Sławomir Neumann: Jeśli podwyżek nauczycielom nie da PiS, to dostaną je od PO

| Aktualizacja:

Szef klubu PO zapewnia nauczycieli, że jeśli nie dostaną tysiąca złotych podwyżki od rządu PiS, to da je im - po wygranych wyborach - Platforma. Sławomir Neumann zapowiada też, że jego partia utrzyma trzynastą emeryturę. O kolejnych propozycjach PO nie chce jednak na razie mówić, bo - jak twierdzi - PiS nieudolnie kopiuje pomysły opozycji.

wróć do artykułu
  • ~jaity
    (2019-04-09 23:56)
    A w necie chodzi mem, gdzie Broniarz twierdzi, że teraz domagają się podwyżek, bo jak PO dojdzie do władzy, to nic nie da.
  • ~Mr
    (2019-04-07 07:07)
    To już wiedzą gdzie kasa z VATu? A może z OFE?a może sztabki złota z Amber gold się znalazły? To jeszcze niech zapłaci firmom budowlanym oszukanych przez wykonawców przy budowie autostrad!
  • ~Zocha
    (2019-04-06 15:27)
    PEŁO to niech najpierw OFE zwróci i wynagrodzi pokrzywdzonych przez siebie (np. Amber Gold), a potem się może zabrać za obiecywanie.
  • ~Krawcowa
    (2019-04-06 15:24)
    Cała ta pisanina oparta na wieściach zasłyszanych w maglu. Poziom iście tabloidowy.
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-04-06 03:27)
    Panie Slawomirze i Panie Grzegorzu. Prosze na mnie tez liczyc. Ja moge dac Panom Nauczycielom i 18 letnim uczniom.
  • ~ooo
    (2019-04-05 16:40)
    Nojman ty chyba w te wypowiedziane głuPOty sam nie wierzysz. Za waszych złodziejskich to na nic nie było was stać
  • ~ni ma pininedzy i nigdy nie będzie
    (2019-04-05 14:05)
    poko poko, euro spoko, wiśta wio - obiecanki cacanki a głupiemu radość
  • ~pola
    (2019-04-05 12:18)
    Neuman przeleje z własnego konta lub wypłaci z walizki, którą napełniał w poprzednich kadencjach !!!! Patrzcie jaki hojny.
  • ~tttt.
    (2019-04-05 10:36)
    Wyeliminować z rzadu te krzywe noski i od razu bedzie spokoj.
  • ~tttt.
    (2019-04-05 10:31)
    PO da dla nauczycieli jak zabierze dla emerytow i 500+.OFE juz zabrali ,wszystkie afery juz mieli to tylko to zostalo aby ukrasc.
  • ~vincent von łysa pała
    (2019-04-05 10:06)
    Jak POKO dorwie się do koryta to Panie Neuman piniendzy znów nie bendzie !!!
  • ~cep prawdy
    (2019-04-05 10:04)
    PO już dało, PO ma dobre POmysły, niech dalej myśli a PiS niech dalej te POmysły realizuje !!! I niech tak POzostanie pani Neumanowo !!
  • ~zzzxxx
    (2019-04-05 08:05)
    Ja już wole brak pożywek przy rządzie PIS, niż podwyżki i powrót PO. Ale nie będę głosował na żadną z tych partii - nauczyciel
  • ~Jan Kowski
    (2019-04-04 23:37)
    Jawohl herr Neumann, zapewne tak będzie. Tylko czy tobie będzie dane w tym dobrodziejstwie czynnie brać udział? Czy raczej będziesz to obserwował z miejsca odosobnienia?
  • ~RyTe
    (2019-04-04 22:05)
    Oj żartowniś z tego Pana. Rozbawił mnie aż odnowiły mi się zajady. Ale w każdym cyrku musi być kl...un.
  • ~Barbara
    (2019-04-04 21:40)
    Gębowanie nic nie kosztuje. Ile już słyszeliśmy obiecanek przez 8 lat rządów PO i na tym się kończyło. Jak nie zabrali ludziom,to na pewno nie dali. Nie długo /przepowiadam wam /,że wasza Partia przestanie istnieć , o powrocie do koryta możecie tylko pomarzyć. Wystarczy oszukiwania Narodu , pazerność i nie lojalność was zgubiła.
  • ~dla przyPOmnienia :
    (2019-04-04 20:32)
    Herr Janusz Lewandowski , komisarz do spraw budżetu EU , w latach 1990-2000 wyprzedawał obcym cwaniakom najlepsze części polskiego majątku narodowego za kilka groszy. Spotykały go za to oczywiście rózne nagrody od tych panów w postaci przelewów na prywatne konta Januszka Lewandowskiego.
  • ~Bingo
    (2019-04-04 20:27)
    Gdy PEŁO mówi, że nie da to nie da. Gdy PEŁO mówi, że da to mówi.
  • ~bart
    (2019-04-04 19:39)
    Czego to PO nie obieca żeby się dorwać do żłoba - problem jest w dotrzymywaniu bo jak dotąd raczej niewiele dotrzymywała, myślę że da nauczycielom podwyżki takie jak przez 8 lat swoich rządów czyli 0% oczywiście jeśli ludzie będą na tyle głupi żeby jej dać żądzić
  • ~dżarara