Premier o wynagrodzeniu prezesa NBP: Adam Glapiński odziedziczył siatkę płac po poprzedniku

| Aktualizacja:

Prezes NBP Adam Glapiński odziedziczył siatkę płac po poprzedniku; jeżeli byłaby duża różnica z zarobkami na rynku, ciężko byłoby rekrutować specjalistów - podkreślił w czwartek premier Mateusz Morawiecki pytany w TVN24, czy szokuje go wysokość zarobków w NBP.

wróć do artykułu
  • ~takie cuś ???
    (2019-03-07 22:08)
    Jakiś długi nos mi wychodzi z kompa.
  • ~Karyna
    (2019-03-07 22:14)
    "Blondies" z pensją większą niż osoby z poważnych działów w NBP też zapewne ma po poprzednikach...
  • ~Zepp
    (2019-03-07 22:08)
    A Dziunie za 50 tys. miesięcznie też odziedziczył?
  • ~rumor xyz
    (2019-03-07 22:00)
    "panie" premierze,nie osmieszaj się!!!.
  • ~Fidel Gastro
    (2019-03-07 22:25)
    .... a ty kłamstwo i głupotę po kim?????????
  • ~płasko leżące 2 srebrne wieżowce
    (2019-03-07 22:23)
    Matołuszek nie jest jedyny, bo cały PIS uwielbia poprzedników, chociaż oficjalnie ich potępia, odsądza od czci i wiary tak zapamiętale, że zapomina o Bożym świecie, o pracy, o Polsce, gnębi, wsadza do więzienia, a sam jest oczywiście swięty, czysty, przejrzysty - mówiąc, że PIS musi wszystko tak robić, jak poprzednicy. No musi. Musi, bo będzie chory. Musi, bo się udusi. Czy Suski musi kraść tablicę z Układem Kaczyńskiego ? Poprzednicy przecież nie kradli
  • ~krzyhoo1
    (2019-03-07 22:38)
    Szkoda, że prezes Glapiński po poprzedniku nie odziedziczył kultury i szacunku dla instytucji, której kierowanie mu przypadło w udziale
  • ~Fryderyk
    (2019-03-07 22:30)
    Przez osiem ostatnich lat....co by nie było, to wina poprzedników, nie ośmieszajcie się tow. morawiecki
  • ~kos
    (2019-03-07 23:14)
    Państwo PiS, to tylko totalny PIC + nic.
  • ~Gre
    (2019-03-07 22:06)
    Zatrudnię na stanowisko prezesa NBP. wynagrodzenie 2350 brutto. Wymagane wykształcenie wyższe, min 15 lat doświadczenia w branży.....
  • ~Witaj mega inflacjo
    (2019-03-08 00:20)
    Czyli w tym sensie wielu przy korytach jest szczesliwych z dzialalnosci starej ekipy !.Armia w starych helmach,boso ale w ostrogach,samoloty spadaja z niebios,limuzyny jezdza po drzewach i krzakach,to obraz nienormalnosci.Co dobrego wprowadzila nowa ekipa,500 minus dla rozwoju gospodarki polskiej.Przy dobrej ekonomi i zarzadzaniu krajem,przed elekcja parlamentarna nie rozdaje sie prezentow,ktore sa w jezyku dla plebsu tylko lapowka.Ekonomia taka to taniec na wodzie.
  • ~Jula
    (2019-03-08 02:57)
    Coz jesli ktos chce byc durniem to jest to jego wybor.
  • ~rychu
    (2019-03-08 00:50)
    Mateuszek KLAMIE !!!!!!!!!!!!!!!!! znowu obraza Polakow !!!!!!!!!!!!
  • ~Lilian
    (2019-03-08 02:23)
    Kociaki tez odziedziczyl po poprzedniku?
  • ~abacab
    (2019-03-08 00:43)
    Za to Morawiecki po poprzedniczce odziedziczył skłonność do kłamstwa.
  • ~Skuba
    (2019-03-07 22:53)
    Czy te dwie "blond siatki" też odziedziczył po poprzedniku?
  • ~gorszy sort
    (2019-03-08 00:21)
    Wielki i lekki, to worek z plewami.
  • ~Zdziwiony tymi co na toto glosowali ?
    (2019-03-08 03:19)
    Mysle ,ze teksty wypowiadane przez pana Morawieckiego sa bezprzerobki i kontekstu tekstem kabaretowym .
  • ~sic.
    (2019-03-08 05:52)
    Jak to dobrze ze mieliscie takich zlych poprzednikow .... przynajmniej jest na kogo zwalic wine ... sami nie znaczycie nic. Panie Morawiecki jest ppan moralnym i intelektualnym zerem a na dodatek pan klamie.
  • ~lolo
    (2019-03-08 05:50)
    Idąc tropem logicznym nakreślonym przez Premiera należy uznać że ministrowie to nie specjaliści. Bo jaki fachowiec chciałby zostać ministrem z tak nierynkową pensją ?