Współtwórca Wiosny odchodzi z ugrupowania. "Dla mnie partia się skończyła"

| Aktualizacja:

Wieloletni współpracownik lidera partii Roberta Biedronia i współtwórca Wiosny Marcin Anaszewicz opuszcza ugrupowanie. "Z dniem dzisiejszym wystąpiłem z Wiosny. Decyzja o jednym klubie Lewicy tak naprawdę kończy historię Wiosny i stąd moja decyzja" - poinformował w czwartek PAP polityk.

wróć do artykułu
  • ~Xwar
    (2019-11-08 10:51)
    Partie powinny poddawać swoich członków testom na stabilność emocjonalną. Wiecznie rozdarte szaty, zranione uczucia, porzucone ideały. Rewolucyjny zapał bez chęci i umiejętności codziennej pracy zespołowej.
  • ~kaloo
    (2019-11-07 16:37)
    Proponujemy zapisać się do najbliższego seminarium.Towaru mnóstwo.
  • ~8UIJK
    (2019-11-07 15:43)
    Piekna decyzja. Bo z tylu fanow biedronia nie wszyscy zrozumieli, a zaakceptowali wolte, jaka jej biedron zafundowal. Niby z kwiatka na kwiatek a teraz pod plaszczem towarzyszy z ........pzpr? WSTYD WSTYD WSTYD
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-11-07 15:20)
    re : Janina z Konina ale to śmieszne wyraźnie widać że masz IQ mniejsze niż długość penisa komara wyrażona w centymetrach
  • ~Janina z Konina
    (2019-11-07 15:07)
    Z moich obserwacji wynikało, że opcja pedo-różańcowo-socjalistyczna z gnomem na czele czyta tylko nalepki na browarku, Żywoty Świętych “Jak Lech poleciał do nieba” i ruskie gazetki "Życie Moskwy", "Odnaja Prawda". No ale się myliłem, czytają też giermański der dziennik. Dobrze, że jest pisany po polsku - bo opcja pedo-kato z językami na bakier. Chętnie by czytali węgierskie orbanowskie reżimowe piśmidła, ale blokada językowa nie do pokonania.
  • ~tina
    (2019-11-07 14:05)
    Odchodza bo nie dostaja takiego koryta jakie by chcieli.(nie te pieniadze co oczekiwali)
  • ~Odtylca
    (2019-11-07 12:45)
    Wiosna się skończyła,teraz jesień,czas żniw trzeba się gdzieś zapisać i nachapać.
  • ~Gra o tron,,....,,,.,
    (2019-11-07 12:40)
    Idzie zima, wiosny ni ma
  • ~Polak z Polski
    (2019-11-07 12:38)
    Panie Marcinie Anaszewicz, jak słucham pana to mam nieodparte wrażenie, że jest pan typowym piewcą utopii. Wraz z żoną nie braliśmy udziału w wyborach 2015 roku, ale widząc, że partie lewicowe łączą postanowiliśmy to zjednoczone ugrupowanie występujące pod szyldem "Lewica" wesprzeć i jeśli będzie zachowana jedność i realizowany program lewicowych postulatów między innymi dotyczących równości, przestrzegania Konstytucji RP i praw obywatelskich, tolerancji wobec wszystkich ludzi bez jakiegokolwiek wyjątku, poszanowania praw pracowniczych i pomocy państwa dla najbardziej potrzebujących oraz radykalnej poprawy Służby Zdrowia to zjednoczona "Lewica" będzie zawsze wspierana naszymi głosami. Panie Marcinie to demonstracyjne odejście pana i pańskiej partnerki życiowej z "Wiosny" i odrzucenie państwa udziału w projekcie zjednoczeniowym "Lewicy" jest błędem, a może przewidywanym i zarazem skrywanym transferem do PO lub PSL, jeśli tak będzie to całą tą sytuację ocenię jako "tandetny teatrzyk polityczny".
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-11-07 12:30)
    piedroń posuwa coraz młodszych więc ci starzy mają syndrom odrzuconego kochanka
  • ~porto
    (2019-11-07 12:19)
    Partia rowerowa....syf pogania syfa
  • ~Zdzisek.,.,,,,,,,,,,,,,,,..,,..,
    (2019-11-07 12:04)
    Takie są niestety koleje losu , że po wiośnie jest jesień , a potem niestety zima.
  • ~Kazek.,,,,,,,,.,.,.,
    (2019-11-07 12:02)
    Ale , o co chodzi ? Ktoś mu nie dał, czy on nie chciał dać komuś na zapleczu?