Rząd reaguje na rewelacje z książki byłego rzecznika banku: Morawiecki nie otrzymał odprawy

Mateusz Morawiecki nie otrzymał odprawy po odejściu ze stanowiska Prezesa Banku Zachodniego WBK; wszelkie informacje odnoszące się do stanu majątkowego premiera są umieszczone w publicznie dostępnych oświadczeniach majątkowych - podał w piątek CIR.

wróć do artykułu
  • ~Areał
    (2019-05-24 21:44)
    Prawdziwa cnota krytyki się nie boi !!!!!! tak się tylko pytam : Rządzie czy Morawiecki naprawdę jest czysty ? tylko nie grzesz !
  • ~ emerytgw
    (2019-05-24 09:10)
    Sądownie udowodniono, ze nasz premier kłamie p. Dworczyk!! Nie pomoże na to wazelina rządowa, którą tak szeroko pan rozlewa. W normalnym, demokratycznym kraju taki premier nie utrzymałby się jednej godziny, a p. Dworczyk może byłby portierem w jakimś urzędzie.
  • ~krzyhoo1
    (2019-05-23 12:05)
    Gdyby Santander oświadczył publicznie, że Morawiecki nie ma zdeponowanej odprawy, którą skonsumuje po zakończeniu przygody z polityką (co może nastąpić w każdej chwili wybranej przez Kaczyńskiego), to by to jakoś wiarygodnie brzmiało. Ba, gdyby to oświadczył sam premier (czemu tego nie robi?), to bez mrugnięcia okiem bym uwierzył - wszak służby skarbowe mogą w tym grzebać latami, kiedy po PiSie czy PO nie będzie śladu. Natomiast słowa "oburzenia" zwykłego urzędnika KPRM brzmią co najmniej komicznie
  • ~head
    (2019-05-21 08:04)
    Tyle rzecznik opisał ile Morawiecki sam zechciał ujawnić. Nie wiem po co rozpowiadać w pracy że się chce adoptować dzieci skoro chce się to utrzymać w tajemnicy.
  • ~Solar
    (2019-05-19 16:53)
    Różnica pomiędzy PIS-em a PO jest taka że ci pierwsi adoptują dzieci a ci drudzy pozwalają zabijać (aborcja).
  • ~nin nie jestem
    (2019-05-19 14:17)
    Ja bym takiego pisarza książki o Morawieckim , gdym nim był,zaskarżył do sądu.
  • ~kasjer
    (2019-05-19 14:14)
    Pan Morawiecki jest za ,,inteligentny[?] lub za cwany aby zrezygnował z milionów odprawy ,,która mu się należała"[?]
  • ~Wielkopol
    (2019-05-19 14:07)
    Morawiecki broni Unię w związku z wypowiedzią Wałęsy,Za co broni , ,,,za budowę chodników w "Polsce"? A TRZEBA TU DODAĆ ,ŻE TA NASZA OJCZYZNA BYŁA PRZED PISEM BIEDNA , BO NIE MIELIŚMY NAWET CHODNIKÓW, LECZ BRODZILIŚMY W BŁOCIE.Dopiero za pieniądze unii pis je pobudował. CHWAŁA DLA KŁAMCY REKORDZISTY, BUDOWNICZEMU CHODNIKÓW..
  • ~grzeg
    (2019-05-18 13:33)
    Tak jest: pogardy godne łajdactwo.
  • ~prawy i sprawiedliwy
    (2019-05-15 14:54)
    Dla czystości sprawy wymagane jest osobiste oświadczenie Premiera Morawieckiego; że nie otrzymał odprawy, nie jest jego odprawa zdeponowana na obcym koncie i że nie otrzyma takiej odprawy w przyszłości. Oświadczenie CIR czy rzecznika rządu w tej sprawie jest oświadczeniem osób postronnych. Dotyczy to bowiem osobiście obywatela Morawieckiego a nie rządu.
  • ~Patriot
    (2019-05-15 14:13)
    no i się okazało że artykuł w SE to ustawka, żeby przykryc kwestie odprawy która rzekomo nie została jeszcze wypłacona pinokiowi.
  • ~Jur
    (2019-05-14 21:04)
    xxxx ,powiedz kim ty jesteś ,że tak łatwo oceniasz innych i w dodatku oczerniać ,według mnie jesteś zwykłym matołem .Morawieckiego uważam za najlepszego premiera ,odkąd pamiętam ,ma głowę na karku i widać jego dobre działanie na rzecz Polski ,ludzi .
  • ~Normalne
    (2019-05-12 12:26)
    Dodam ,że w tej książce nie chodzi o dzieci , ale o potężne pieniadze i niejasne powiązania premiera , ale żeby obrócić kota ogonem , dla ciemnego ludu , wystarczy powiedziec o szkalowaniu dzieci .Polacy tego nie kupią
  • ~Normalne
    (2019-05-11 14:32)
    Preciez Totalna opozycja z Broniazem powiedza Ze to PIS kierowal strajkiem nauczycieli, odmowil przeprowadzenia matur a jak mlodziez szla na mature to ich straszyli ze w 663 szkolach podlozuli bomby no i do tego PIS w szkole zabil ucznia..
  • ~makumba
    (2019-05-11 13:01)
    ale, pieniążki na specjalnym koncie, są czy nie ma?
  • ~Batko
    (2019-05-11 09:06)
    CENZOR s-s-. Gdzie Wpisy?
  • ~stp
    (2019-05-11 08:56)
    Oj tam, może i wziął , ale się nie cieszył!
  • ~zniesmaczona
    (2019-05-11 08:54)
    Rząd powtarza co napisano w książce. Napisano przecież że nie otrzymał odprawy!
  • ~neo
    (2019-05-11 08:30)
    Z tymi dziećmi to może być ustawka zorganizowana przez Morawieckiego. Chodzi o odwrócenie uwagi i poprawienie sobie slupków. Jego cynizm sięga zenitu,.
  • ~jakub
    (2019-05-11 08:02)
    i tak powstaja milionerzy rzadza nie swoimi pieniedzmi ale odprawy milionowe jak banki prywatyzowali to kierownictwo bankow na tym sie wzbogacilo bo wiadomo ktore akcje kupic a po drugie dziwie sie dlaczego dziadki zasiadaja we wszystkich instytucjach zamiast zajmowac sie wnukami wiadomo ze w tym wieku glowa nie ta lepiej przekazac to mlodszym

Może zainteresować Cię też: