Wyborcy tęsknią za Tuskiem. Ale czy opozycja nie ma lepszego kandydata na prezydenta? [SONDAŻ]

| Aktualizacja:

Z sondażu Dziennika Gazety Prawnej i RMF FM wynika, że to Donald Tusk jest potencjalnie najlepszym rywalem dla ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Dudy. – Wybory prezydenckie są strategiczne, najważniejsze jest wybranie przez opozycję kandydata, który będzie miał największe szanse przekonać tych, którzy dziś głosują na PiS, oraz wahających się, i wygrać – mówił wczoraj sam Tusk.

wróć do artykułu
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-10-17 07:25)
    i znów trzepią tę szwabską onucę a tym co wytrzepią namaszczą kichawę-końską lub aljazirę i będzie git bo ciemny lud to kupi
  • ~Chora dziewczynka ze Szwecji bełkocząca o klimacie
    (2019-10-17 06:43)
    Oczywiście, Rudy z kumplami powinien wrócić. Nowak znowu buduje autostrady najdroższe w Europie, Pitera łapie kolejne afery dorszowe, Mucha znów ministrą sportu. Radek Zdradek MSZ przeprasza Niemców, Karuzele siękręcą. Na nic nie ma pieniędzy.... To se ne vrati,
  • ~Panie Tusk chce ryć do 67 r życia
    (2019-10-17 06:56)
    Karuzele VAT niech się kręcą LOT oddamy SZKOPOM po co nam STOCZNIE żółwiki z Putinem okradniemy Polaków na OFE KAMUENICE sprzedamy z lokatorami. Tylko Tusk.
  • ~TUSK T.eraz U.słyszysz S.ame K.łamstwa
    (2019-10-17 06:34)
    Ta niemiecka ś ciera POd cele-DOŻYWOTNIO za synka Bąka AmberGold kradzież OFE miliardów z VATu SKOKÓW i wiek em 70+ WON
  • ~klawisz
    (2019-10-17 07:15)
    Ryży !. ja też za Tobą tęsknię , i czekam w celi+
  • ~aaaa
    (2019-10-17 07:08)
    Kiedy wreszcie Polska ma prezydenta właściwego, pełnego kultury osobistej , znający języki, otwarty i przyjazny dla Polaków, dbajacy o interesy i bezpieczeństwo swojego kraju , mamy wrócić do karierowiczow i cwaniaków z poprzednich okresów NIGDY mam nadzieję że naród nie da oszukać i omamic w wyborach 2020roku .
  • ~anty_błazen
    (2019-10-17 06:35)
    50% wśród wyborców KO to niezbyt dobry wynik.
  • ~Kogut
    (2019-10-17 07:27)
    Panowie Grzegorz Tomek,wy to po niezłej imprezie machneliscie ten artykuł.ekstra towar mieliście,nie ma co,oni długo trzyma.Tusk na prezydenta,???to już lepiej ciotka klozetowa,
  • ~My recydywa z zk Wronki
    (2019-10-17 06:36)
    Morem za panem Toskiem i jego kolegami z PO.
  • ~chłopcy spod celi+
    (2019-10-17 07:07)
    Donuś, tęsknimy
  • ~ivan
    (2019-10-17 08:02)
    Tusk obiecał że Polacy wrócą na pola by zbierać niemieckie szparagi.
  • ~Yerba
    (2019-10-17 09:47)
    Ależ ten szkopski brukowiec judzi . Jutro napiszą że Polacy tęsknią za Josifem Wissarionowiczem.
  • ~ela
    (2019-10-17 09:11)
    Tęsknią ci,którzy chcą państwa teoretycznego,h..,d... i kamieni kupa,prawda?
  • ~avis
    (2019-10-17 09:14)
    kiepski artykuł sponsorowany .......propaganda msui być inteligentna i prosta a nie prostacka i nachalna ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~ferdek z wrocka
    (2019-10-17 10:32)
    Tylko Grzechu, na szporcie zna się jak mało który we Wrocku.
  • ~Andy
    (2019-10-17 08:31)
    Moja mama też jest zwyczajną kobietą, która robi zakupy i gotuje obiady. Czy wobec tego może ona mogłaby być prezydentem? Zapewniam, że zgodzi się na kandydowanie... Co za brednie, ci politycy są głupsi od mojego psa Burka...
  • ~dla przypomnienia
    (2019-10-17 07:48)
    Pewien fircyk bez krępacji, Cud obiecał całej nacji. Trafnie uznał: - Lud to kupi! Lud naiwny, ciemny, GŁUPI!!! No i młodzież uwierzyła, Do urn śmiało podążyła. I w Irlandii i w Londynie, Dali wiarę Tuska minie. I ta z Wronek i z Pułtuska, Dała głos na Dona Tuska. No, nareszcie jest nadzieja! Naród wybrał czarodzieja. Media wielce mu pomogły Nawet Doda słała modły, Niezależni; dziennikarze truli coś o Polsce marzeń. Bez Kaczora, Dorna, Ziobry I wybrali, sługa Moskwy w sam raz dobry.. To, co najpierw obiecywał, Po wyborach odwoływał. Toż to kawał hipokryty, Rude włosy, wzrok kosmity. Gaz, energia podrożały A indeksy pospadały! Studia płatne? Oszalałeś?!!! Polskiej biedy nie widziałeś?! Gdzie te drogi, gdzie podwyżki?? Niech wam starczy uśmiech płytki, Uścisk dłoni, ważna mina; Dzisiaj Don jest, po wyborach już go ni ma Olać pamięć i historię? Sprzedać się za mięsa rząd? Niech ci dziad opowie, skąd w Warszawie tyle bomb. Przyjdzie czas na PO sąd! Chociaż rządzą, nic nie mogą, nic nie wiedzą, NIC nie zrobią! Walka z PiS-em? Punkt programu! Gratuluję super planu! Obiecanki się skończyły, Puste hasła poznał lud No i w końcu stał się cud: Czary mary : NĘDZA GŁÓD...
  • ~biustyna silikonka
    (2019-10-17 10:36)
    Co za bzdury. Ja zawsze tęskniłam za prezesem.
  • ~Portret Doriana Graya
    (2019-10-17 08:01)
    Chętnie obejrzałbym aktualne zdjęcie pana Tuska, np. wczorajsze. Niech naród oceni aparycję obu kandydatów.
  • ~Rt.
    (2019-10-17 09:14)
    Tusik szczwany lis,on nie będzie kandydować,będzie tylko jątrzyć i szkodzić,taką ma paskudną naturę.