Morawiecki kupował lokale i działki od osób prywatnych i parafii. "Nie wziąłem żadnej odprawy"

| Aktualizacja:

Odchodząc z BZ WBK nie dopominałem się i nie wziąłem żadnej odprawy - mówi premier Mateusz Morawiecki tygodnikowi "Sieci". Szef rządu tłumaczy, że dokonali z żoną podziału majątku, bo jako prezes banku, a później na polu działalności politycznej nie chciał mieć nic wspólnego z działalnością gospodarczą.

wróć do artykułu
  • ~Zorro
    (2019-05-15 15:35)
    Czy pan MOrawiecki zechce się w końcu wytłumaczyć ze sprawy kredytu swojej żony we własnym banu oraz własnych łgarstw na ten temat? Jak widać im więcej milionów na koncie tym trudniej prawda przechodzi przez usta. Zwłaszcza tak wykrzywione partyjną propagandą...
  • ~Seitan
    (2019-05-15 15:37)
    Oj tam oj tam nie mam kasy zagranica... Ciekawe czy po raz pierwszy mowi prawde...
  • ~E
    (2019-05-15 15:42)
    No to super mu się powodzi. Skąd ta ruina?
  • ~Cyt
    (2019-05-15 15:48)
    Tere fere kuku, strzela baba z łuku. Morawiecki jest tak wiarygodny jak na wiecach wyborczych. Przynajmniej dwa razy został skazany przez sąd za kłamstwa. I to jest bijące serce Europy. Ma za uszami sporo. Wystarczy przeczytać książkę "Delfin Morawiecki".
  • ~rudy nie oszust
    (2019-05-15 15:52)
    ******* nie dadzą mu spokoju POKO nic nie może więc robi cokolwiek przez TW i G...o normalny wykształcony człowiek znający kilka języków nie felczerówa
  • ~Jaja jak PiSanki
    (2019-05-15 15:57)
    Sluchajac tekstow piosenek A.Rosiewicza, to sa one jak proroctwa.Faktycznie sie juz spelnily,precle dostal tylko pierwszy rzad no i byly bankier : premier !.Gdzie mozna kupic jeszcze masc na szczury ?.
  • ~frankiewicz
    (2019-05-15 15:59)
    Ile Pan zarobił na odmowie pomocy obiecanej przez PiS i należnej z mocy prawa frankowiczom? Gdyby banki zmuszono do uczciwej gry wobec tych ludzi, wartość Pańskich akcji mocno by spadła, prawda pisowski panie premierze?
  • ~2345
    (2019-05-15 16:15)
    Menel=Morawiecki.
  • ~leśmian
    (2019-05-15 16:16)
    Dosyć to enigmatyczne. "Nie otrzymałem" to nie jest to samo co "Nie otrzymam". Krętacz kręci jak zwykle.
  • ~Słowa premiera nie są jasne
    (2019-05-15 16:26)
    Żaden pracownik niczego żadnej firmie nie bierze. Firma przekazuje pracownikowi należne wynagrodzenie za pracę na wskazane konto. Wskazał takie ? Firma wywiązała się z takiego obowiązku, czy jeszcze czeka, np. z depozytem ?
  • ~mak
    (2019-05-15 16:26)
    Chyba cos sie szykuje. Wyglada to na wywiad wyprzedzajacy ...
  • ~Szyba
    (2019-05-15 16:29)
    Jak się jeszcze trochę przyciśnie pana MM , to okaże się że jest bogatszy od Trumpa !
  • ~jajco
    (2019-05-15 16:32)
    po prostu eskimos, należało mu się
  • ~Mucha nie siada ( bo za bardzo jej śmierdzi )
    (2019-05-15 16:42)
    Ci komuniści, którzy kradli sumarycznie mieli może 1/100 tego co ma ten uczciwy i prawdomówny obywatel.
  • ~Noooo
    (2019-05-15 16:43)
    Pucio Pucio z MSWIA z kolegami z bankowości dopomogli tanim d z i w k o m dojść do głosu wraz z ich fanami bo ich nigdy na to nie było stać...
  • ~gnom
    (2019-05-15 16:43)
    Jakoś qrna mu nie wierzę!!
  • ~jajaja
    (2019-05-15 16:49)
    Volkswageny tuskowe próbują coś ugryźć ale ***** im z tego wychodzi
  • ~Walduś z Przysuchy
    (2019-05-15 16:49)
    Banksterzy z wszystkich banków trzymajcie się. Szacun !
  • ~Albin z Ursusa
    (2019-05-15 16:51)
    Przepraszam czy Pan Premier jest w dwu postaciach i ma dwie dusze ?
  • ~ksionc z Sokolki
    (2019-05-15 17:03)
    Pan premier Mateusz Morawiecki jest czysty i przejrzysty jak krysztal. Odwalcie sie od niego. To nie on, to jego zona nadal prowadzi dzialalnosc gospodarcza i inwestycyjna i kiedys go do tego tez namowila. On, polski patriota, po 15 latach przejrzal na oczy i powiedzial zonie : koniec, kropka, nie chce z oszustwem moich rodakow nic wiecej miec do czynienia !

Może zainteresować Cię też: