dobrze.
  • ~Robert warka
    (2019-02-03 16:53)
    Rozpoznalem parę osób na konwencji Biedronia. Nigdy bym nie powiedział że to homoseksualiści. Choć zachowania niektórych były podejrzane. Może to dobrze że się określili ale głosów moich nigdy nie dostaną
  • ~widze swiat jaki jest
    (2019-02-03 22:18)
    Kiedy ruszy kampania Kosciola przeciw Biedroniowi i jego partii?
  • ~TYS
    (2019-02-03 21:59)
    Panie Biedron wspiera Pan PIS
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-02-03 16:47)
    Jak najbardziej należy zakończyć trwające "zespolenie tronu i ołtarza".
  • ~RozbawionyXYZ
    (2019-02-03 16:50)
    Nowa lewicowa partia "Wiesna", nawiązująca do najlepszych tradycji międzynarodowóki komunistycznej! Abosultnie odcięta od znaneho z niezwykłej kultury Palikwota i innych wyprysków myśli "postępowej"...
  • ~Geg
    (2019-02-03 17:09)
    Hahahaha... to same g*own*o Jak PO tylko co lepsze że bez schetyny
  • ~E tam
    (2019-02-03 17:06)
    Z tego, co do tej pory cieniutko piszczała w jakiejs niszy Barbara Nowacka, Biedroń kleśmituje całą partię? Skończy jak Palikot i Nowoczesna.
  • ~Polacy nie głupi,
    (2019-02-03 17:15)
    nie kupią tych latających papierków Biedronia i wiosny w lutym.
  • ~zin
    (2019-02-03 17:19)
    nastepna partia kanapowa iles cwaniakow liczy ze sie dorwie do koryta na fali nowej parti ktorzy nie liczyli ze dostana mozliwosc kadytowania w partiach isniejacych