Szydło o odbudowie Notre Dame: To obowiązek wszystkich Europejczyków. Polski rząd złoży ofertę

| Aktualizacja:

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że zaangażujemy się w odbudowę katedry Notre Dame. Będą różne możliwości włączenia się w pomoc – powiedziała we wtorek wicepremier Beata Szydło.

wróć do artykułu
  • ~Zorro
    (2019-04-15 23:42)
    Nikt pana o pomoc nie prosi panie MOrawiecki. Niech pan zajmie się polskimi szkołami i uczciwymi pensjami dla nauczycieli, a Francuzi doskonale sobie bez pana poradzą.
  • ~a mowil pan, ze nie mamy pieniedzy
    (2019-04-16 00:04)
    Najpierw edukacja i nauczyciele a dopiero pozniej Notre Dame.
  • ~glpota ma swoje zrodlo
    (2019-04-16 00:31)
    nikt waszej pomocy nie chce, patrzcie pisokalmuki jak zaplacic nauczycielom!
  • ~Czarny
    (2019-04-16 04:33)
    Panie Morawiecki mow pan za siebie i przestan pan rozrzucac pieniadze Polskich podatnikow
  • ~Klarenbachuś
    (2019-04-16 06:38)
    Kolejny chwyt reklamowy Morawieckiego.Ten człowiek zrobi wszystko aby utrzymać się przy władzy.Juz mosty wybudował wzdłuż rzek,samochody elektryczne wyprodukował milion,mieszkania plus ale za 10 lat ,tatusiowi niech pomoże zapłacić za remont ,gdzie oszukał Tatuś wykonawcę na 200.ooo PLN .Katedra znajduje się na terenie UE a my należymy do niej i Morawiecki żadnej łaski nie robi bo w ramach ratowania zabytków Polska jako członek UE musi zapłacić za remont.Znowu Morawiecki pocisnął kolejny chwyt wyborczy reklamujący jego osobę za pieniądze podatników.A może to Bóg dał znać ,że nie godzi się na przestępstwa kleru i nie chce aby oni udawali,że go reprezentują tu na Ziemi?
  • ~nauczyciel
    (2019-04-16 07:30)
    Ty sie chlopczyku najpierw postaraj o podwyzki dla biednych polskich nauczycieli.
  • ~Git888
    (2019-04-16 07:59)
    Wariat ??? A co mnie obchodzi jakaś katedra ???symbol zniewolenia ludzi ! Przez kościół ! Ale pamiątki lubi każdy inne a ten pan chce za nasze pieniądze ? Wariat !
  • ~cokroktopisieafery iSKOKinakasę
    (2019-04-16 09:00)
    Mały deweloperek przerzuci się na robotę za granicą, zdobędzie doświadczenie i wybuduje ze srebra 2 wieże Notre J.L.Canar d
  • ~Żenada
    (2019-04-16 07:07)
    Macron załamany może nawet i Donek dla sztucznej ludzkiej twarzy zakwili co wy na to o szo ło my krytykujące wypowiedz Premiera POwiecie.
  • ~Ella
    (2019-04-16 06:15)
    Panie Premierze dziękuje za Pana pro europejska i ludzka postawę. Ciagle cieszy mnie fakt ze ludzie a nie rabusie są u władzy.
  • ~Nie
    (2019-04-16 08:13)
    No zaczynam nie lubiec pis co za pomysl zamiast swoim chca dawac innym skandal
  • ~Asert
    (2019-04-16 08:47)
    Beka dnia!!!! Hahhahaha...!
  • ~memory
    (2019-04-15 23:59)
    To jest dopust boski za to co oni w tej katedrze wyprawiali w czasie rewolucji kiedy zakazali kultu katolickiego, znieśli erę chrześcijańską, złamali krzyż i babę postawili na ołtarzu jako uosobienie rozumu ludzkiego ogłaszając kult rozumu i takież święto. W naszych czasach też były różne "kwiatki"...
  • ~ggg
    (2019-04-16 09:10)
    LVMH ( Louis Vuitton, Dior, Sephora itd.) ogłosił darowiznę w wysokości 200 milionów euro. Myślę, że polska pomoc jest zbędna. Niech się lepiej zajmą polskimi nauczycielami, emerytami, czy służbą zdrowia.
  • ~Uffff
    (2019-04-16 08:10)
    Te pieniadze to dac ale dla polskow nie franuzow co za pomysl niech sobie sami buduja tam tylu bogaczy zyje
  • ~Brawo Premier
    (2019-04-16 07:03)
    Egoiści z opozycji w większości komentarzy liczą na to co zostanie dla nich.
  • ~Icek Kugelschraiber
    (2019-04-16 05:56)
    A ja się pytam, ile moszna na tym zahobić
  • ~Gorzkie zale.
    (2019-04-16 10:43)
    Ja zaluje,ze zamiast kupic sobie lody,skladalem pieniadze na odbudowe Warszawy,a teraz jestem po 70 - tce.Co z tego mam ........no.
  • ~Zniesmaczona
    (2019-04-16 09:41)
    Niedawno chowała flagę UE, a jej koleżanka z partii nazywała flage UE szmata a teraz wielka europejka się zrobiła...
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2019-04-16 09:55)
    Brawo Pan Premier, Brawo Pani Szydło.Odejmiemy sobie od ust ale Kościół Matka Serdeczna może zawsze na nas liczyć w potrzebie. Nie zostawimy Kościoła francuskiego i Watykanu.Poza tym po co nam różne parki wodne - rozsadniki zła, albo wielkie autostrady niebezpieczne dla kierowców, kiedy kościół w potrzebie. Za to 22% Polaków zostanie zbawionych (według badań Britisch Chumber of Hurches) a tylko 4% Francuzów i 3% Czechów. Reszta będzie się smażyć przez wieczność w piekle.(zwłaszcza ipsanci, kaundeliści, koprofile i komuniści)

Może zainteresować Cię też: