"Sądy nie są absolutną alfą i omegą". Andrzej Duda o poparciu kandydatów do KRS

| Aktualizacja:

Prezydent Andrzej Duda ocenił, że osoby, które udzieliły poparcia kandydatom do Krajowej Rady Sądownictwa po publikacji list mogą być prześladowane. Nawiązując do wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego w tej sprawie, prezydent podkreślił, że sądy nie są "absolutną alfą i omegą".

wróć do artykułu
  • ~Nie dziwi nic
    (2019-08-22 21:34)
    Wg tej konkretnej filozofii maliniak NSA nie jest alfa i omega. Natomiast sąd konstytucyjny to już i owszem.
  • ~wsiowygoopeck
    (2019-08-05 09:58)
    Za to łun i jarozbaw to ci dopiro jalfa i łomega!!!
  • ~Artboy
    (2019-08-04 20:29)
    Doktor nauk prawnych, żenada....
  • ~Piotrek
    (2019-08-04 16:01)
    Pan panie Duda ani pan Kaczyński tym bardziej nie jesteście alfą i omegą
  • ~Beata
    (2019-08-04 09:19)
    Ale fajnie teraz przestępcy tez nie powinni respektować wyroków sadu.brawo panie Duda jest PAN geniuszem.
  • ~zarowka
    (2019-08-04 08:58)
    co sie dziwicie w tym rozumowaniu przeciesz to oszacowuje murarz ktory nigdy nie zetknal sie z prawem a w tym przypadku tak jest bo ja jeszcze madrego posuniecia w wydaniu tej miernoty nie zauwazylem
  • ~Dolores 💃
    (2019-08-03 21:48)
    Dudy dudy smalone, jego gatki coraz glupsze. Presidente , eres stupide!
  • ~kos
    (2019-08-03 20:42)
    Wystarzczy stworzyć, w SN typu grupa przestępcza Panie Organisto.
  • ~JA:
    (2019-08-03 14:21)
    Jak czytam te komentarze, to wiem teraz, co to jest "mowa nienawisci". Jak bedziecie tak dalej pisac, to PiS poprze nie 45% a 70% glosujacych. Inne kraje bylyby dumne z takiego Rzadu i Prezydenta. Kim wy wszyscy jestescie? No bo chyba nie Polakami? Niemozliwe, zeby Polak tak plul na wlasny kraj. Straszne!!!
  • ~NOR
    (2019-08-03 14:01)
    Brawo p. Prezydencie Duda ! Kasta nie moze tworzyc prawa i dyktowac panstwu co ma robic . Kasta wybiera sie sama i nie ma nic do gadania ! Prezydenta wybieraja wszyscy Polacy !
  • ~GRU
    (2019-08-03 13:53)
    Po To CE-PIE jest PRAWO i NIEZALEZNE SADY,ZEBY BRONIC sie przed np; PRZESLADOWANIAMI!!! Dlaczego ty LAMIESZ PRAWO a jestes BEZPIECZNY???!!! BRONICIE KORYT WSZELKIMI SPOSOBAMI!!! Wy CHCECIE nawet WOJNY DOMOWEJ byleby DALEJ KRASC!!!
  • ~A.ka
    (2019-08-03 13:48)
    Kretyna mamy za prezydenta.
  • ~hexe
    (2019-08-03 13:34)
    To zlikwiduj sądy, członek partii - przewodniej siły narodu -osądzi!
  • ~Polak z Polski
    (2019-08-03 12:40)
    Co wypowiedź to beznadziejna bzdura. Nie lepiej wziąć na wstrzymanie, bo tego czasami nie da się słuchać. Okropny nawyk i brak rozsądku.
  • ~zxcvb
    (2019-08-03 12:31)
    Znaczy sie...Sąd, sądem, a sprawiedliwość po naszej stronie!
  • ~sajgonka
    (2019-08-03 12:09)
    Pisowska róbta co chceta - każdy bandzior będzie teraz oceniał sąd i decydował czy poddać się wyrokowi. Taki układ jest wygodny dla tych, którzy mają w rękach siłę - czyli dla władzy. Dla zwykłych Polaków to początek NIEWOLNICTWA.
  • ~Górny Ślązak
    (2019-08-03 10:50)
    Czego spodziewacie się PO PREZYDENCIE PISU.? Prezydent KRYTYKUJE UNIĘ JAKO PAPIEROWY TWÓR W PONIEDZIAŁEK, A WE WTOREK UZNAJE UNIĘ ZA NAJLEPSZE MIEJSCE DLA NASZEGO KRAJU. .I taki polityk, ma poparcie.Rodacy pomyślcie o kraju.
  • ~kujawiak
    (2019-08-03 10:33)
    Alfa i omega dla prezydenta to : prezes, Rydzyk i Jędraszewski w zależności od pogody.
  • ~oj
    (2019-08-03 10:30)
    To jest negowanie demokracji i trójpodziału władzy. Świadome działanie deprecjonujące sądy. Prezydent nie stoi ponad prawem, brakuje jednak mechanizmów, by przywołać go do porządku.. Polacy wybrali na prezydenta wyjątkową kreaturę.
  • ~Mea
    (2019-08-03 10:30)
    Wstyd, że pan Duda wypowiada takie słowa. Prezydent też nie jest alfą i omegą - ale wstyd, takie słowa z ust prezydenta.