Najpierw Trump, teraz Mosbacher. Kolejna wpadka prezydenta Dudy

| Aktualizacja:

Chodzi o środową konferencję, na której prezydent Andrzej Duda razem z ambasador USA - Georgette Mosbache ogłosili zniesienie wiz do USA.

wróć do artykułu
  • ~Patroiotowski Olaf
    (2019-11-07 10:58)
    Zamknijcie te PAPIEROWE I INTERNETOWE SZCZEKACZKI, Polacy i tak was nie słuchają jak czynili to w okresie waszej niemieckiej okupacji.wasza prawda jest ta sam która obwieszczał że niemcy zwyciężaja na wszystkich frontach, w tym Stalingradem. i co dostaliście strasznego łupnia.I tak zwyciężzy prezydent Duda a wasz sługus PO-winął nogę i uciekł....................cha,cha
  • ~Fedor
    (2019-11-07 11:08)
    Gdyby Komorowski razem z Obamą ogłaszali na wspólnej konferencji, że w sprawie wiz nic nie mogli zrobić, bo o wszystkim decyduje kongres,urzędnicy w konsulatach i wszyscy, tylko nie prezydent USA, to pan ekspert byłby zachwycony faktem, że dochowano zasad protokołu dyplomatycznego (o ile Bul nie palnąłby jakiejś gafy). A tak to znowu są POwody, żeby się przyczepić...
  • ~Mark Twain
    (2019-11-07 11:31)
    Przy zasadzie głębokiego uzależnienia i zupełnej podległości, protokoły dyplomatyczne nie mają zastosowania!
  • ~Caveman
    (2019-11-07 11:31)
    On miał też inne wpadki. Np. przepraszał za rok 1968, że rzekomo jacyś Eskimosi wtedy zginęli. Otóż nikt wtedy nie zginął. No ale prezydent klękną przed tablicą, kamera to nakręciła i poszło w świat.
  • ~Oburzony
    (2019-11-07 11:35)
    Jestem oburzony, że Duda chce wystąpić z kimkolwiek jako równy z równym.
  • ~cyc
    (2019-11-07 11:41)
    Ta miernota ciągle i ciągle się uczy , i nie może się wyuczyć .
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-11-07 11:53)
    Maliniak to "CIÓL" !!!!
  • ~Kaligula
    (2019-11-07 12:06)
    Tak czy siak wpadki Dudy to małe piwo w porównaniu z tym, co wyrabiał jego poprzednik.
  • ~ślepy
    (2019-11-07 12:13)
    Ale niepodległość będą świętować, mimo iż Izrael i Ameryka spełniają swoje marzenia naszym kosztem.
  • ~---------ziutek
    (2019-11-07 12:19)
    No coz, zadowolil sie Mrs. Mosbacher, poniewaz Trump go olewa.
  • ~Jabadabadu
    (2019-11-07 12:27)
    Po prostu widać kto tu rządzi naprawdę. Tak już było przed trzecim rozbiorem zatwierdzonym ochoczo przez rzekomo polskich magnatów i ich zapitą i ogłupiałą szlachecką klientelę
  • ~Długopis
    (2019-11-07 12:28)
    To Mosbacher popełniła wpadkę występując razem z figurantem a nie z osobą decyzyjną!
  • ~---------ziutek
    (2019-11-07 12:34)
    re.olaf -------A jak to bylo z po ls kimi ula n a m i, ktorzy rzucali sie na nie nie-mie ck ie cz-o lgi z sza be lka, poniewaz "kom en da nt" oglosil, ze te cz olg i sa z ka-rt ono w???
  • ~antyPiterek
    (2019-11-07 13:02)
    wszystko to pic. Wizy papierowe do USA zostaly zamienione na wizy elektroniczne i inaczej nazwane dla niepoznaki, na na koniec nic sie nie zmienilo oprocz koloru farby na wlosach pani Maszbachor i to wlasnie swietujemy
  • ~Mietek
    (2019-11-07 13:09)
    To jest historyczny moment i historyczne wystapienie prezydenta i ambasadora( nie lubie jej ) wy pustaki !Nie czyni tego codziennie ! Polska od 1945 byla krajem zniewolonym przez sowietow ! Wreszcie dzisiaj jestesmy my Polacy traktowani na rowni z innymi krajami zachodnimi ! Co wam sie tutaj nie podoba ? Prezydent Duda i ambasador ( reprezentuje USA) wystepuja w wyjatkowj historycznej sytuacji , odzyskujemy nasza niepodleglosc po 70 latach niewoli .
  • ~biu
    (2019-11-07 13:11)
    Czy autor nie oszalał ?
  • ~xxxx
    (2019-11-07 14:18)
    Ludzie którzy się znali na protokole zostali zwolnieni albo sami odeszlli, zostali amatorzy którzy niszczą autorytet Polskę. Najbardziej nie szanuje kraju ani swojego urzędu prezydent.
  • ~jur
    (2019-11-07 14:34)
    Witam wszystkich malkontentów wiecznie nie zadowolonych z Prezydenta Dudy ,wiem najbardziej odpowiadał bywam Broniu myśliwy,fajny facet był ,nawet na stołeczku umiał zatańczyć kazaczoka co jest iście trudną sztuką ,to była jego największa zasługa dla Polski i polaków.Pozdrawiam
  • ~Himilton
    (2019-11-07 14:38)
    Trudno się dziwić, to przecież Duda, nie prezydent.
  • ~SZKODA SŁÓW
    (2019-11-07 14:46)
    Póki co, to der Dziennik ma wpadkę i to w tytule: "Chodzi o środową konferencję, na której prezydent Andrzej Duda razem z ambasador USA - Georgette Mosbache ogłosili zniesienie wiz do USA." Grafomaństwo i bylejakość od zawsze.