Posłanka PiS chce karać każdego za "tęczową" Matkę Boską. Pierwsze wnioski już w prokuraturze

| Aktualizacja:

Nie cichnie burza wokół Matki Boskiej Częstochowskiej z tęczową aureolą. Głos w sprawie zabrała Anna Siarkowska z Partii Republikańskiej i koła parlamentarnego PiS.

wróć do artykułu
  • ~bronić obrazów, czy dzieci ?
    (2019-05-09 07:51)
    Kościół nie musi wymyślać nowych form czczenia symboli wiary, bo musi rozliczyć się ze swoich grzechów wobec dorosłych i dzieci. Bezkarne do tej pory niszczenie ludzi nie może zostać zamiecione pod dywany.
  • ~zimny ogien
    (2019-05-09 07:56)
    Siarkowska adekwatnie do nazwiska chce wypalac wszystko ogniem sirkowym z czelusci piekielnych wszystko i wszystkich .Czy ona jest ukochana Belzebuba ?
  • ~Look
    (2019-05-09 08:00)
    Czyli pierwsza misjonarka , przewodniczaca wszystkich Dulskich i zdewocialych sie zglosila. Wola do krucjaty. A kiedy zaczna palic , no, tych " teczowych" . Jezus , Maryja i Jozef. No , droga pani , polecam zaczac od wszystkich dewocjonaliow, zakazac produkcji, bo jak juz to juz! Dewocjonalia to dopiero profanacja!
  • ~tecza
    (2019-05-09 08:00)
    wyglada mi na de----lke
  • ~xv21
    (2019-05-09 08:03)
    Co za qrew polkatolska...
  • ~łukowianin
    (2019-05-09 08:04)
    zflustrowana, niezbyt urodziwa i w związku z tym zakompleksiona posłanka zrobi wszystko by zaistnieć. Niech rząd znajdzie gdzieś w świecie dobrą ustawę o ochronie religii, przetłumaczy, zdefiniuje rozporządzeniem co jest czym, da Sejmowi do uchwalenia i wtedy będzie można mówić co jest zabronione a co nie, bo za chwilę będzie można wsadzić do więzienia za zaśnięcie na mszy (brak szacunku dla liturgii)- zwłaszcza po zawiadomieniach(wiadomo gdzie) od gorliwych wyznawczyń PiS-u z sejmu i senatu(wyznawczyń PiS-u napisałem celowo, bo wiara w Boga w tych przypadkach nie ma nic do rzeczy- one i oni wierzą i utożsamiają PiS z Bogiem. I jak za inkwizycji wierzą że czynią dobrze w myśl zasady im bardziej pokaże wszystkim, że jestem święta/święty tym bardziej tą/ tym świętym będę). Wypaczona wiara.
  • ~ferdek fizjolog
    (2019-05-09 08:04)
    Na kolana grzesznicy, na kolana....
  • ~Partyzant
    (2019-05-09 08:09)
    Anna Maria smutną ma twarz...
  • ~jarek
    (2019-05-09 08:12)
    Następna zaczadziła "madonna"? Skąd takie coś się bierze?
  • ~W
    (2019-05-09 08:14)
    Wysyp czerwonej holoty na tym forum. Oczywiste jest to ze obraza uczuc religijnych powinna byc karana. Pamietacie teczowi jak w Warszawie aresztowani byli Polacy niszczacy tzw. tecze? I co, to bylo OK?.
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-05-09 08:19)
    Siarkowska, jeszcze możesz sobie pobrykać, do wyborów . Później się za was weźmiemy. Nie słyszałem, żeby skierowała do prokuratury donosu na księży gwałcących nasze dzieci albo na purpuratów, którzy oskarżali te właśnie dzieci, że to one gwałcą dorosłych księży !!!
  • ~Rycerz
    (2019-05-09 08:21)
    Ogniem i mieczen na tecze!
  • ~w
    (2019-05-09 08:25)
    Płytka jest ta "wiara", skoro katolity są poruszeni. Jezus nie modlił się do żadnych obrazków, nigdy nie przedstawił również jak wygląda Bóg. Za to pokazywał jak powinien postępować chrześcijanin poprzez swoje czyny.
  • ~dr Gin - Ekolog
    (2019-05-09 08:29)
    Strzep sobie dzyndzel Annomario...!!! Powinno pomóc.
  • ~Kobieta
    (2019-05-09 08:37)
    Kolory tęczy, znaczenie:1. Czerwony-I czakra, czakra korzenia, symbolizuje zwiazek człowieka z planem fizycznym na Ziemii. Ma związek z Archaniołem Urielem i tu symbolizuje mądrość i energię życia. Pomarańczowy- II czakra, czakra sakralna, kreatywność i radośc z tworzenia, seksualność, Żółty-III czakra, czakra Słońca, Archanioł Jophiel,który rozpuszcza lęki i zmartwienia. Symbol Słońca, siłę. IV.zielony, Czakra serca, symbolizuje związek z Archaniołem Rafaelem, uzdrowicielem, dlatego czakry serca używa się do uzdrawiania.Czakra, którą otrzymuje się i wysyła miłość. V.niebieski, czakra gardła, Archanioł Michał, reprezentuje duchowość, komunikację w czystości. prawdzie. Niebieski symbolizuje związek wody i świata duchowego. VI. czakra trzeciego oka, kolor indygo. pomost pomiędzy świadomością i podświadomością. Daje mozliwość widzenia niewidzialnego, widzialnego na poziomie duchowym. VII.fioletowy, czakra korony. Archanioł Zadkiel, milosierdzie, zmiłowanie. Czakra, która łączy nas z boskimi energiami. I o to w tym wszystkim chodzi. Ktoś boi się głoszenia prawdy. Chcą zakazać Tęczy? Przecież to samo Piękno. Tęczowa aureola symbolizuje również naszą aurę, a silna i zdrowa aura, to samo zdrowie, pomyślność i świat bez wojen i przemocy. Obraz Matki Boskiej, z tęczową aureolą, to obraz Kobiety. Kobiety silnej, mądrej, szczęśliwej, głoszącej prawdę, uzdrowicielki, kreatorki mającą łączność z boskimi energiami.Jako Kobieta nie rozumiem donosu innej Kobiety na Kobietę. Pani senatorka powinna oczyścić swoją aurę, naprawić ją i to zmieni jej życie. Kobiety, trzymajcie się zdrowo i bądźcie szczęśliwe i bezpieczne.
  • ~Hahaha
    (2019-05-09 08:38)
    Pocałuj Polaków w dudę! :D
  • ~Barbara
    (2019-05-09 08:47)
    O wygranych Wyborach, lewacka zgrajo możecie tylko pomarzyć. My Polacy wiemy co się możemy po was spodziewać. Mądry i trzeźwy Obywatel tego Kraju na was nie zagłosuje. Wymrzecie śmiercią naturalna jak dynozaury . Jesteście odpadami, które zostały jeszcze po komunizmie i należy je usunąć . Przede wszystkim odsunąć od władzy i polityki. Już dosyć zła wyrządziliście Polsce .
  • ~kob.
    (2019-05-09 08:55)
    m nie to nie przeszkadza i nie czuje się obrażona, czemu tak gorliwie nie zajmują się skrzywdzonym dziećmi przez kościół
  • ~ullstein
    (2019-05-09 09:02)
    pani sierakowska obraża moje uczucia zdroworozsądkowego ateisty! Ps może od razu powołajmy naszą,prawdziwą, polską inkwizycję ,kobieton anna maria na głównego inkwizytora!?
  • ~Dark
    (2019-05-09 09:07)
    Najpierw niech rozlicza Kaczynskiego za przekret ze srebrna, Misiewicza za PGZ, Kaminskiego skazanego i ulaskawionego, Glapinskiego i Chrzanowskiego za bank Czarneckiego, Biernackiego za sKOKi, przekretasow w PiS nie brakuje do scigania.