Dulkiewicz: Najważniejszą informacją w mediach powinny być narodziny lwa, a nie łamanie Konstytucji

Wielu z nas marzy się, mi też, żeby najważniejszą informacją w serwisach było narodziny nowego gdańskiego lwa w zoo, a nie łamanie Konstytucji - powiedziała we wtorek podczas obchodów Święta Wolności i Solidarności, prezydenta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

wróć do artykułu
  • ~olaf
    (2019-06-04 14:15)
    Ta kobieta chyba nie wie co mówi powinna zgłosić się do lekarz bo walka z PiSem zaślepiła ją i wizyta u okulisty dobrze jej zrobi bo może zobaczy że teraz większości w Polsce lepiej się żyje za tej władzy tylko pseudo elita narzeka bo kasa ucieka.
  • ~Treściwy
    (2019-06-04 14:26)
    Zabawne. Komuniści i ich agenci celebrują wyd ymanie narodu.
  • ~kok
    (2019-06-04 14:18)
    Wstyd gdańszczanie --------taki prymityw wybraliście, ci co walczyli za Gdańsk w grobach się przewracają ------WSTYD ...........
  • ~kar
    (2019-06-04 14:31)
    Gdzie byłaś, jak PO wybierało awansem sędziów TR ?
  • ~milczenie jest złotem
    (2019-06-04 14:03)
    Gdzie byłaś Dulkiewicz w 1980 r.? - Pochwal się. - Co ty tam wiesz, o tamtych czasach...
  • ~xyz
    (2019-06-04 14:01)
    Wyjątkowo niemiła nieprzyjemna kobieta - polityk. Pięknie umie dzielić a nie łączyć.
  • ~Fan_ich_wszystkich
    (2019-06-04 14:24)
    Wałęsa, Dulkiewicz, Kwaśniewski, ..., występ Frasyniuka. Na deser będzie jeszcze Tusk. Wszyscy pstryki w nos prezydenta i premiera. Tak sobie słucham i dochodzę do wniosku, że 30 lat temu chodziło o to by obalić PiS. Gdybym był większej wiary, przyjąłbym to za absolut. Miałbym wtedy siłę wielką, taką iż mógłbym krzyczeć, kopać, rzucać i gryźć. Oczywiście w pis.
  • ~aska
    (2019-06-04 14:04)
    Pytanie dokud dorzy ta kobieta DOCZEGO CHCA JA WYKORZYSTAC
  • ~De
    (2019-06-04 14:42)
    Prawda jest taka że każdy myślał że jak upadnie komunia to będzie tak jak jest teraz małe bezrobocie wolność gospodarcza a było przeokropnie 2 milionowe bezrobocie niepewność jutra co to mówi było gorzej niż za komuny zmieniło się dopiero po 30 latach za co odpowiadają wszyscy co kiedyś rządzili
  • ~domek dla orangutana postawiono z dobrego serca
    (2019-06-04 14:20)
    lew to fajny zwierz drapiezny, ale zaraz, zaraz ktos postawil domek orangutanam, to moze i lwam by postawil
  • ~Konstytucja!
    (2019-06-04 17:10)
    Nie uznawanie demokratycznie wybranych władz państwa, dążenia do obalenia demokratycznie wybranych władz państwa, ignorowanie decyzji i dyspozycji demokratycznie wybranych władz państwa, błędne określanie samorządności jako niezależności od demokratycznie wybranych władz państwa, dążenia separatystyczne, projektowanie oderwania od państwa "wolnego miasta", dążenia do niekorzystnych zmian granic państwa, to są właśnie przykłady łamania Konstytucji przez totalnych z Danzig. Odpowiednie zapisy w Konstytucji proszę sobie znaleźć samemu. Przecież Konstytucję znacie na wyrywki.
  • ~#Daro
    (2019-06-04 15:31)
    Towarzystwo Towarzyszy Wzajemnej Adoracji.
  • ~xzs
    (2019-06-04 14:45)
    A jak tam krówka, pani "prezydęt" z przypadku. Obalona?...
  • ~Elektor
    (2019-06-04 15:49)
    Prześwietlic PITY wszestkich samorządaowców za ostanie 20 kat zrobic symulację i porownać je wykazanymi dochodami. Tego żąda elaktorat.
  • ~sake
    (2019-06-04 18:00)
    Jaki prezydent miasta i jacy goście takie obchody.Nawet wartę honorową pod ,,sarkofagiem Adamowicza trzyma grupa w pruskich mundurach,a Wałęsa głośno wzywa Niemcy do obalenia PiS. To ***** a nie Polacy.
  • ~md
    (2019-06-04 17:44)
    Nieszczęsna kobieta, której uroiło się, że jest kimś ważnym. A naprawdę może tylko swoją wypiętą kosmatością (taką ma urodę) obsikać nogawkę grubych graczy na polskiej scenie politycznej.
  • ~trzylwy
    (2019-06-04 17:40)
    za Dulkiwicz trzy "lwy " - bigos , polmos i folksdojcz !!! - to ci dopiero "lwy" !!! Frekfencja na tych "uroczystościach" doskonale obrazuje co Polacy o tym sądzą !!!
  • ~J.K
    (2019-06-04 21:13)
    mi kobiety z wąskimi ustami kojarzą się od razu jako wredne i fałszywe
  • ~E meryt
    (2019-06-04 22:39)
    Pani jest źle zaprogramowana- ta choroba grozi obłędem .Proszę się wziąć za prace i odczepić od PiSu bo reprezentuje pani zło, pychę,hipokryzję i grzech.
  • ~krzysztof
    (2019-06-04 19:17)
    Dla pani Dulkiewicz korepetycje z etyki i dobrego wychowania. Przykro tylko, że pan premier musi takie chamstwo znosić.

Może zainteresować Cię też: