Posłanka PiS chce karać każdego za "tęczową" Matkę Boską. Pierwsze wnioski już w prokuraturze

| Aktualizacja:

Nie cichnie burza wokół Matki Boskiej Częstochowskiej z tęczową aureolą. Głos w sprawie zabrała Anna Siarkowska z Partii Republikańskiej i koła parlamentarnego PiS.

wróć do artykułu
  • ~wierzacy ale tez myslacy
    (2019-05-11 21:16)
    Brawi poslanka, prezes poklepie pania po plecach.
  • ~stasek
    (2019-05-11 21:11)
    Czy ta poslanka tez chce zrobic kariere na Matce Boskiej?
  • ~Pobożny inaczej
    (2019-05-09 22:22)
    W latach czterdziestych zeszłego wieku,takie gorliwe golili na łyso.Ta baba jest świetsza od papieża.Współczuję jej mężowi,bo w łyżki pewnie tylko po bożemu i dla prokreacji.🙉😂
  • ~neo
    (2019-05-09 21:21)
    Brzydcy ludzie zwykle nie lubią innych.
  • ~tym
    (2019-05-09 14:28)
    aco z pedoklerem,bronisz bo masz naddzieje na kuchci,kuchci.
  • ~andy
    (2019-05-09 13:20)
    czy jak rozwiesze ten plakacik o rozmiarach boiska do siatkowki na wlasny koszt-stac mnie - to w ramach kary pozbawicie mnie pisowcy obywatestwa polskiego? czytajac wasze wypowiedzi zaczynam po prostu o tym marzyc a nie zamierzam o to prosic na kolanach prezydenta waszego ktorego nie znosze.mam obywatelstwo USA takze bezpanstwowcem nie bede
  • ~Kos
    (2019-05-09 13:18)
    Taka ci Ona jest. Wiadomo, po politologii i Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego. Czujność, czujność i tylko czujność.
  • ~deron
    (2019-05-09 12:54)
    A co ta pani sądzi o MASTURBACJI? Czy również będzie karana? Może obcięciem ręki, albo czegoś innego? Czy PiS ma już projekt w tej sprawie?
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-09 12:44)
    Brawo pani poseł, najwyższa pora powiedzieć sprawdzam! Jestem niewierzący ale w pełni popieram - ta obłuda bojowników o pokój, tolerancje, walczących z mową nienawiści stała się zwyczajnie irytująca.
  • ~mazurek_rm
    (2019-05-09 12:40)
    Wara wam kodziarze od mojej wiary i symboli dla mnie świętych. Spróbujcie zagrać sobie z gwiazdą Dawida lub Koranem. Nawet komuna nie ważyła się na takie draństwo. Kim wy jesteście pseudo "polacy"
  • ~Grazia
    (2019-05-09 12:40)
    Dlaczego zwolennicy dewiacji nienawidzą kościoła i swoich rodaków wierzących, przecież usta maja pełne tolerancji i demokracji a wypowiadają pod adresem kościoła i religii chrzescijanskiej oraz ludzi broniących wiary najgorsze, obrzydliwe kłamstwa . Co proponują zamiast wiary to przecież widzimy , czy to są ludzie myslący czy zaślepieni marksistowską ideologią niszczenia wszystkiego co dobre i pieknę na tej ziemi, co człowiek rozumny stworzył dla Boga i bliżnich swoich braci.
  • ~Caryca K.
    (2019-05-09 12:28)
    Podobno PiS zmienia nazwę na "Nienawiść i Bezprawie". Słyszeliście coś na ten temat - czy to tylko kaczka dziennikarska?
  • ~Zulu
    (2019-05-09 12:12)
    Przykro mi ale ta Pani wypełnia wszystkie cechy osoby niezrównoważonej psychicznie - groźnej dla otoczenia bo donosi do organów ścigania na inaczej myślących ludzi. To groźne bo jest przedsionkiem faszyzmu...
  • ~Kompletny upadek
    (2019-05-09 12:08)
    Re : no no.Jestes glupszy od osla na, ktorym P.J.Chrystus wjezdzal do Jerozolimy.Jedno pocieszenie dla ciebie ,ze takich jak ty jest wiekszosc w Polsce.Zycze twojej partii wygranej w wyborach,szybciej otrzezwiejecie ,nie ma innej drogi jak....
  • ~Miolosc blizniego !.
    (2019-05-09 11:59)
    No to w takim razie w obronie obrazka drodzy katolocy nalezy heretykow skrupulatnie wylapac.Kosciol powinien wprowadzic Swieta Inkwyzycje,bezboznikow lamac kolem,nabijac na pale,spalac zywcem na stosach,nic tak sie nie podoba bogu katolickiemu jak obrona swietego kiczu z aureola nad glowa.
  • ~kotlet
    (2019-05-09 11:52)
    a jesli pani z pisu przegra sprawy sad powia zaplacic koszta sadowe i grzywna a nie pozniej zastawiac sie imunnitetem a po drugie jak sucham panow jak w wczoraj w tvn 24 przekrzykuja sie jak dawnej kobiety w magli ktora jest gora
  • ~no no
    (2019-05-09 11:52)
    ale się tu folksdojcze rozbrykali
  • ~madry
    (2019-05-09 11:48)
    tych sku ...w powinno sie spalic na stosie jak oni to robii wczesnijej otwarych- ta mafia nie powinna miec dostepu do otwarych przekazow
  • ~PiS = POLEXIT
    (2019-05-09 11:16)
    Zacznij od ukarania papieża nienawistna żmijo - on też chodził z tęczowym krzyżem na szyi.
  • ~Nie wstrzymia
    (2019-05-09 11:01)
    Swiat idzie do przodu, podbija kosmos, mierzy sie z wyzwaniami 21 wieku, a wolska... Heh...

Może zainteresować Cię też: