Reklama
Reklama
Reklama

Rekonstrukcja rządu i nie tylko. Ewa Kopacz wymienia ministrów

Dymisje w rządzie Ewy Kopacz: Jacek Rostowski
Dymisje w rządzie Ewy Kopacz: Jacek Rostowski / PAP / Marcin Obara
Trzęsienie ziemi w rządzie Ewy Kopacz. Szefowa gabinetu poinformowała, że do dymisji podali się m.in. ministrowie zdrowia, skarbu i sportu. Stanowiska tracą również trzej wiceministrowie. O swej rezygnacji poinformował także marszałek Sejmu. Dymisje wydają się mniej lub bardziej związane z aferą podsłuchową.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
BartoszArłukowicz Jacek Cichocki Tomasz Tomczykiewicz rafał baniak Radosław Sikorski Jacek Rostowski Andrzej Seremet Stanisław Gawłowski Andrzej Biernat Ewa Kopacz
Reklama

Komentarze (32)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • niesiokutowski
  2015-06-13 23:56
  platforma obywatelska czyli mafia i kolaboranci
  0
  zgłoś
 • Patriota.
  2015-06-12 12:01
  wiesiu,ty palancie!Jaki marny bica takie wpisy ziejace prostactwem I sloma w butach!Palancie jeden!Ty pelowski oszolomie!Wont z swoimi mocodawcami do nory[lisiej!]
  0
  zgłoś
 • jaro
  2015-06-11 11:40
  Sztandar POlszewików wyprowadzić!
  Złodzieje i oszuści idziemy PO was !!!
  0
  zgłoś
 • konstytucjonalista
  2015-06-11 11:02
  Dokąd idziesz, Bronisławie Wtopo Komorowski ? - pytają Polacy, także w internecie

  Jak ujawniła gazeta „Fakt”, po przegranej w wyborach prezydenckich Bronisław Komorowski mocno przeżył swoją porażkę. „Zaszył się w Belwederze i tam walczy z depresją“ - powiedziało źródło gazety. W ostatnich dniach Komorowski ma mało powodów do uśmiechu. – Nie chce z nikim rozmawiać, jest w kompletnej rozsypce. Sam nie wie, co ma dalej robić: czy kandydować do Senatu czy też stanąć na czele PO – zdradził jeden z polityków Platformy. Przemyślenia w tym odosobnieniu jak widać nie doprowadziły Komorowskiego do pozbycia się pychy. Bo cóż innego jak nie zgubna pycha powoduje, że teraz po przegranej w wyborach prezydenckich uważa on, że należy mu się funkcja senatora lub przewodniczacego PO, że ma wybór czy kandydować do Senatu czy stanąć na czele Platformy Obywatelskiej. Na jakiej podstawie sądzi on, że ktokolwiek z członków Platformy oczekuje aby to on jej teraz przewodził ?

  Pierwsze przecieki o wyborczej porażce dotarły do Bronisława Komorowskiego w Belwederze. Dzień wyborów spędzał w nim z rodziną, oczekując na ogłoszenie wyników exit poll i wieczorną imprezę Platformy w żoliborskim Forcie Sokolnickiego.

  Późnym popołudniem, około 16–17, i sam prezydent, i jego otoczenie uzmysłowili sobie, że to klęska (bo za klęskę należy zawsze uznać przegraną urzędującego prezydenta, który w kampanii wyborczej wykorzystywał swoje prerogatywy, wykorzystywał instytucje, urzędy, służby, organy i autorytet państwa, z nowym, nieznanym konkurentem do fotela prezydenckiego. Wszyscy oni uzmysłowili sobie, że prezydentowi Komorowskiemu przyjdzie przeżywać gorycz przegranej i wyprowadzki z Belwederu.


  O ile z samą wyprowadzką państwo Komorowscy zapewne sobie poradzą, o tyle odpowiedź na pytanie, jakie będą dalsze polityczne losy samego eksprezydenta, nie jest już taka prosta.


  Dotychczasowa polska praktyka nie daje w tej sprawie jednoznacznych wskazówek ani powszechnie przyjmowanego uzusu. Lech Wałęsa próbował ponownie startować w wyborach i wracać do Pałacu Prezydenckiego, ostatecznie wybrał drogę politycznego komentatora jednoznacznie wspierającego Platformę Obywatelską (chociaż wielokrotnie dawał do zrozumienia, że czyni to nie dlatego, że tak uwielbia i stale pochwala i podziwia Platformę czy nawet Donalda Tuska ale dlatego, że bardzo nie lubi [czytaj chorobliwie nienawidzi] Kaczyńskich i PiS a więc popiera Platformę stosownie do jego maksymy "nie chcem ale muszem").

  Z kolei Aleksander Kwaśniewski początkowo odizolował się od polityki, wykładał, by po paru latach wrócić do niej (choć raczej jedną niż dwoma nogami) w roli kandydata LiD na premiera i mentora Europy Plus. Nie osiągnąwszy w obu tych działaniach powodzenia, dziś wypowiada się chętnie acz ostrożnie, raczej rozdając "dobre" rady, które jednakże jak dotąd nikomu z tych, którym doradzał czy których poparł nic dobrego nie przyniosły.

  Dla Bronisława Komorowskiego, którego Kwaśniewski poparł w wyścigu o drugą kadencję na fotelu prezydenta RP jego oficjalne poparcie również okazało się raczej "pocałunkiem śmierci".

  Tym, co wiadomo dziś o planach Bronisława Komorowskiego, jest to, że jakoby zamierza poświęcić najbliższe dwa miesiące na podsumowywanie swej prezydentury i próbę opracowania jakiegoś "przesłania" dla swych następców.

  Zaś po opuszczeniu urzędu Komorowski ma ponoć dać sobie trochę czasu na odpoczynek i snucie planów na przyszłość.
  Wiadomo, niemal na pewno, że nie skorzysta z pomysłów i sugestii takich jak ta, którą sformułował profesor Aleksander Smolar sugerujący w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej", że eksprezydent „powinien stanąć na czele obozu przygotowań do wyborów parlamentarnych. Bo w PO brak jest przywódców. Kopacz tego nie uniesie, nie ma formatu politycznego". Szef Fundacji im. Batorego doprecyzowywał potem w RMF, że chodzi mu o to, by Komorowski odegrał rolę raczej mentora Platformy, bo „oczywiście trudno, żeby człowiek, który dopiero przegrał, był twarzą kampanii, w której powinno się walczyć o zwycięstwo".

  Rzucenie się Komorowskiego w odmęty kampanii wyborczej, bycie jej aktywnym uczestnikiem wydaje się dziś i mało rozsądne, i jeszcze mniej skuteczne.

  Bronisław Komorowski wystartuje do Senatu – powtarzali w kuluarach politycy Platformy Obywatelskiej na wyjazdowym posiedzeniu klubu w Jachrance. To pierwsza konkretna i najważniejsza informacja o dalszej politycznej karierze Komorowskiego jaka pojawiła się w trakcie obrad.

  Oficjalnie, w swoim przemówieniu, premier Kopacz mówiła, (zapewne dla podkreślenia swojej jakoby mocy sprawczej),że listy układają szefowie regionów, a ona ma prawo ich ostatecznej korekty.


  Wg opinii wielu, tych dobrze zorientowanych, zawiedzionych, gotujacych się do rejterady z "tonącego okrętu" członków Platformy Obywatelskej i opinii niektórych niezależnych ekspertów Komorowski i jego doradcy poczekają na rozwój sytuacji. Jeżeli PO, przed wyborami parlamentarnymi będzie jeszcze rokowało na przyszłość to Komorowski do wyborów pozostając względnie biernym obserwatorem życia politycznego, tuż po przegranych przez PO wyborach ma jakoby przejąć władzę w partii. Jeżeli zaś PO będzie nadal w rozsypce, niespójna i rozchwiana, jeżeli jej słupki sondaży polecą w dół, będą bardzo niepomyślne a jedynym pomysłem Kopacz będzie zatrudnianie hejterów, jeżeli partia Petru przekroczy w sondażach próg 10% poparcia, to wg krążących plotek Bronisław Komorowski otwarcie poprze Ryszarda Petru, zadając PO cios w plecy.  To oczywista oczywistość, że trzymajacej władzę klice POWSI-PSL, w tym Komorowskiemu zależy przede wszystkim na kasie i władzy. W obliczu ostatecznej klęski, wszyscy z nich będą mysleć J E D Y N I E o własnej skórze i kasie dla siebie. Wszystko zależy więc od dalszego rozwoju sytuacji. Niewątpliwie Kopacz wolałaby żeby Komorowski startował do Senatu, bo wtedy miałaby go "z głowy". Albowiem Kopacz słusznie obawia się, że w przyszłości Komorowski może narobić jej wiele szkód.


  Współpracownicy prezydenta Komorowskiego zastanawiający się wspólnie z nim nad tym, jaką dalszą drogę może wybrać, sugerują, że gdyby po przegranych wyborach na porządku dziennym stanął problem przywództwa w Platformie i gdyby zwaśnione frakcje zakrzyknęły „Bronku, pomóż!", to niechęć przyczajonego opodal Komorowskiego do powrotu mogłaby raptownie, cudownie stopnieć stosownie do maksymy Wałęsy "nie chcem ale muszem".

  Co prawda były prezydent stający na czele partii nie jest nigdzie na świecie częstym obrazkiem, ale też nie jest czymś niewyobrażalnym. Taką drogę wybrał np. Nicolas Sarkozy, który w trzy lata po tym, gdy przegrał walkę o reelekcję, wrócił do swej dawnej partii – Unii na rzecz Ruchu Ludowego, wygrał wybory na jej przewodniczącego i najprawdopodobniej wystartuje ponownie w wyborach prezydenckich.


  Czy na podobną drogę może się zdecydować Bronisław Komorowski? Dziś wydaje się to oczywiście mało prawdopodobne, ale doradcy Komorowskiego i on sam osobiście przyzwyczajeni do gnuśnego acz dostatniego i dostojnego żywota pod żyrandolami prezydenckiego pałacu i taką możliwość biorą pod uwagę.


  Trzymajacej władzę klice POWSI-PSL, w tym Komorowskiemu, jego otoczeniu i jego doradcom zależy przecie przede wszystkim na kasie i władzy. W obliczu ostatecznej klęski, wszyscy z nich będą mysleć o własnej skórze i kasie dla siebie.


  Wszyscy z otoczenia Komorowskiego, tak jak i jego doradcy oraz on sam wyczuwają już przecie swoją nieuchronną
  i ostateczną klęskę ale w łbach przyzwyczajonych do gnuśnego, dostatniego i dostojnego, próżnego żywota oraz ciepełka żyrandoli prezydenckiego pałacu, tli się durna i złudna nadzieja, że gdyby prezydentura Andrzeja Dudy, poddana przez nich, przez przyjazne im media i zagraniczne ośrodki propagandy, pięcioletniej totalnej krytyce okazała się nieudana, gdyby Komorowskiego udało im się przedstawić jako najlepsze antidotum na rządy obozu PiS, gdyby wyborcy za nimi zatęsknili, gdyby na prezydenta nie kandydował Donald Tusk, a obóz PO (jeżeli będzie jeszcze istniał) nie był w stanie znaleźć lepszego kandydata, to kto wie, czy za pięć lat i Komorowski i oni wszyscy razem z nim nie mogli by wrócić do ich dzisiejszego, dostojnego, pełnego gnuśnego przepychu żywota pod ochroną żyrandoli w prezydenckim pałacu.


  Jest tych „gdyby" sporo, perspektywa zwycięstwa (przegranego dziś), w walce o reelekcję za pięć lat, 68-letniego, wówczas eksprezydenta wydaje się znikoma, ale dla samego Komorowskiego i jego otoczenia oraz doradców jest to na pewno jakiś sposób na podreperowanie koszmarnych nastrojów panujących obecnie w pałacu, chociaż jak mówi polskie przysłowie - nadzieja matką głupich ... A może patron i obrońca WSI, Bronisław Komorowski, jak przed pięciu laty, teraz też już wie...?! i liczy na to, że ...(...) ?!!!

  Apage satanas ! Na pohybel wszystkim wrogom i zdrajcom Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej !
  0
  zgłoś
 • konstytucjonalista
  2015-06-11 11:01
  Bywszy Mudżahedin, w Afganie mający "na rozkładzie" ponoć niejednego sowieckiego bajca, w Polsce znany jako specjalista od wyrzynania watah, chciał zaje...ć PiS, a kończy w atmosferze skandalu - R a d o s ł a w S i k o r s k i zrezygnował z funkcji marszałka Sejmu.


  R a d o s ł a w S i k o r s k i – dużo poniewczasie – zrezygnował z funkcji marszałka Sejmu. Rezygnując nie krył, że chodzi o pudrowanie PO przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. – Podjąłem tę decyzję w trosce o Platformę Obywatelską – przyznał i dodał, że jako dla wiceprzewodniczącego partii interes PO jest dla niego ważniejszy niż stanowisko.


  S i k o r s k i nie przestanie być jednak marszałkiem Sejmu natychmiast. – Zamierzam pełnić funkcję marszałka do czasu powołania mojego następcy. Nastąpi to w najbliższych dniach – zapowiedział.

  Dodał też, że będzie wspierał swoje ugrupowanie nadal i wystartuje jako lider listy PO w Bydgoszczy w najbliższych wyborach parlamentarnych.

  Rezygnacja S i k o r s k i e g o – zapowiedziana przez Ewę Kopacz w czasie konferencji prasowej – to pokłosie afery taśmowej. Marszałek Sejmu jest jednym z jej głównych bohaterów.


  - Jego nagrane rozmowy z Jackiem Rostowskim są, oprócz wynurzeń Bartłomieja Sienkiewicza o teoretycznym państwie oraz "chu..u, dupie i kamieni kupie", jednymi z najgłośniejszych.


  - Jak można usłyszeć z nagrań to właśnie S i k o r s k i planował „zaje...ć PiS” komisją śledczą. Oto fragment gaworzenia obu dostojnych byłych już członków rządu kliki POWSI-PSL:

  S i k o r s k i : "Ty, ja uważam, że można zaj..ać PiS komisją specjalną w sprawie Macierewicza".
  Rostowski: "No a co innego jest dzisiaj?"
  S i k o r s k i : "No taaaak. Kaczyński się przyspawał do Macierewicza i teraz trzeba Macierewiczem ich obu na dno pociągnąć. To, co jest w materiałach prokuratorskich jest miażdżące. Można zrobić dwuletni cyrk. I niech oni się tłumaczą"
  Rostowski: "Dobrze, tylko trzeba namówić. Musisz Donalda namówić".
  0
  zgłoś
 • konstytucjonalista
  2015-06-11 11:00
  Panika wśród kolesi z kliki POWSI-PSL trzymajacej władzę spowodowana publikacją prokuratorskich dokumentów dot. afery podsłuchowej przez Zbigniewa Stonogę. Ewa Kopacz wyrzuciła ministrów, ale eksperci nie mają wątpliwości. "To był akt desperacji"


  Nie ma wątpliwości, że był to akt desperacji. Żadna partia w pierwszych tygodniach trwającej kampanii parlamentarnej nie dokonywała dramatycznej rekonstrukcji rządu - stwierdza politolog Rafał Chwedoruk komentując wczorajsze wydarzenia, czyli dymisje w rządzie Ewy Kopacz.

  - Gdy ktoś upublicznia tysięce stron prokuratorskich dokumentów, oznacza, że może opublikować w każdej chwili wszystko. Nic tak nie podważa statusu partii, która deklaruje, że jest przewidywalna i stabilna – jak takie działanie. Stąd Ewa Kopacz musiała coś uczynić w sposób gwałtowny - analizuje Chwedoruk.

  Politolog uważa, że Platforma stanie przed podjęciem jednych z najważniejszych decyzji, jaką jest obsadzenie list wyborczych i szczególnie miejsc tzw biorących w wyborach do Sejmu. - Ewa Kopacz musiała zademonstrować swojej partii, że to ona wciąż dzierży długopis, który będzie podpisywał listy. Usunięcie z rządu, czy wymuszenie dymisji ministrów miało na celu zademonstrowania, że tak postąpiła z własnym zapleczem, a jeszcze bardziej bezwzględna będzie wobec wewnątrzpartyjnych frondystów - mówi.

  Jaki będzie scenariusz przyszłych działań? - Najbliższe 2-3 tygodnie pokażą czy PO utrzyma elementarną spoistość czy też rozpoczną się na obrzeżach, a później wewnątrz procesy odśrodkowe i osoby np. z frakcji odległej od Ewy Kopacz i Donalda Tuska zaczną orientować się na inne podmioty. Ugrupowania Kukiza i Petru są zorientowane na przechwytywanie wyborców PO - mówi Chwedoruk.

  Pytany o słowa przeprosin jakie Kopacz skierowała nie do Polaków, ale tylko do wyborców, Chwedoruk powiedział: - Forma przeproszenia przez Ewę Kopacz wyborców PO, pokazuje, że ona już pogodziła się z tym, że Platforma nie ma szans na wynik porównywalny z latami 2007 i 2011. To oznacza, że przyjęto strategię konsolidacji wokół Ewy Kopacz i nie podejmowania walki o tych wyborców, którzy niekoniecznie chcieliby na Platformę zagłosować. Premier zwróciła się do najwierniejszych wyborców PO i nastąpiła tutaj radykalizacja przekazu. Poprzez wypowiedzi polityków PO, można było zobaczyć, że mechanizm partii władzy powoduje alienację od rzeczywistości i poczucie, że skoro rządzimy to możemy więcej, mamy niemal monopol na państwo - uważa politolog.

  Jak Chwedoruk komentuje odejście R a d o s ł a wa S i k o r s k i e g o, któremu na otarcie łez zaproponowano "jedynkę" w Bydgoszczy? - On był w PO traktowany jako człowiek z zewnątrz. To, co ogłosił wczoraj jest jego największą degradacją w polityce.
  0
  zgłoś
 • Edek
  2015-06-11 09:37
  Napisaliście: "Ten komentarz już dodano"Tylko, gdzie zgubiliście ten komentarz?
  O Waszym kłamstwie, że pani Kopacz przeprosiła Polaków. Ona przeprosiła tylko wyborców PO !!!
  0
  zgłoś
 • wyborca/to ostatnimi casy wyslo ?
  2015-06-11 09:35
  *** Zgadnijta co by o tej nasej sytuacj gel po litycnno uzna niowej gadali nase bosy co My do nich na roboty jezdzim, i co my robim zle , ze to sie zanami ciongnie wiecnie i z tej poniewierki zanic wyrwac sie niepotrafim.I abo nase myslenie je do du.y,abo skoly mamy takie ze fanaberie w glowach wprowadzajo, no bo kierunki to takie majoze wlasnie ukierunkowane som na najlepse corporacyje, no a z jenzykami to wiadomo na zalonconym obrazku od paru dni, ze jak niewies to niegadaj,bo na zbity pysk wwylecis i to dalo duzo lekcje do myslenia.Apropos c... cy w obecnych nowocesnych casach mamy sie klaniac dla starsech osup psykladowo nasej Pani Dyrektor skoly i cy takze dkla jej Menza tes Pana Dyrektora pomimo ze brali nas do roboty cienskiej w skole w klasach pienc osiem a do zbierania kartofli to i tech z mlodsych klas ale zaznacam ze tech wyrosnientych do nosenia kosykuf i sypania na psycepe i fure co wozny podstawial znacy taki wozny nieetatowy co dorabial bo wozil smieci, i spsppsontal ubikacje na dwoze kosil poksywe, i ciol dzewo, bo woznym na uzendzie byl Pan Dyrektor cyli monz Pani dyrektor i cymy mamy tera nisko sie klaniac, bo wyglonda natoze Ich dzieci som tera bardzo obrazone na dzieci wioskowe mniej na Dzieci Dyrtektora z PGR-u bo sie spotykali zwlasca na wspolnech wycieckach i koloniach,i zabierali jedne drugiech jus do skoly wyzsej w miescie.Co My mamy robic zeby niezrobic nietaktu jakiego jak niefajnie w zondzie ostatnimi casy wyslo.
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-11 09:32
  Po to przedszkolaki , ...Putin spoglada zadowolony !

  Gdyby byl Ziobro + PIS
  to Stonoga bylby martwy...popelnil samobojstwo jak p. Barbara Blida...!

  Odciski palcow wytarte ! hel i sztuczna mgla !
  0
  zgłoś
 • PIS-SKOKI-280 milionow ukradli-LUKSEMBURG
  2015-06-11 09:30
  bawiam sie, ze panstwo PiS bedzie jeszcze lepsze i nigdy nie dowiemy sie co sie stalo z
  265 mln milionami senatora PiS-u w Luksemburgu, co stanowi tylko czesc tego co razem z
  innymi zlodziejami wyssali ze SKOK-ów (+3mld doplacone i 2 mld niesplacalnych kredytów do czego
  trzeba bedzie wkrótce dolozyc). A wszystko to we wspólpracy nie z jakimis pojedynczymi politykami
  Kaczynskiego, ale w wieloletnim symbiotycznym zwiazku CALEJ PARTII, od nieszczesnego nieboszczyka
  prezydenta poczynajac, ze zdegenerowana instytucja finansowa placaca za dziesiatki pisowskich
  imprez i utrzymujaca pisowskie szczujnie .
  Jest pisowski prezydent i pewnie bedzie rzad.
  WSZYSTKO ZAMIOTA POD DYWAN...ukradli ze SKOKow i finnansuja wybory PIS i Dudy
  itp hejterow, bojowki , autobusy , podsluchy
  szambo PIS
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-11 09:29
  PIS WLADZY JUZ NIE ODDA- !!! UWAGA

  W koalicji Jaroslaw Kaczynski ogra Pawla Kukiza jak dziecko
  , po zwyciestwie PiS spróbuje zmienic prawo w ten sposób, by uniemozliwic
  ewentualna próbe odebrania mu wladzy w kolejnych wyborach !!!

  Jaroslaw Kaczynski mówi wyraznie, ze chce zmienic konstytucje, tak jak zrobil to Orban
  na Wegrzech: utrwalajac swoja wladze na dlugie lata

  PiS zapowiada takie zmiany konstytucji, które moga oznaczac, ze kolejne wybory zostana przeprowadzone pod taka dominacja jednej, ze beda fikcja. Szczególnie mlodym ludziom trzeba wyjasnic, ze jesli sie raz pomyla, to nie oznacza, ze beda mogli z tej pomylki wyjsc
  - Znam Jaroslawa Kaczynskiego, znam Antoniego Macierewicza, znam Mariusza Kaminskiego.
  Jak oni sie dorwa do pelnej wladzy, to jej nie oddadza
  RATUJCIE POLSKE przed dyktatura PIS !!!
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-11 09:26
  PIS- matolki , podsluchy to dzielo PIS + Putina !

  Zastanawiam się, dlaczego nie nagrywano ludzi związanych np.z PiSem? Może byłyby to znacznie ciekawsze nagrania... i bardziej drogie przyjęcia? Do zbyt oszczędnych przecież nie należą... o czym świadczą
  chociażby te sponsorowane przez nas zagraniczne wycieczki...
  PIS jada wyłącznier pioerogi leniwe i pomidorowa w barach mlecznych
  .Ponadto sa to ludzie cnotliwi ,o bezecenstwach nie rozmawiaja ,
  szkoda tasmy na ich nagrywanie.
  Są tez pod ochrona Najswietszej Panienki - a przypadkowe
  ekscesy w Madrycie ,zlupienie SKOKow i konta w Luksemburgu + ograbienie biurowcow RUCH
  to jedynie dowod na istnienie szatana...

  Gdyby byl Ziobro to Stonoga bylby martwy...popelnil samobojstwo jak p. Barbara Blida...!
  Odciski palcow wytarte !
  0
  zgłoś
 • z
  2015-06-11 09:24
  jasne że do dymisji ! ale pis'u też nie chcę !!!
  0
  zgłoś
 • Czytelnik
  2015-06-11 09:24
  Salowa "dorzyna watahę" złodziei i cwaniaków. Łączymy się z nimi w bulu i nadzieji na rychły Trybunał Stanu.
  0
  zgłoś
 • prezes spółki HEJTER&SSSYNY
  2015-06-11 09:22
  Co sie do qnędzy dzieje - gdzie jest reszt hejterów, wiesio za wszystkich nie starczy - wstawać NIEROBY pdololone i walić w kaczora bo wam jaja powyrwywam !!
  0
  zgłoś
 • Wyborca
  2015-06-11 09:21
  Cały ten NIERZĄD łącznie z salową do natychmiastowej dymisji i pod Trybunał Stanu.
  0
  zgłoś
 • Nick
  2015-06-11 09:20
  Wiesiu, juz dziewiata godzina, a ty jeszcze tabletek nie wziales! Niedobrze, znow bedzie kaftan!
  0
  zgłoś
 • ---
  2015-06-11 09:19
  Wiesio - ŻAŁOSNY jesteś
  0
  zgłoś
 • Tusku, gdzie jest nasze 200mld z OFE?
  2015-06-11 09:17
  A nic nie słychać o "nowej nadziei PO", czyli ministrze sprawiedliwości Budka? Czyżby kolejny niewypał? Kolejna medialna wydmuszka? Zaczął ostro od krytykowania PiS i na tym się skończyło.
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-11 09:15
  Co do PiS to jestemy zgodni

  To partia zniszczuchów i tylko to potrafi, oczywiscie poza opieke nad prezesem, lustracją i szukaniem Układu.
  Natomiast w kwestii mediów, to co przez ostatnie miesiace wyprawiała antypolska gadzinówka zwana TV REpublika powinno zostać osączone zgodnie z prawem.
  Nie mozna tak na chama i w zywe oczy kłamać milionów telewidzów
  Nadchodzi totalny PISi kataklizm!
  premierem będzie prezes mściwy , bezzebny , nieduży

  Uwaga na
  Zwiazki zawodowe to zbrojne bojówki PiS_dactwa
  Przykład Grecji zaraźliwy. Efekt będzie podobny , zęby w parapet.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama