Ewa Kopacz przed komisją śledczą: Likwidacja luki VAT i walka z przestępczością była priorytetem mojego rządu

| Aktualizacja:

Likwidacja luki VAT i walka z przestępczością była priorytetem mojego rządu - zapewniała była premier Ewa Kopacz w swojej swobodnej wypowiedzi na początku przesłuchania przez komisję śledczą ds. VAT.

wróć do artykułu
  • ~Rekinek33
    (2019-05-18 08:31)
    Wiekszość nie widzi albo nie chca zobaczyc ze sama przyczynila sie do tego jakie teraz mamy kontakty z Europą wybierajac Pis Trzeba zebysmy sobie uswiadomili ze takie wybory to dobra okazja zeby to odwrocic Dajmy szanse koalicji Europejskiej
  • ~Erys
    (2019-05-17 16:41)
    Wielkopolska i inne województwa pokażą że jeśli trzeba to wspierają i jestem pewna że dzieki temu Ewie Kopacz sie uda. Bardzo na to licze!
  • ~Kraken
    (2019-05-17 14:50)
    Malo ze konczy sie cierpliwosc Polakow do Pisu to jeszcze pacjenci sie wykoncza! I to wcale nie jest vstwierdzenie na wyrost! Widzicie co sie teraz dzieje? Znieczulica i bedzie jeszcze gorzej jak ktos nie zacznie po nich sprzatac. Oby Koalicji sie udalo a nam przy okazji tez
  • ~Nikola
    (2019-05-17 14:46)
    Bądźmy odpowiedzialni i idziemy zagłosować, nie odpuśćmy naszego głosu który byc może wiele zmieni. Oddajmy go na Ewę Kopacz, ona jako jedyna zasługuje na wygraną! Jako jedyna sie stara, cos robi, interesuje sie ludzmi i ich probelami!
  • ~kuba1
    (2019-05-17 13:35)
    Im dłużej słucham wystąpień Pani Kopacz tym większe nabieram do niej zaufanie. Myślę, że to co mówi ma sens i że realizacja jej planów jest możliwa. Teraz tylko trzeba czekać na głosowanie i wyniki wyborów.
  • ~iga
    (2019-05-17 13:26)
    Lubie Kopacz najbardziej za empatie Ludie sie dla niej licza dlatego wiem ze jak wejdzie do Europy to nas nie zostawi i bedzie dzialala wlasnie dla nas Musimy ja wesprzec a potem czekac na wyniki i mocno wierzyc ze sie uda
  • ~Daria12
    (2019-05-17 13:20)
    PiS narobił zamętu i teraz ktoś to wszystko musi posprzątać, mam jednak nadzieję, że tą osobą okaże się Ewa Kopacz, bo nikomu innemu nie może się udać sprostać temu wszystkiemu. Ona ma doświadczenie, samozaparcie i ludzie też się poznali na tym, że potrafi brnąć do celu. Jest bardzo dobrym politykiem
  • ~Tymeknowyak
    (2019-05-17 12:57)
    Poparcie dla Pani Kopacz rośnie w siłe! I super! Mam nadzieje, że to właśnie jej uda sie wygrac. Czekam na bon refundowany, w końcu może będą normalne ceny leków dla starszych osób które już i tak ledwo wiążą koniec z końcem.
  • ~REK
    (2019-05-16 19:32)
    Na początku kiedy usłyszałem, że Ewa Kopacz ma startować z 1 z wielkopolski pomyślałem, że to jakaś kpina. Przecież ona nie ma zielonego pojęcia na temat Poznania, Gniezna czy innych miast. Ale moje zdanie zaczęło się zmieniać wraz z jej wystąpieniami oraz kiedy zaczęła odwiedzać różne miasta wielkopolski. Kobieta ma bardzo dobre wystąpienia, widać, że dostrzega problemy codziennego życia Polaków i chce im pomóc, może nie do końca każdy rozwiązać, ale tam gdzie może to chce pomóc. Bardzo podoba mi się jej postawa, podkreśla również, że jeśli uda jej się wygrać chciałaby się starać o środki na budowę centrum onkologicznego. Super i to jest dobry plan!
  • ~Mikikiki99
    (2019-05-16 18:54)
    Pani Ewo juz prawie finisz i jestem pewny ze te sondaze dodadza Pani skrzydel Mnie bardzo podniosly na duchu i nadal mocno wspieram
  • ~Gabi
    (2019-05-16 18:07)
    Tego to sie raczej Pis nie spodziewal i niech bedzie wiecej takich niespodzianek. Ciezka praca sie oplaca i oby teraz sie oplacila dla Kopacz. Idziemy glosowac
  • ~Berecik
    (2019-05-16 17:54)
    W Polsce mamy wielu razsadnych i zdolnych mlodych ludzi ktorzy z pewnoscia widza co sie dzieje i jak z nami pis postepuje Wierze ze nie dadza sie oglupic pieniedzmi i pustymi slowami ze dzieki temu bedzie nam lepiej. Pod tymi slowami jest drugie dno i mlodzi to dostrzega Jestem pewien e gdy to sie stanie Pis nie wejdzie do parlamentu
  • ~Filip
    (2019-05-16 16:58)
    Powinnismy sie sami ogarnac My obywatele. Tak malo nas glosuje a tak bardzo nam to potzrebne bo zmieniac trzeba te nasza szara rzeczywistosc naryzowana przez pis. I do tego potrzebujemy glosow na Kopacz i jej walki
  • ~Ula
    (2019-05-16 16:54)
    To nie jest wyscig szczurów tylko walka o nasza przyszlosc w Europie i powinnismy wybierac madrze Uwazam ze trafna i madra decyzja bedzie glos na Koalicje Europejska bo ona ma wiekze mozliwosci zeby wyprostowac nasze skrzywione relacje
  • ~Patryk
    (2019-05-16 16:22)
    Nie pozwolimy zeby Pis wygral w tych wyborach. Jesli wygraja to my przepadniemy. Do europy trzeba wejsc z klasa i ze spokojem a nie z pisowskim nastawieniem
  • ~MateuszR
    (2019-05-15 13:21)
    w końcu znalazł się ktoś, kto mówi, że nie cofną ani jednej obietnicy.VIVAT EWA KOPACZ!
  • ~Marysia
    (2019-05-15 07:59)
    Gdybym mogła głosować za całą Polskę oddała bym wszystkie głosy na Panią Kopacz
  • ~Krystyna
    (2019-05-15 07:40)
    Stoję za Panią murem, proszę o tym pamietac!
  • ~prawda
    (2019-05-15 07:38)
    ich piorytetem było żeby kradli jak najwięcej , kłamią rano w południe i wieczorem ,
  • ~Morela
    (2019-05-15 07:21)
    Cała Polska nie osiągneła ostatnio tyle co Ewa Kopacz.