Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Marsz PiS w Warszawie. Kaczyński: Ten Trybunał trzeba zmienić, łamie procedury. ZDJĘCIA

13 grudnia 2015, 16:00
Prezes partii powiedział, że marsz jest z jednej strony marszem pamięci o stanie wojennym, ale z drugiej marszem dla przyszłości. Ma on być krokiem w kierunku, który zyskał poparcie społeczeństwa - dodał Jarosław Kaczyński. Przypomniał, że Solidarność skupiała w sobie idee walki Polaków o wolność. Jednak jej dziedzictwo zostało odrzucone.
Prezes partii powiedział, że marsz jest z jednej strony marszem pamięci o stanie wojennym, ale z drugiej marszem dla przyszłości. Ma on być krokiem w kierunku, który zyskał poparcie społeczeństwa - dodał Jarosław Kaczyński. Przypomniał, że Solidarność skupiała w sobie idee walki Polaków o wolność. Jednak jej dziedzictwo zostało odrzucone. / PAP / Jacek Turczyk
Chodzi o to, aby decydowała demokracja, a nie garstka ludzi - mówi prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński na początku Marszu Wolności i Solidarności w Warszawie. Przed Trybunałem Konstytucyjnym Kaczyński oskarżał sędziów m.in. o to, że "łamią procedury, wydają bezpodstawne wyroki". Marsz zorganizował PiS w 34-tą rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama