Kwaśniewski: Albo chcemy silnej Europy, albo marszu "ręka w rękę" z Putinem czy Trumpem

Głosuję na Koalicję Europejską i uważam, że to jest najlepsze co możemy dzisiaj dla Polski i Europy zrobić - powiedział w poniedziałek były prezydent Aleksander Kwaśniewski, zachęcając do wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

wróć do artykułu
  • ~Pijak
    (2019-05-20 18:51)
    Olek to CZUB WYDMUSZKA
  • ~Aronek
    (2019-05-20 16:31)
    A po co ten wykład. Czy na Uniwersytecie Kieleckim nie wiedzą,że jesteśmy 15 lat w UE ? A może panu Olkowi brakuje na chlebek z masełkiem?
  • ~Edek
    (2019-05-20 16:12)
    Olek..... przecież ty i Putin wywodzicie się z komunizmu! Alkohol szkodzie, nie umiesz czytać.
  • ~Ktoś coś
    (2019-05-20 13:52)
    Uważam , że ten pan dopuszczony do władzy ( a może nawet i nie) to jest największe nieszczęście jakie mogło spotkać Nasz kraj. Apeluję do wszystkich zdrowo myślących - nie powtarzajmy błędów tylko uczmy się na nich.
  • ~egon
    (2019-05-20 13:45)
    Koleżka putina, Oleś Polmos straszy putinem. Ale ja ja, ale ja ja, jak mówi Bieńkowska. Czyżby nawrót choroby filipińskiej?
  • ~-strun
    (2019-05-20 13:36)
    A ten z chorobą filipińską chce iść trzymając się guya i nogawki makreli?
  • ~internautka 50+
    (2019-05-20 13:16)
    A co, już się p Kwaśniewskiemu przestali Amerykanie podobać?A przechowywał islamskich terrorystów przysłanych z Ameryki Tak więc wolę z Trampem niż z Putinem,UEska i tak nie przetrwa nawet do tego prognozowanego 2040 roku A konkordat to też zdaje się dzieło tego pana i całe osiągnięcie
  • ~susłow
    (2019-05-20 13:12)
    Mister Kwaśniewski,już raz nas oszukałeś z p.Leszkiem Premierem.My ten kołchoz w...limy.
  • ~Załamka
    (2019-05-20 13:00)
    Hi, hi i kto to mówi??? Panie Oluś z putinem i spółką, to chyba Panu najbardziej po drodze...
  • ~W-wa
    (2019-05-20 12:55)
    Au w WENDENRLUMPA zawsze łapki w ruchu POsowieckim
  • ~TRENER KLUBU AA
    (2019-05-20 12:50)
    OLEK tyle powtarzam na MITINGACH nie chlaj DYNATURATU bo później p...przysz trzy po trzy
  • ~Zab z Zebu
    (2019-05-20 12:49)
    Olek idz pod reke z Junckerem, nic nie stanie wam na przeszkodzie
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-05-20 12:49)
    Czerwony ciucholanmdowiec
  • ~Warszawiak
    (2019-05-20 12:48)
    POsowiecki SZKODNIK C ZERWONA ZARAZA leser ŻYRANDOLOWY NAP[RANY wydmuszek TOWARZYSZA JARUZELOW
  • ~pinionc, ale reklama obok waznych osobistosci powinna byc
    (2019-05-20 12:45)
    jak dajeta wazne osobistosci na netach to nie wypada dawac z boku reklam o ubezpieczeniach pogrzebowech bo ani to wypada ani co. Byl taki oto tytul #Share Tweet Google + Email Najlepsze ubezpieczenie na życie wchodzi na rynek polski. A ;potem napisali wiecej. czy to wypada ? dawac takie reklamy w takim czasie i takim miejscu.
  • ~memory
    (2019-05-20 12:45)
    Cwany ten Aleksander. On tak lubi "ręka e rękę". Najpierw z Ruskimi teraz z komisarzami unijnymi. No cóż. On tak już ma. Nieszczery okrutnie to człowiek. Najpierw się z tobą napije a potem zdradzi. On to nazywa pragmatyzmem;)
  • ~long
    (2019-05-20 12:40)
    Chyba o sobie mówi???
  • ~chcemy silnej Europy
    (2019-05-20 12:34)
    i dlatego głosujemy na PiS!
  • ~żart
    (2019-05-20 12:34)
    Widać że ma "zachcianki". Chcieć a "móc" to dwie różne rzeczy. Nigdzie nie idę (na żadne wybory), zostaję w domu. Jak chcesz mozesz pójść do kościoła - poprzec Konkordat (podpisany).
  • ~De
    (2019-05-20 12:33)
    Przed czy PO? co za bełkot