PiS już łowi senatorów. Prof. Grodzki: Dostałem propozycję. Karczewski: Nie szedłbym z tym do mediów

Nie wiem, czy prof. Tomasz Grodzki otrzymał propozycję objęcia teki ministra zdrowia - powiedział w środę marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Dodał, że ma bardzo dobre zdanie o Grodzkim, ale gdyby on sam dostał taką propozycję, na pewno nie poinformowałby o tym od razu mediów.

wróć do artykułu
  • ~wielkie mniemania o sobie
    (2019-10-23 14:54)
    Panie psorze PIS się pomyliło chcieli zatrudnić Gro//dzką a nie pana, teczuszka dla Gro//dzkiej w służbie zdrowia była by w sam raz bo to ona jest świeżo po - liftingu - a nie pan. A swoją drogą tak się tym chełpić to wstyd
  • ~utylizowc
    (2019-10-19 08:31)
    jak wczoraj slyszalem tego de---la od siekiery oczywiscie pisowca w senacie na temat polskich noblistow to jakbym tam byl to nie recze za siebie ze mozna takiemu ZERZE dac tyle czasu na obrazanie kogos madrzejszego od tego bu---ca o milion procent
  • ~Obywatel Polski wolnego jeszcze kraju
    (2019-10-17 16:28)
    Zastanawiające jest co na to wyborcy którzy głosowali na konkretnego polityka a on co ma ich głęboko w ****** Ważne jest że dostał się do koryta. Dlatego uważam że każdy polityk powinien być rozliczany przez swoich wyborców. Poza tym uczono mnie że praca na rzecz kraju to służba dla narodu, który wybiera, a nie koryta dzięki któremu można się nachapać. Widoczne nauczyciele uczyli mnie uczciwości a powinni uczyć mnie jak się nachapać. Istny koszmar- ludziska obudzcie się.
  • ~Jolanta niezależna wolna od nienawści
    (2019-10-17 13:20)
    Pomimo obrzydliwych wpisów przeciwników PiS polecajmy ich modlitwie.
  • ~Qwer
    (2019-10-17 08:58)
    Nie dziwie się, że nie poszedłby do mediów. Pisowski bandyta.
  • ~Dobranoc
    (2019-10-17 08:40)
    Karczewski, nie płacz publicznie i nie biegaj do mediów z komentarzami nt. kuchni politycznej. Kuchnia to kuchnia. Zrób sobie lepiej rezerwacje państwowych samolotów i konwojów na zimowy sezon narciarski, bo jak nie to Miłościwy Prezydent Duda wszystkie loty zarezerwuje na swoje własne wyjazdy narciarskie.
  • ~Zander
    (2019-10-17 06:34)
    Bezcenne jest ujadanie o-po-zycji!,,,zostawcie sobie troche juchy na 4 lata
  • ~Wieszcz
    (2019-10-16 23:04)
    Po odmowie będzie wylanie pomyj i hejt .
  • ~bert2407
    (2019-10-16 22:58)
    Lapy precz od senatu pisbolszewiki!!!!
  • ~ksd
    (2019-10-16 22:34)
    PiS zrozumie niezręczność, o której wspomina pan Borusewicz. Ale się nią nie przejmie, bo nie takie numery się robiło.
  • ~Obywatel
    (2019-10-16 21:10)
    Pis gardzi bycie przyzwoitym
  • ~Malleus maleficarum
    (2019-10-16 21:01)
    tak pis kupczy Polską. banda degeneratów.
  • ~M.Z.
    (2019-10-16 20:53)
    Wojna zapowiedziana przez niektórych prominentnych liderów opozycji i to już w niedzielę wieczorem to wojna wypowiedziana wszystkim wyborcom! Tym "zacnym" liderom i działaczom opozycji nie chodzi o dobro Polski i Polaków a tylko o ciąg dalszy wojny! Nie ważne czy ustawy są dobre czy złe a ważne jest by senat to blokował! Wojna to wojna! A zapowiedział to jeszcze przed wyborami pinokio tusek. Oby nie zakończyło się blokowaniem senaty przez ludzi!!!
  • ~Premierem bedzie Ziobrysta, czy Gowinista ?👊 -> 😵
    (2019-10-16 20:25)
    ****** przyzwoitość wywołuje skrajną formę padaczki.
  • ~Rastenburg
    (2019-10-16 20:07)
    PIS zdejmuje wszystkie swoje 101 masek i ukazuje się oblicze Anioła Ciemności, Władcy Podziemi ( Baal Zebul )
  • ~Miś
    (2019-10-16 19:59)
    Wasz mistrz przyzwoitości
  • ~Miś
    (2019-10-16 19:58)
    Trzeba było głosować na Nojmana he
  • ~Dość tego
    (2019-10-16 19:56)
    Drodzy zwolennicy opzycji! Uprawiacie mowe nienawisci. Tutaj zionie ponizeniem, wysmiewaniem, wyzwiskami, klamstwami. Mowicie, ze jestescie tacy wyksztaceni, przestrzegacie praworzadnosci i madrzejsi od zwolennikow PiS-u. A tutaj tego nie widac. Wprost przeciwnie! Pokazujecie bardzo niski poziom intelektualny. To co mowicie, nie jest dyskusja. Chodzi tylko o to, zeby dolozyc PiS-owi. To jest prostackie. Mamy demokratyczne panstwo. I demoktacja na tym polega, ze nie zawsze "moje bedzie gora". Demokracja to ciagle pertraktacje i szukanie kompromisu miedzy partiami i ugrupowaniami. Tego trzeba sie nauczyc kulturalnego przedstawiania swoich pogladow i najlepiej juz od przedszkola. PiS wygral wybory, czy wy chcecie, czy nie, beda rzadzic. To PiS ma wiekszosc i PiS bedzie decydowal. Demokratycza madrosc, to debata z rzadem, a nie jego opluwanie. To, co tutaj wypisujecie, to jest tylko na niskim poziomie zwykle ujadanie.
  • ~DAREK
    (2019-10-16 19:55)
    Rzygam Tczewem ha
  • ~AGATA