Polska w TSUE tłumaczyła się z odmowy przyjęcia uchodźców. Czy skutecznie?

Opinia rzecznika generalnego Trybunału Sprawiedliwości UE w sprawie skargi, jaką wobec Polski, Czech i Węgier wniosła Komisja Europejska za odmowę przyjmowania uchodźców w ramach relokacji zostanie wydana 29 lipca.

wróć do artykułu
  • ~Zepp
    (2019-05-15 12:33)
    KE gdacze cóś o solidarności, ale jakiej energetycznej czy cóś mi się POmnięszało ? I jeszcze jedno UE to Unia demokratycznych państw czy Unia Europejska to dyktat Niemców, nie udała się brutalna I i II WŚ może uda się pseudo pokojowe panowanie nad Europą poprzez UE! Nieźle sobie to Niemce obmyśliły !
  • ~to jeszcze mało?
    (2019-05-15 12:23)
    przecież przyjęliśmy 2-3 mln. Ukraińców
  • ~NOR
    (2019-05-15 12:42)
    jakis dylentant w todze bedzie mowil Polsce co ma robic i kogo przyjmowac ? To ma nazywac sie demokracja gdzie jeden sedzina ma nakazywac co dany kraj ma robic ? To Parlament , Prezydent ma decydowac kogo dany kraj przyjmuje , bez wzgledu na prawo ! Kazdy kraj ma prawo przyjac lub odmowic przyjecia kogokolwiek i zadne TSUE niema nic do gadania !
  • ~sumiak
    (2019-05-15 12:21)
    Proponuję wyprowadzić ludzi na manifę przed siedzibę UE w W-wie i roznieść budynek w którym się mieści,tak żeby została jedynie flaga po tym eurokołchozie.
  • ~Swarożyc
    (2019-05-15 12:43)
    Polska nie musi się tłumaczyć brukselskim dziwakom. Polska przyjęła Ukrainców i którzy pracują.
  • ~hahahaha
    (2019-05-15 12:46)
    jasiu powiedz co mogą nam zrobić ,.,.
  • ~W
    (2019-05-15 13:44)
    TSUE juz niedlugo zacznie zajmowac sie tym ile papieru toaletowego mozna uzyc jednorazowo w WC.
  • ~Karmen
    (2019-05-15 13:42)
    Trzeba mówić , że nasz mały geniusz z Żoliborza bał się zarazić chorobami . A geniusz lansuje prowincjonalnych geniuszy z Sycowa , Brzeszcz , Pcimia a nawet z Krakowa. I ma kota.
  • ~edward
    (2019-05-15 20:44)
    Palanty z Dziennik Pl.przestancie bawic sie w censure rodem z PRL.
  • ~obserwator życia
    (2019-05-17 09:27)
    Jest oczywistą oczywistością, że zachód do Polski chce wcisnąć swoich uciążliwych gości, którzy przyjadą do naszego Kraju wyciągać swoje łapska po wysokie zasiłki, ,, które im się należą " /zresztą jak naszemu rządowi/. Wartościowa populacja uchodżców /mgr-owie, inż.-owie, lekarze/ zostanie na zachodzie. Polska niech im pomaga ale w swoich krajach jak to stara się czynić obecnie. Niech zachód zrobi z tych młodych ludzi wartościowych żołnierzy i wyśle do swoich krajów aby walczyli o wyzwolenie i lepsze jutro dla swoich dzieci a nie robili z nich zwykłych wiecznych europejskich żebraków.

Może zainteresować Cię też: