Stanisław Piotrowicz nadal będzie posłem? PiS znalazło sposób

Poseł PiS Stanisław Piotrowicz nie dostał się do Sejmu. Głosowało na niego 10 293 wyborców. Jak podaje jednak portal WP, PiS ma plan, aby to właśnie Piotrowicz zdobył mandat.

wróć do artykułu
  • ~Z PIS
    (2019-11-07 18:42)
    TO PO CO TE WYBORY ?
  • ~buc
    (2019-10-24 09:05)
    im sie premie nalezaly im sie takze senat nalezy to kanon pisu,watpliwosc budzi czy im sie kosciol na lezy ,czy kosciolowi pis????zadania podzielone pisiacy daja mamone a kosciol slowa poparcia z tym ,zemamona czesciowo nalezy do podatnikow nie majacych zwizkow z wymienionymi instytucjami. biedaczkow trzeba wspierac jedna osoba zajmuje palace kurialne,gdy trojka osob, wol i osiol w jednej stajence.
  • ~wiesniak
    (2019-10-23 09:01)
    jesli on to zrobi to jaroslawianie powinni mu pokazac gdzie raki zimuja tak jak na slasku tej ka---li kauzy mieszka gdzie indziej nie we wlasnym domu
  • ~ W.Borsa
    (2019-10-22 20:35)
    Czy to nie OSZUSTWO wyborcze - kpina z WYBORCÓW i wyborów??? Czy tylko BUTA PUCYBUTA???
  • ~bednarski
    (2019-10-22 18:23)
    przeciez w poprzednich wyborach bylo mnostwo takich sytuacji gdzie kanydowaly tkz.lokomotywy a pozniej sie wycofywali szczegolnie w psl.powinna byc zmiana ordynacji wyborczej ze po wycofaniu sie kandydata odlicza sie jego glosy z listy
  • ~blee
    (2019-10-22 14:09)
    ta wiadomosc jest tak samo wiarygodna jak ta ze poslanka katarzyna Lu. z KO dorabia w agencji towarzyskiej
  • ~ela
    (2019-10-22 09:44)
    Kaczynski to chory stary czlowiek
  • ~dobekmg
    (2019-10-22 09:14)
    I znowu będzie latał po leki dla żony na nasz koszt !!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Kotek
    (2019-10-22 08:52)
    PiS nawet swoich wyborców roocha - wyborców, którzy pogonili komuszego prokuratora "z pięknym życiorysem"! Lol!
  • ~Jamka Lech
    (2019-10-22 08:39)
    i co PO-owiaki? Wesoło wam? Już po was. Nie podniesiecie się już. Tak już jest w polityce.żcie na piwo do Palikota
  • ~ zxcvv
    (2019-10-22 06:44)
    I niech mi ktoś powie, że to nie jest ku...wo polityczne. Ideał sięgnął nawet nie bruku, sięgnął dna Rowu Mariańskiego.
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-10-21 23:41)
    PiSbolszewicy, podobnie jak komuniści, raz zdobytej władzy DOBROWOLNIE NIE ODDADZĄ !!!!! Tylko ulica Polacy. Tylko ulica !!!!!!
  • ~rex
    (2019-10-21 21:59)
    ja chyba śnię, kto wybiera posłów w tym państwie? jeśli ktoś nie obejmuje mandatu albo go traci to w tym okręgu przeprowadza się nowe wybory, droga którą tu opisano wiedzie wprost do zagrywek mafijnych
  • ~chichot historii
    (2019-10-21 21:44)
    A w niedzielę do kościółka.. przecież nikogo nie zabili ......prawo i sprawiedliwość ....ha. ha
  • ~Edek
    (2019-10-21 21:28)
    Co na to SUWEREN...= WYBORCY...myślę...że jeszcze trochę i możemy mieć małą... Katalonię...
  • ~antycwaniak
    (2019-10-21 21:18)
    pro PiS-owskie wpisy tutaj swiadcza o tym jak bezmozgowie ich autorow lgnie do najbardziej cwaniackiej politycznej zgrai w Polsce. PiS sie zacznie konczyc szybko- zobaczymy co bedzie za rok… Na klamstwie I cwaniactwie dlugo sie jechac nie da I to PiS-owskie paliwo jest coraz bardziej widoczne.
  • ~józio
    (2019-10-21 21:18)
    A ja powiem tylko tyle : ******* !!!!!!!! Mam nadzieję, że każdy wie o kim myślę ! Może lepiej Stanisława P. wysłać do sejmu listem poleconym.................!?
  • ~Sokular
    (2019-10-21 20:50)
    To by był megaskandal!!!!!!!!!!!!!!! a gdzie wola wyborców????????????? Konstytucja,Ordynacja Wyborcza.Regulamin Sejmu?????????????? czy wyście powariowali??????????????????????????????????????????????????????????????
  • ~old 62
    (2019-10-21 20:32)
    To jest kpina z wyborców. W ten sposób każdy będący na liście biorącej okresloną liczbę mandatów może zostać posłem. Nawet jak zdobył tylko jeden głos. Tych,którzy go wyprzedzili partia zmusi do rezygnacji z mandatu. Takich metod zdobywania mandatów nie powstydziliby się nawet na Białorusi,czy w Rosji ? Myslałem,że koszmarna komuna już nigdy nie wróci.
  • ~dno
    (2019-10-21 20:05)
    Demokracja po PiSku.