Kidawa-Błońska: Obrady Sejmu w starym składzie tuż po wyborach to jakiś ukryty plan PiS

| Aktualizacja:

Przerwanie obrad przez Sejm i wznowienie ich w starym składzie już po wyborach nie wróży nic dobrego; to jakiś ukryty plan PiS - mówiła kandydatka KO na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska w Tok FM. Skrytykowała także plan odgórnego podwyższenia płacy minimalnej.

wróć do artykułu
  • ~rokefeler
    (2019-09-11 09:11)
    Od magdalenki wciąż nieustannie ten same mo.r.dy....
  • ~Krystyna z PiS
    (2019-09-11 09:17)
    No ! Myśl, myśl p. Kidawa - Jaki to chytry plan ma PiS!!! A może tak do wróżki ???
  • ~Donato
    (2019-09-11 09:17)
    Durny, ohydne BABSZTYL :):):)
  • ~krystek
    (2019-09-11 09:24)
    ukrytyplan to pani jest tawarza swej parti bo wasze ugrupowanie nic nie robilo dla kraju lecz wszystko niszczyliscie panstwo ponosilo same straty wielu przedsiebiorcow bankrutowalo ludzie zyli ze zlodziejskiej lichwy nasze sklepy likwidowaliscie a odwieraliscie lumpeksy , zaklady duze imale fiksyjnym nie rynkowoscia , rolnictwo sadownictwoskup za grosz, ofe ,pogrzebowe mozna by wymieniac jak w rzadziliscie
  • ~z.
    (2019-09-11 09:27)
    Na Kaczora to oni sa stanowczo za głupi.
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-09-11 09:29)
    Nigdy nie grzeszyła inteligencją.
  • ~lisaj
    (2019-09-11 09:30)
    TKM działa. Odrąbiemy rękę, która podniesie się na władzę. OTAKE Polske!!!!
  • ~ PO - kaput
    (2019-09-11 09:33)
    Kidawa zaczyna jak Kretyna , i tak samo skończy
  • ~Melgips On
    (2019-09-11 09:33)
    Właśnie na tym polega różnica między PiS-em, a wami proszę pani, że oni mają plan, a wy nie. Żadnego POmysła!
  • ~ot co
    (2019-09-11 09:36)
    Do wyborów jeszcze miesiąc a ta pani już ma rozwolnienie umysłowe. Po wyborach też będzie miała...:-)
  • ~Z.O.
    (2019-09-11 09:38)
    Nic tym oszustom z PiS nie pomoże. Ich dni są policzone. My musimy iść do wyborów. Odsunąć ich od władzy i nie dopuścić do powstania nowej "grubej kreski".
  • ~kasia
    (2019-09-11 09:38)
    Bardzo przepraszam, odgornie w Niemczech minimalna place ustala rzad, a w Polsce to zle?
  • ~zbrzydzonarenia
    (2019-09-11 09:43)
    jak ta baba jest obrzydliwa , ruda piegowata , POzmarszczana i do tego sztuczne zęby - ble co za POtwór !
  • ~a słuszne wybory bierzcie z TVPIS i z ambony
    (2019-09-11 09:43)
    Paskudne moralnie posunięcie. Sejm nie jest żadną władzą ustawodawczą, skoro podlega Jedynemu Ważniak z Komitetu Partii PIS /KPPIS/ - nawet nie teoretycznemu Rządowi. PIS ucieka od wyjaśniania swoich afer, które byłyby omawiane i upubliczniane jeszcze przed wyborami. Kiedy Sejm już nie jest potrzebny PISowi do niczego, to go zamyka - a elektoratowi PISu zostanie ambona i TVPIS, też opanowane przez PIS, który chce sobie jeszcze polatać po Polsce.
  • ~lemingitotłuki
    (2019-09-11 09:46)
    pani KB jak zwykle jest nieprzygotowana , a PIS myśli jak szachista , na kilka ruchów do przodu !!! BRAWO PIS , wspaniała strategia !!! Lemingi skaczą do morza !
  • ~to może byc to
    (2019-09-11 09:48)
    Proponuje Pani Kidawie udać się do szamana Jackowskiego albo wróżbity Macieja oni na pewno rozwiążą tę zagadkę, tylko że Jackowskiemu trzeba dać najpierw do powąchania używane slipy prezesa.
  • ~henrykadzban
    (2019-09-11 09:48)
    szach i mat dla opozycji ! Jednak PJK to geniusz strategii !!!
  • ~m-53
    (2019-09-11 10:01)
    Dopłacanie do pensji minimalnej z budżetu to jest dopiero anty motywacyjne dla małych przedsiębiorstw. No i z tymi zarobkami w małym zakładzie fryzjerskim (przykład Kidawy). W moim gminnym miasteczku, nominalnie to wieś, jest kilka zakładów fryzjerskich. Zapisy na kilka dni naprzód, strzyżenie 30-40 złotych i trwa 15 minut. Kobiety zostawiają koło setki. Czy rzeczywiście pracownikowi nie da się zapłacić (koszt całkowity) 20 złotych na godzinę??? Pamiętam jak stary rzemieślnik, a miał warsztat samochodowy i usługi ślusarskie, mówił: przychód dzielę na cztery równe części. 1/4 dla mnie, 1/4 dla pracowników, 1/4 dla państwa i 1/4 koszty. To działało i wszyscy byli zadowoleni. Dla mnie jest jasne, że udział płac w wartości produktu musi rosnąć a nie spadać. Jeżeli firmy tego nie robią same to należy to wymusić. Niskie płace to konkurowanie z Zimbabwe
  • ~pola
    (2019-09-11 10:02)
    uaktywnila sie kidawa ---spolegliwa w czasie 8 lat rzadu po i psl --nie widziala nie slyszala --jak to niszczyli polske i polakow ---dobrze jej bylo ----teraz zabiera glos ---krytykujac -wszystko co dla polakow jest robione -odbierajac kase oszustom i zlodziejom ----a dzielac sie z polakami i pomagajac im ---oczy uszy i rozum otworzyc polacy --w ocenie -obecnej sytuacji ------odbiora wszystko --bo muszy sie wykazac dla wyborcow tych pokrzywdzonych mafii watowskiej --
  • ~Nauczyciel
    (2019-09-11 10:02)
    PISOWSKIE HEJTERSTWO JUŻ PLUJE.

Może zainteresować Cię też: