Borowski: Żaden senator nie przejdzie do PiS. Myślę, że Gowin zacznie mrugać do opozycji

| Aktualizacja:

Marek Borowski jest przekonany, że rozmowy dotyczące kandydata opozycji na marszałka Senatu zaczną się lada chwila. – Nie mam wątpliwości, że te rozmowy już się zaczną. Jak nie dziś, to jutro – ocenia senator Koalicji Obywatelskiej w programie "Gość Radia ZET". Przyznaje, że opozycja w Senacie nie jest składem jednolitym, ale żaden senator nie przejdzie do PiS. – Byłaby to zupełna kompromitacja tej osoby, nikt nie chciałby zaryzykować – uważa Borowski.

wróć do artykułu
  • ~student
    (2019-10-17 11:22)
    Panie Borowski ,Pana by nawet mimo chęci nie przyjęto do PIS u. Jest granica hipokryzji. Dla dobra Polski i Polaków, tym którzy tą zasadą się kierują proponuję odejście od partyjnego antypisu .
  • ~Kizak
    (2019-10-16 11:55)
    Ten czerwony czerep oszalal
  • ~aals
    (2019-10-16 11:23)
    PO bolszewik tow.Berman marzy o zostaniu marszałkiem senatu w bieżącej kadencji. Koniec świata.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-10-16 10:22)
    Istoto z POD znaku sierpa i młota nigdy nie mów nigdy . Przysięgałeś dozgonne oddanie PZPR a teraz jesteś żołnierzem skretynusa - dyndały . POczekamy zobaczymy .
  • ~prawda
    (2019-10-16 07:51)
    towarzyszu nie martw się bo ci łeb pęknie , książeczka i do koscioła się pomodlic o zdrowie bo o rozum to już zapuzno , towarzysz co wy rzescie obiecaliscie i co daliscie POLSCE ,
  • ~Grossenschwantz
    (2019-10-16 04:42)
    Towarzysz Borowski-Berman, tak jak wszyscy jego krewni nie ma genu wstydu. Po tym jak jego bliski krewny Jakob B. , wyslugujac sie entuzjastycznie Stalinowi, wymordowal resztki polskich patriotycznych elit, cala rodzinka Bermanow powinna sie ze wstydu zapasc pod ziemie gdzies w jakims izraelskim kibucu.
  • ~Michal
    (2019-10-15 22:57)
    D.urny mat.ol
  • ~Baczny obserwator
    (2019-10-15 19:20)
    Trup z komunistycznej szafy przemówił, towarzyszu Borowski (vel Berman - dlaczego pan się wstydzi swojego poprzedniego nazwiska?) czy wy towarzyszu siedzicie w głowach innych senatorów?
  • ~Z.O.
    (2019-10-15 19:18)
    Gowin z opozycją? Temu facetowi żaden uczciwy człowiek ręki nie poda.
  • ~Cetus
    (2019-10-15 19:15)
    i bardzo dobrze ze wyborcy *********** tym razem tzw kandydatow z partii PIS takich jak Piotrowicz, Pawlowicz i wielu innychTowarzyszy-komunistow bylych a jakze E-sbekow- I to jest bardzo dobra wiadomosc dla Polski
  • ~emerytka rocz53
    (2019-10-15 19:09)
    P.Borowski emerytki rocz53 przypominają się co Pan nam obiecał i oszukał nas.
  • ~i możecie wszczynać kwik
    (2019-10-15 18:42)
    Od Senatu koniec PiSu się zaczyna.
  • ~Co ma wisieć nie utonie
    (2019-10-15 18:33)
    Doornie nie kojarzą, ze Kaczor byl sekretarzem POP w Polskim Radiu.
  • ~Paprykarz
    (2019-10-15 18:14)
    Towarzysz Borowskow ma chaliscynuzacje
  • ~Wilga
    (2019-10-15 18:11)
    Towarzysz Berman, komusze nasienie, obecnie przflancowany na KOalicjanta.
  • ~Czerwony
    (2019-10-15 16:52)
    Kompromitacja jest to że pan tam jest. Zdradził Pan swoje ideały. Komuna dobrze ma się w Polsce
  • ~tak jest
    (2019-10-15 16:42)
    niech mi PIS wyjaśni co robi w sejmie SLD i PSL?,dwie partie z komunizmu i magdalenki dalej funkcjonuje porozumienie?Kaczyński gdzie tu prawo jest,ustawa o komunizmie ogłoszona a lewica w sejmie jest,co ty stary dziadku tu wyprawiasz nie szanujesz konstytucji ważnej i narodu tez!.
  • ~Alina
    (2019-10-15 16:19)
    Panie Borowski masz Pan odrobinę wstydu?. Że też taki ktos został senatorem, Ale jak już kiedyś pisałam - wyborca totalnej opozycji jest wykształcony jak Wałęsa, uczciwy jak Gawłowski i kulturalny jak Neumann. Jacy wyborcy tacy posłowie i senatorowie.
  • ~Kogut
    (2019-10-15 14:50)
    KOMPROMITACJA,?TAK ,JEST ALE TO ZE KOMUNISTA STAL SIE BEZPRTYJNY A POTEM CZLONKIEM KOALICJI.NO I TO KTOS TAKI JEST NADAL W SENACKIM KORYCIE.TO JEST KOMPROMITACJA....p.borowski...
  • ~wyborca/prawdziwy