Połowa Polaków dobrze ocenia działania PiS po ponad trzech latach władzy. SONDAŻ

51 proc. badanych dobrze ocenia dotychczasowe działania PiS po trzech latach sprawowania władzy przez tę partię; krytycznych jest 40 proc. - wynika z sondażu CBOS. 59 proc. badanych uważa ponadto, że PiS wywiązuje się z obietnic wyborczych; przeciwnego zdania jest 31 proc.

wróć do artykułu
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-02-11 13:00)
    CBOS...
  • ~ministrant z katedry
    (2019-02-11 13:06)
    BARDZIEJ ZACHŁANNYCH TRUDNO SPOTKAĆ . Pod płaszczykiem religijności ukrywają prawdziwe oblicze !!!
  • ~jolka z zakopca 4x500+
    (2019-02-11 13:07)
    Prawdziwy sondaż. My górale całkowicie popieramy Pana Prezesa, dziękujemy i prosimy o więcej.
  • ~Klari
    (2019-02-11 13:08)
    Zwolennicy PiS-u i ich „przystawek” z Podkarpacia, Małopolski, Podlasia, okolic Białegostoku i mazowieckich wsi! Kupcie sobie z 500+ kablówkę z TVN24 i przestańcie słuchać TVP! Może wtedy oczy i uszy Wam się „otworzą”. Nie bądźcie tak ograniczeni! Popieracie straty związane ze stadninami, z Puszczą Białowieską, czy nielegalne praktyki w rzeźni. Nie wiecie nic o fałszowaniu podpisów, o „taśmach” swoich idoli. Jeszcze trochę to i turyści Wam podziękują. Oczywiście, że nie wszyscy! Ale zawsze może być lepiej!
  • ~adamos
    (2019-02-11 13:10)
    czyli PiS jest partia, popieraną przez niewykształconych starych ludzi ze wsi. Dlaczego te określenia wydają mi się obraźliwe?
  • ~SeventySeven
    (2019-02-11 13:14)
    Niewierzom własnem oczom, to bendom wybory POd znakiem Bidronia ! Polacy nie róbta se złudzeń TKM tj. PO=lactwa, jeżeli Wiosno stanie na wysokości zadania jakie zakreślił jemu, nas przywódca przewodniczoncy schitynusek kretynusek to bidroń bendzie zastempcom naszego POpierwszego przewodniczonego !!!
  • ~ciemnota jeszcze trzyma
    (2019-02-11 13:26)
    Skoro wiekszosc Polakow ocenia dobrze dzialania PIS-u to znaczy, ze nie znaja niczego innego lub z ambony im to "zrzucono". Widocznie szkody wyrzadzone naszemu krajowi nie sa jeszcze wystarczajaco duze a przeciez "Polak jest zawsze madry po szkodzie", swojej oczywiscie. Szkoda jednak jednego lub nawet dwoch pokolen Polakow, ktorzy na tym straca.
  • ~doradca naukowy PiSu
    (2019-02-11 13:31)
    Nie widzę na zdjęciu słynnego Casanovy z Bielska Białej tego specjalisty od Czerwonych Wierchów .Aż dziw bierze ,że się dystansują od jedynego co to miał prawdziwe osiągnięcia .
  • ~CBOS
    (2019-02-11 13:32)
    A Jarosław to wysoki, przystojny blondyn...z zębami.
  • ~Ed
    (2019-02-11 13:32)
    CBOS przedstawił sondaże by poprawić humor Kaczyńskiemu.
  • ~SeventySeven
    (2019-02-11 13:35)
    PiS = SCHEISSE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~grek
    (2019-02-11 13:37)
    CBOS - i wszystko jasne.
  • ~jarek
    (2019-02-11 13:41)
    Korupcja, złodziejstwo i nepotyzm!
  • ~ogon psa
    (2019-02-11 13:42)
    Terlecki jak wy wyglądacie ?
  • ~ajax
    (2019-02-11 13:43)
    Ooo, jak się płatne trolle totalnej łoPOzycji uruchomiły na forum.
  • ~seneka
    (2019-02-11 14:07)
    PiSi beton nie musi wiedzieć , wystarczy że wierzy. A wiara jak powszechnie wiadomo jest zaprzeczeniem rozumu.
  • ~zyzio
    (2019-02-11 14:19)
    CEBOS weee, poproszę o inną pracownię, nie rządową posługaczkę
  • ~KONSTYTUCJA
    (2019-02-11 14:28)
    PiSbolszewicy zdewastowali Polskę w ciągu 3 lat !! Komuniści potrzebowali na to około 40 lat !!!
  • ~Devotka
    (2019-02-11 14:31)
    Pomodlmy sie za nich!
  • ~Przes
    (2019-02-11 14:41)
    Ciekawa będzie ocena PiSu przez wyborcow Wiosny - ilu da minus za klerykalizm i patriotyzm a ilu da plus za socjal

Może zainteresować Cię też: