Błaszczak chce nadrobić zaniedbania w Wojsku Polskim. "Miały miejsce przez lata"

| Aktualizacja:

Bezpieczeństwo jest priorytetem dla rządu PiS, dlatego przeznaczamy duże pieniądze na modernizację Wojska Polskiego; zależy mi na tym, by wszystkie zaniedbania, które przez lata miały miejsce, zostały teraz nadrobione - mówił w niedzielę szef MON Mariusz Błaszczak.

wróć do artykułu
  • ~west
    (2019-04-08 10:25)
    mamy pieniądze? To skoro mamy,to może nauczycielom DAMY????
  • ~Ed
    (2019-04-08 08:05)
    Błaszczak będzie "naprawiał" to co zniszczył Macierewicz.
  • ~piątek oPISał rolę rządu PIS i co dalej ?
    (2019-04-08 07:36)
    Stare kotlety, stara czkawka ministra /czas jednak leci 3+ i dalej do max 4/, a jedyną strategiczną inwestycją wojskową jest do tej pory pomnik ze schodami donikąd na placu w Warszawie, no i może jeszcze przekopywanie Mierzei Wiślanej, gdzie PIS niestety znalazł klejnoty rodowe Amber do kompletu ze Srebrną
  • ~wacek
    (2019-04-08 06:12)
    Zwłaszcza ostatnie cztery.
  • ~strategia
    (2019-04-08 00:22)
    Gdzie jest wszechstronny POLSKI PROGRAM RAKIETOWY? Współczesne wojsko potrzebuje rakiet do unieszkodliwiania: wrogich punktów dowodzenia, satelitów, radarów, rakiet, samolotów, śmigłowców, okrętów, artylerii, czołgów. Rakiety są potrzebne do wszystkiego i trzeba mieć krajową produkcję, żeby po pierwszej honorowej salwie rakiet zakupionych za granicą nie zostało tylko przejście do miejskiej partyzantki i oczekiwanie na śmierć w ruinach lub niepewną odsiecz sojuszników. Bez krajowego przemysłu rakietowego nie ma mowy o zdolnościach obronnych.
  • ~viona
    (2019-04-07 22:35)
    ... przez lata rządów PiS...
  • ~Devildriver
    (2019-04-07 20:45)
    Mariusz, gdzie mundur Kościuszko??? Załóż, nie wstydź się....
  • ~olo .
    (2019-04-07 20:32)
    gad gadu gadu ,gadu gadu gadu...........nocą, gadu gadu gadu w dzień.....................i tyle z tego!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~bubu
    (2019-04-07 19:27)
    Historyk z wykształcenia, znawca sztuki wojennej, kabotyn czy fachowiec? Dać takiemu miliardy do łapy. Ludzie, coś tu nie gra.
  • ~ciekawe
    (2019-04-07 17:53)
    Jak widać i słychać to kasa idzie do amerykanów a nie do polskiego wojska.......
  • ~sien
    (2019-04-07 17:01)
    Największym problemem WP są homoseksualiści zatrudnieni w SKW. Dla nich Polak to wróg.
  • ~barton
    (2019-04-07 16:22)
    Drony, samoloty, samochody elektryczne, rakiety, śmigłowce, okręty podwodne....wszystko to będzie, ale zagłosujcie na nas. PS. Na krowę 500+ na ****** 100+ na dziecko +500 na emeryta jednorazowo +888 :).
  • ~żart
    (2019-04-07 16:21)
    Wojsko "chadza" swoimi drogami. "Przybyli ułani pod okienko" - piosenka. Podobają mnie się "Rycerze" (zakute łby"). Czasy imperium Polski przeminęły (stara historia). Nie wojować, tylko pracować dla "cywilów" (nie psów).
  • ~wacula
    (2019-04-07 16:07)
    Panie Płaszczak! chwali się ?
  • ~zonk
    (2019-04-07 15:54)
    F-35 "cacko" nie powiem ale z przyspieszonego zakupu tak bardzo bym się nie cieszył - to taki mały straszak na Turcję by nie kupowała S400 od Rosjan.... a trudno wstrzymać produkcję. Za chwilę Turcja dogada się z USA i będziemy czekali w kolejce ...
  • ~andy
    (2019-04-07 15:43)
    macierewicz wojsko rozlozyl a blaszczak nie robi nic.jak bedziecie sluchac nauczyciela historii bredzacego o zakupach broni to spodziewajcie sie szybciej nowego 39 roku niz silnej armii.polska nie ma pieniedzy i nie bedzie miala na zbrojenia.wszystkie gadki o zakupie nowego sprzetu to brednie zeby ciemny lud przysnal na chwile kiedy znowu beda wybory.po co rwali sie do wladzy oczerniajac poprzednikow ktorzy tez nie mieli kasy na armie?w obecnych czasach z 9 miliardami $ rocznie na zbrojenia to mozecie sobie bagnety naostrzyc a i to mozecie *************
  • ~uku
    (2019-04-07 15:27)
    płaszczak.. przez ostatnie lata waszych rządów . rozwaliliście armie . i bedziecie za to siedzieć
  • ~Andy
    (2019-04-07 15:03)
    Jak za komuny, PiS wkłada dużo wysiłku w rozwiązywanie problemów, które sam tworzy. Trzeba było trzymać Macierewicza z dal od wojska to teraz byłoby dużo łatwiej.
  • ~andrew66
    (2019-04-07 14:52)
    3 bardzo proszę o pomoc Wystarczy udostępnienie b.link/andrzej65
  • ~ ~~
    (2019-04-07 14:51)
    Panie Płaszczak! To co zrobił z Wojskiem Polskim, Macierewicz ciężko będzie odbudować przez lata!