Brytyjka dowodzi atakiem terrorystów. Obcinają ręce i palą twarze ofiar

| Aktualizacja:

To Samantha Lewthwaite, żona zamachowca, który wysadził się w londyńskim autobusie dowodzi atakiem terrorystów na centrum handlowe w Nairobi. Islamiści palą twarze zastrzelonych i obcinają trupom dłonie, by utrudnić identyfikację zabitych.

wróć do artykułu
  • ~bodzio
    (2013-09-23 12:32)
    Polska powinna sobie zapraszac wiecej Islamistow I budowac im meczety
  • ~Chyba Ty !
    (2013-09-23 12:38)
    Poprawność polityczna - NIE !
  • ~ochroniarz
    (2013-09-23 12:48)
    Wpusccie gaz usypiajacy do tego bunkra, a potem wybijcie w nim dziure.
  • ~protestant
    (2013-09-23 12:56)
    Ta biala Samantha, o teraz zabawnie znieksztalconym imieniu, przeszla na Islam wtedy, kiedy polityczna poprawnosc weszla do Kosciola Anglii, co prowadzilo przez kilka lat do promocji gejow. Wowczas wielu anglikanow przeszlo na katolicyzm, a niektorzy przeszli na buddyzm i Islam, bo nie chcieli nalezec do kosciola, ktory wowczas sprawial wrazenie stabilnego wejscia na droge politycznej poprawnosci. Jedna z osob, ktore przeszly wowczas na Islam jest wlasnie ta Brytyjka Samantha. W tym roku Kosciol Anglii porzucil zgubna droge politycznej poprawnosci, gdyz w Kosciele Anglii malzenstwa osob tej samej plci sa zakazane. Miejmy wiec nadzieje, ze Kosciol Anglii pozostanie na dobrej drodze prawdziwego chrzescijanstwa i ze juz nie bedzie nasladowczyn i nasladowcow tej morderczej Brytyjki Samanthy, ktora naiwnie sadzi, ze do raju wozna sie dostac na skroty - ot po prostu mordujac swoich bliznich.
  • ~bandytyzm religijny to zgoaza na
    (2013-09-23 12:57)
    maksa... Muslimy,katole... Fu !!!
  • ~genetyk
    (2013-09-23 12:58)
    Ci terrorysci to typowe islamistyczne matoly, bo co z tego, ze znieksztalcaja swoich zlikwidowanych kolezanki i kolegow, skoro jest przeciez analiza DNA.
  • ~kościoły i meczety przerobić na
    (2013-09-23 13:00)
    ochronki dla dzieci i budki dla psów;wtedy będzie spokój..
  • ~re bodzio
    (2013-09-23 13:05)
    Polska powinna sobie zapraszac wiecej kato lików królikówI budowac im kość fioły
  • ~hrys tusk
    (2013-09-23 13:15)
    przeciez legiony chrystusa to przerabiały 200lat temu i było cacy???
  • ~SYLVEK
    (2013-09-23 13:16)
    re - wie lebny calkiem jak u Rydzyka - w czasie wypraw krzyzowych nie bylo Tuska - nauczylem sie glupiego pisania od Ciebie - cholera glupota to b. zarazliwa choroba i oni nie zapomnieli oni zapamietali krucjaty
  • ~@ali kante
    (2013-09-23 13:25)
    BULLSHIT - islam is a religion of HATERED!
  • ~bernard
    (2013-09-23 13:28)
    ~hrys tusk - ty ISLAMSKA MENDO - won z forum!

    Po drodze zabierz 'ali kantego' IMBECYLA!

    allah akbar!

    ~protestant - ty tez do raju 'wozna na skroty'???
  • ~321
    (2013-09-23 13:30)
    re ali kante

    A GOOOOWNO PRAWDA ty muzulmanska SWINIO!!
  • ~alfa
    (2013-09-23 13:36)
    Najwazniejsze żeby telewizja nadawała wszystko na żywo żeby teroryści wiedzieli co się dzieje na zewnątrz budynku.Tak zawsze media pomagaja terorystom.
  • ~abc
    (2013-09-23 13:48)
    czas najwyższy powtórzyć wyprawy krzyżowe !
  • ~warszawiak
    (2013-09-23 14:01)
    j-23 ty bydlaku PIS-dacki
  • ~m
    (2013-09-23 14:14)
    zlikwidoważ islam ogniem i żelazem ,wyczyścić świat z tego ***** nie cackać się z cywilami to zrudlo zla tak jak Judaizm
  • ~Matwij Szauk
    (2013-09-23 14:29)
    BEZ CENZURY !!!~m~wyciąć wszystkich Chrześcijan to Oni w imię Jezusa wprowadzili Inkwizycje ,Rasizm,mordowali Indian,to w imię Jezusa były Krucjaty dalej wybić wszystkich Ludzi Wiary,DALEJ. ~m~Myśl bo nie boli .A może zwalczać Fanatyków religijnych.A może zwalczać Ludzi i Kraje które opłacają Fanatyków Islamu do walk z LEGALNYMI władzami Syrii.Kto sieje wiatr ten zbiera burze..Czy tzw.Zachód plus USA nić nie nauczył Bila den? Kto stworzył Al-Kajdę?
  • ~@warszawiak
    (2013-09-23 14:33)
    A tobie co POmatolska ZARAZO???
  • ~zwykły katolik
    (2013-09-23 14:43)
    do wszystkich ,,zapezrzonyc"
    10 przykazan...
    1.nie b edziesz mial cudzych bogow-bozkow(władza,pieniadze)
    2.nie bedziesz uzywał imienia mojego bez potrzeby(pełno tego w mediach)
    3.dzien swiety swięc (odpoczywaj,poswięc rodzinie i Bogu)
    4.czcij ojca i matkięswoją(domy opieki pełne)
    5.nie zabijaj !!!w zadnej postaci (aborcja,eutanazja)
    6.nie cudzołoz (celebryci i aktorzy,oraz reszta swiata)
    7.nie kradnij !!!
    !8.nie mow flszywego swiadectwa(oczernianie w mediach,polityce, i nietylko,to u nas ,,norma)
    9.nie poządaj zony blizniego- patrz wyzej
    10...ani zadnej jego zeczy...(
    chciwosc,oszustwa,afery)