Macierewicz: Otrzymałem zaproszenie na inauguracyjne posiedzenie Senatu, wezmę w nim udział

Otrzymałem zaproszenie na pierwsze posiedzenie Senatu i oczywiście będę w nim uczestniczył - powiedział w piątek, wyznaczony na marszałka seniora Sejmu, Antoni Macierewicz (PiS).

wróć do artykułu
  • ~Julia
    (2019-11-14 14:38)
    No i cztery partie się połączyły ale to nie korupcja,gdyby do PiSu przeszedł poseł z innej partii to dopiero była by korupcja,porąbani ludzieu
  • ~jul
    (2019-11-09 14:13)
    antoni, antoni przeszłością nie żyjemy - fałszujecie historię to i twoje zasługi mam głęboko w d... a mordusię jak widzę to rzygam ale trzeba mieć to chamstwo w sobie żeby przeć
  • ~Adert Feliks
    (2019-11-08 17:18)
    Ładna fotka trzech, no właśnie kogo??? Od lewej członek klubu AA, w środku agent GRU, podlec który rozmontował armię polską, zaś po prawej, to dłużnik tego co w środku, bo mu uratował tyłek przed odsiadką 3 lat więzienia za trzymanie 125 kg niewypałów z II WŚ w piwnicach wieżowca, co groziło utratą życia kilkudziesięciu mieszkańcom tegoż wieżowca. Dobrana trójca, typowa wizytówka łajdaków z piSS.
  • ~kaloo
    (2019-11-08 16:45)
    Żeby było śmisznie,poniektórych na pewno ucieszyłoby gdyby go psami poszczuli.Naturalnie za wdzięk i bezpretensjonalność.Przynajmniej brzmiałoby prawdziwie,a nie jak jakaś legenda.Inna sprawa,że Antek ma niespożytą witalność,nawet po elektrowstrząsach bredzi jak z nut.
  • ~polak mały
    (2019-11-08 15:17)
    Karczewski się CZERWIENI , kiedy kłamie i kręci....to widać i to jest znak szczególny. Więc albo więcej pomady , albo wysokie parawany w senacie.
  • ~x men
    (2019-11-08 10:57)
    Te szpalery miłośnie wpatrzonych , fanatycznych entuzjastów. Ci młodzi niebieskoocy , gotowi na wszystko młodzieńcy.Ci WYZNAWCY moherowej - ideologii zasłuchani w psycho oracje. Ukłony, rauty , garnitury , wysokoprocentowe politury.Te odloty , wybuchające samoloty,kraksy,konwoje i odboje. Czy wyobrażacie sobie nagły STOP na WSZYSTKO?To jest nie do przeżycia. Zabawa musi trwać , trwać K.W.Mać!!!!!
  • ~vp
    (2019-11-08 10:08)
    Mupetshow przyda się również na inauguracji senatu . BĘDZIE WESELEJ !
  • ~Ted
    (2019-11-08 10:00)
    Tego szkodnika nie powinno się nigdzie zapraszać.Za dzialalność w PRL-u można dać odznaczenie a nie taryfę ulgową za szkodliwą działalność w obecnej rzeczywistości.
  • ~bert2407
    (2019-11-08 09:38)
    Przesteoca konstytucyjny Duda wybrał ruskiego agenta na marszałka seniora.Dno dna czyli Banasiowa republika.
  • ~bert2407
    (2019-11-08 09:35)
    Tego pana powinni raczej zaprosić do Tworek,bo tam jest jego miejsce.
  • ~wera
    (2019-11-08 05:23)
    Brakuje lekarzy wPolsce może by tak pan Karczewskidla idei popracował w któreś z przychodni w Polsce
  • ~Wera
    (2019-11-08 05:20)
    Senat Polski to poważna instytucją i tam powinni być zaproszeni poważni goście
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-11-07 21:31)
    Czy w senacie jest honorowe miejsce dla sowieckiego agenta Macierewicza, którego agenturalna działalność została b.dobrze udokumentowana w 2 niedawno wydanych książkach, które każdy może sobie przeczytać, również niemota Duda !!!!
  • ~libek
    (2019-11-07 20:23)
    A dlaczego powiązany z rosyjskimi służbami oszust który okłamywał latami Polaków w sprawie katastrofy smoleńskiej miałby otrzymać zaproszenie do polskiego Sejmu? Ach - zapomniałem. Pisowski sprzedawczyk Andrzej Duda, kolega kolegów pana Banasia, powierzył mu funkcję marszałka...
  • ~Matwiej Łagodny
    (2019-11-07 19:15)
    CENZOR gdzie Wpis??????????????????? A może tobie sprawia przyjemność ,gdy użyje EPITETÓW wobec CENZORA BUCA.
  • ~Hahaha!
    (2019-11-07 19:12)
    Polacy alarmują! Karczewski wprdalaj z willi państwowej
  • ~sic.
    (2019-11-07 19:08)
    Jak zwykle Karczewski klami ... politycy PiSu znani sa z ohydnych klamstw.
  • ~sake
    (2019-11-07 18:30)
    Jak pomyłka-stara klempa podlizujac sie opozycji nawet w takiej sprawie postanowiła zabłysnąć chamstwem i nieznajomością przepisów.
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-11-07 18:25)
    Tak jestem g-ejem , ale co to was obchodzi totalni
  • ~orina
    (2019-11-07 18:21)
    Tak się sekuje uczciwych ludzi.