Kancelaria Sejmu ma ujawnić listy z podpisami poparcia dla kandydatów do KRS. "To będą listy wstydu wymiaru sprawiedliwości"

Kancelaria Sejmu powinna udostępnić wykaz nazwisk sędziów popierających kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa - wynika z orzeczenia Naczelnego Sądu Administracyjnego. W piątek sąd ten oddalił kasację szefa Kancelarii Sejmu w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~Karmen
    (2019-06-28 11:50)
    Wreszcie się dowiemy , kto z kukizowców i pisowców wybrał różnych mazurków do KRS. I ta sejmowa grzegrzółka nam nie schowa tych wspierających .
  • ~#Daro
    (2019-06-28 12:10)
    I okaże się że to pisowskie kółko adoracyjne.
  • ~natowychodzi
    (2019-06-28 12:12)
    A kogo to obchodzi?
  • ~.Krystyna.z.Agencji..
    (2019-06-28 12:13)
    Sedziowska postkomunistyczna kasta broni swoje przywileje i obelgami opozycje chlasta. Zdecydowalam, ze tej kasty nie bede obslugiwala na dotychczasowych zasadach, czyli na kreske.
  • ~NOR
    (2019-06-28 13:27)
    Kanceralia sejmu nie powinna udostepnic listy popierajacych sedziow , z uwagi na ich bezpieczenstwo ! Totalsi sa zdolni do wszystkiego , poza tym grozi im ostracym ze strony kasty .
  • ~Proste!!!
    (2019-06-28 14:31)
    Jak to kto pewnie mostbacher jak ze wszystkim 😂😂😂😂😂
  • ~erbi
    (2019-06-28 14:40)
    Ukrywanie tych informacji przed Polakami przez pisowską sitwę to przejaw skrajnego zwyrodnienia. Dlaczego mamy się domyślać kto stoi za tymi nominacjami? Może rosyjska mafia?
  • ~Lus
    (2019-06-28 22:58)
    Pani agresorko mam nadzieje że są to Pani ostatnie podrygi . Błogosławieni Ci którzy nie mając nic do powiedzenia nie oblekają tego w słowa.
  • ~sd2017
    (2019-06-29 00:06)
    Z tego co pamiętam to tak ze 4 lata temu ziobro i inni pis-owcy zgłaszali wszędzie gdzie tylko mogli głośne pretensje, że w Polsce wybór sędziów jest ukrywany, że jest niejasny, że w społeczeństwie demokratycznym jest to niedopuszczalne i że oni to zmienią i wszystko teraz będzie jawne. Okazuje się, że w tej konkretnej sprawie zamotali jeszcze bardziej. I tak właśnie wygląda ta jawność. Aż ich właśnie sędziowie w tej sprawie muszą przymuszać.
  • ~Liza
    (2019-07-30 22:32)
    W koncu zajeli byscie sie praca i dla dobra polakow , ale juz chyba za pozno, Mam nadzieje ze juz Was nie wybiora, a listy musza byc tajne, bo w naszej rzeczywistosci, to bedą sie mscic na ludziach.i teraz mamy względny spokoj od wielu nieszczesliwych wypadkow.