W tym kraju było najwięcej aktów antysemityzmu. Raport

| Aktualizacja:

Do największej liczby antysemickich incydentów doszło w ubiegłym roku we Francji - wynika z raportu Centrum imienia Szymona Wiesenthala. Instytucja zajmuje się zachowywaniem pamięci o Holokauście.

wróć do artykułu
  • ~ja ja
    (2013-04-07 18:45)
    W Izraelu !!!
  • ~anty
    (2013-04-07 21:38)
    Żagiew – Żydzi jako zdrajcy, mordercy i szmalcownicy
  • ~analityk
    (2013-04-07 18:24)
    i wyszła prawda- raport o antypoloniżmie i antykatolicyzmie w Europie zapewnia pierwsze miejsce Żydom w Polsce "mniejszość narodowa"
  • ~Czy to znaczy że nigdzie ich nie lubia?
    (2013-04-07 19:23)
    Ale Żydzi nie muszą byc tam gdzie ich nie lubią. Mają swój kraj to niech tam żyja.
    Czy ten cały Wisental opublikowal w jakim panstwie mieszka najwiecej Żydów?
  • ~blaaaaaaa..............
    (2013-04-07 20:53)
    ~adam2013-04-07 20:32
    Gdyby nie "głupi " Król Kazimierz III Wielki żydów w Polsce by nie było.

    Naucz się matole historii... Pierwszym był Mieszko I, który wprowadził żydowską religię do Polski. Matka Boska (Zydówka) jest ponoć królową Polski a wielu chciało Zyda Jezusa koronować na króla Polski. Wy polscy antysemici jesteście nieukami i matołami... Takie żałosne tępe chłopstwo z Jedwabnego...
  • ~blaaaaaaa..............
    (2013-04-07 21:00)
    ~BoBo2013-04-07 20:38
    jestem antysemitą i jestem z tego DUMNY...

    Jesteś typowym przedstawicielem tępego, zawistnego i zdebilowaciałego polskiego chłopstwa...
  • ~Antymosiek
    (2013-04-07 21:54)
    Mam w d... taką listę. Dopóki Mośki będą się panoszyć te tendencje będą wzrastać. Awej weja ajajaja
  • ~blaaaaaaa..............
    (2013-04-07 21:43)
    Stefan Michnik jest ostatnim żyjącym stalinowskim sędzią wojskowym wymienionym w słynnym już Raporcie Komisji Mazura, powołanej w 1956 r. do zbadania odpowiedzialności pracowników Głównego Zarządu Informacji, Naczelnej Prokuratury Wojskowej i Najwyższego Sądu Wojskowego za łamanie prawa w okresie stalinowskim. “Prawnicze” dokonania 27-letniego kapitana, w ocenie komisji, stanowiły podstawę do wyciągnięcia wobec niego konsekwencji służbowych.
  • ~x
    (2013-04-07 21:46)
    niebawem dowiemy sie,ze goje winni sluzyc zydom, albo ,ze w sondrkomando sluzyli ruscy a talmud to nie rasizm. czas skonczyc z prymitywna propaganda i manipulacja rodem z rozbudowanego tabloidu z czerskiej i dokonac rachunku sumienia. nie jestescie wybrani tylko tak sie wam wydaje. dzis kazdy kto potrafi czytac i niezaleznie myslec jest antysemita.
  • ~hehe
    (2013-04-07 21:38)
    ~blaaaaaaa...2013-04-07 21:00
    Nie podjudzaj matole. Znalazł sie krasnojudek udający wielkojuda.
  • ~vbc
    (2013-04-07 22:30)
    wisi mi ten raport
  • ~Pisdzieli
    (2013-04-07 22:07)
    Widze ze na tym forum prawdziwi Polaczki czyli debile i kibole
  • ~OMEN
    (2013-04-07 18:35)
    Taa... Antysemityzmu najwięcej jest w tym kraju , gdzie jest najwięcej żydów.
  • ~Amato
    (2013-04-07 21:14)
    Nie jestem antysemitą wręcz przeciwnie, ale "Przedsiębiorstow Holocaust" prowadzone przez cwaniaków z różnych organizacji syjonistycznych napawa mnei wstrętem. Jak mnie gdzieś nie chcą to tam nie bywam! I robię to na co dzień. Życzę takiej dojrzałej postawy wszystkim, którym w Polsce ciasno i któym Polska i Polacy uwierają. Szalom!
  • ~mirekny
    (2013-04-07 21:11)
    A my Polacy robimy wszystko by na tej liscie byc wyzej.
    Poklosie, reklamy i wydawanie pieniedzy na promowanie antypolskich gniotow Grossa i podobnych.
    Gazeta Wyborcza i TVN tez pomaga nam poprawic pozycje w tym raporcie promujac ogolnopolska i miedzynarodowa dyskusje by Polacy zmierzyli sie ze swoim podobno antysemityzmem ? Sa kraje wyzej na tej liscie a nie ma tam takiego "samobiczowania" jak sugeruja nam GW i TVN.
  • ~Henryk
    (2013-04-07 21:08)
    Jakoś o roku 1968 nikt nie wspomina . Ciekawe a zarazem nieładnie zakłamywać historie. Przecież dostawali bilet w jedną strone i wszyscy żyjące obecnie wiedzą za wyjątkiem młodzieży.
  • ~bret
    (2013-04-07 20:49)
    Ojeeeej. Pół Europy nie będzie mogło zasnąć z wrażenia po tym raporcie.
  • ~blaaaaaaa..............
    (2013-04-07 20:44)
    ~Czy to znaczy że nigdzie ich nie lubia?2013-04-07 19:23
    Ale Żydzi nie muszą byc tam gdzie ich nie lubią...

    Tja to Polacy mają problem bo ich nigdzie nie lubią...nawet w Polsce...
  • ~król trolli
    (2013-04-07 20:41)
    Zazdrościć im możemy tego Centrum. Warto uczyć się od starszych i mądrzejszych. Powołajmy podobne centrum i zbadajmy który naród jest najbardziej antypolski.
    Mam swoje typy ale poczekajmy na wiarygodne badania, bo to, że w Polsce za rządów najbardziej propolskiego rządu podobne centrum powstanie, to chyba pewne.
    POczekajmy, a dowiemy się kto najgorzej nam życzy.
  • ~BoBo
    (2013-04-07 20:38)
    jestem antysemitą i jestem z tego DUMNY tak jak wielu moich znajomych. CO to k..":urw.,,.a jest ? teraz miarą człowieczeństwa jest stosunek do tego parszywego pej.,[sowa.,..,tego narodu ???

Może zainteresować Cię też: