List w obronie prezydent Dulkiewicz. Bezpośredni apel do Jarosława Kaczyńskiego

W liście, który wystosował marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk, domaga się on od przedstawicieli najwyższych władz w Polsce interwencji ws. ataków na prezydent Gdańska Aleksandrę Dulkiewicz. Swój apel kieruje m.in. do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~Agnieszka
    (2019-08-12 12:50)
    Dulkiewicz to gni........
  • ~Agnieszka
    (2019-08-12 12:49)
    Dulkiewicz to men.......
  • ~Bingo
    (2019-08-12 11:12)
    Bardzo dobrze napisany, wyważony list. Obawiam się jednak że Polska musi przejść ten narodowo-socjalistyczny oblęd. Miejmy nadzieję że bez walk domowych.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-12 09:49)
    Jak trwoga to do boga... Pani prezydent Dulkiewicz sama swoim postępowaniem wywołała tego typu reakcje społeczeństwa. Jej aroganckie zachowanie i bulwersujące wypowiedzi doprowadziły w końcu do takiej sytuacji.Jeżeli ktoś nie mając żadnych predyspozycji i kompetencji obejmuje takie stanowisko to takie są konsekwencje. Obrażając Polskę i uczucia Polaków wcześniej czy póżniej czeka ją taczka. Gdyby Gdańszczanie wybrali Płażyńskiego mieliby godnego prezydenta miasta,miasta tak pięknego i ważnego dla Polski.
  • ~XYZ
    (2019-08-12 00:10)
    Co to znaczy "wolne miasto Gdansk"?
  • ~Agnieszka
    (2019-08-11 22:40)
    Dulnkiewicz to zaraza a zarazę się tępi
  • ~Edek
    (2019-08-11 22:04)
    Taaa...Wyszkowski to taki populistyczny przygłup...który lubi ...sądowe procesy... - jego etapem końcowym będą...Tworki...
  • ~kwapi
    (2019-08-11 21:06)
    Ta pani nienawidzi Polski więc nie ma kogo bronić.Swoimi wypowiedziami i swoich pracowników którzy oskarżyli Polskę o wywołanie II wojny światowej nie zasługuje na szacunek.Wolne Miasto Gdańsk przed wojną nie ma się czym chwalić,można napisać Faszystowskie Miasto Gdańsk.
  • ~Ich frage :
    (2019-08-11 19:20)
    Czy ta Dulkiewicz to wnuczka Alberta Forstera ?
  • ~jaity
    (2019-08-11 17:36)
    Niezły jurgielt muszą tam mieć, że tak się starają. Nic i tak nie pomoże, im więcej w mediach mądrości prezydentki Dulkiewicz, tym bliżej do konstytucyjnej większości PiS.
  • ~Trójmiasto zgniotło kiboli
    (2019-08-11 17:28)
    Pisowskim trolom dedykuję wspaniałe ZWYCIĘSTWO POLSKIEJ REPREZENTACJI NARODOWEJ W SIATKÓWCE NA TURNIEJU W GDAŃSKU PRZY DOPINGU TYSIĘCY GDAŃSZCZAN. POZDRO !
  • ~Janina z Konina
    (2019-08-11 17:15)
    A może z apelem do Unii Jewropejskiej?
  • ~JA:
    (2019-08-11 17:09)
    Do prezydenta Sopotu Jaceka Karnowskiego, wiceprezydenta Gdańska Piotra Grzelaka oraz Piotra Adamowicza, dziennikarza, braa Pawła Adamowicza: Tzn. PiS robi nagonke, tak? Bardzo prosze abyscie Panowie wlaczyli sobie Youtube i posluchali wystapienia pana Nitrasa. Takich wystapien opozycji jest naprawde bardzo duzo. Wiecie Panowie, ze takie wystapienia wywoluja reakcje lancuchowa. Dlaczego wiec Panowie zwracacie sie tylko do: wymiaru sprawiedliwości, hierarchów kościoła katolickiego na Pomorzu, jak i kierownictwa mediów publicznych i prawicowych, historyków i politologów uniwersyteckich, ale także tych pracujących w Instytucie Pamięci Narodowej, prezydenta Andrzeja Dudy, premiera Mateusza Morawieckiego i prezesa PiS, Pana Jaroslawa Kaczynskiego. A teraz moje pytanie: dlaczego nie zwraca sie do opozycji, do pana Schetyny, do pana Owsiaka, pana Tuska, pana Leszka Jażdżewskiego i innych. To byly arcydziela mowy nienawisci. I jeszcze raz pytam waszym pytaniem :"Czy rzeczywiście chce Panowie Polski, w której morderstwa są narzędziem rozstrzygania sporów politycznych?" Apeluje: ZACZNIJCIE OD SIEBIE!!!!!!!
  • ~Zenon
    (2019-08-11 16:59)
    Bękart tej baby to nie było niepokalane poczęcie, nie, na pewno nie!!! Zatem dlaczego nie pamięta kto jest ojcem dziecka? Może to być spowodowane zabawą w słoneczko albo jak inni nazywają gwiazdą? A wtedy trudno ustalić ojca bo trzeba przebadać każdego uczestnika zabawy w tym również Pana marszałka. Niestety nie wszyscy uczestnicy tej zabawy żyją.
  • ~Amerykanski szpion
    (2019-08-11 16:47)
    I czego ten św.Jan Paweł II was nauczył ?....
  • ~Baczny obserwator
    (2019-08-11 16:43)
    Wyborcy mają prawo wiedzieć o prezydent Gdańska wszystko. Pytam zatem, kto jest ojcem nieślubnego dziecka p.Dulkiewicz? Czy jest to były prezydent Gdańska Adamowicz? Kto tak niekompetentną osobę jak Dulkiewicz tak usilnie promował? Ta osoba nie ma kompetencji na prezydenta miasta.
  • ~Jaś
    (2019-08-11 16:31)
    Mietek,daj se siana i nie ****** glupstw,ty nie byles nie jestes i nie bedziesz autorytetem ,ktory cos nabazgroli .
  • ~bert
    (2019-08-11 16:25)
    Czy ktokolwiek wierzy, że taki list coś zmieni?? Przecież wszelkie działania przeciwko Pani Prezydent to woda na młyn i Pisu i tego tzw. prezesa!!! Ohyda!!! A trolle szaleją z uciechy. Toż to zwykłe barbarzyństwo!!
  • ~09iojklm,
    (2019-08-11 15:48)
    Opinia publiczna domaga sie, zeby dulkiewicz powiedziala oficjalnie, czy zna ojca swojej corki. Wszystko inne to na potem.
  • ~ZbyszekD
    (2019-08-11 15:19)
    To ten facet, który z prezydentem Gdańska zaprzęgał się do samolotu przestępcy od Amber Gold (zdjęcie jest dostępne w internecie) jak jakieś burłaki - kompromitacja polityczna!!!

Może zainteresować Cię też: