Julia Tymoszenko ogłasza głodówkę

| Aktualizacja:

Julia Tymoszenko ogłosiła bezterminową głodówkę. Przebywająca w więzieniu była premier Ukrainy domaga się podpisania umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską.

wróć do artykułu
  • ~polit
    (2013-11-26 09:40)
    oby zdechla przenajświętsza ,znowu ta aureola nad głową totalitarne media
    polskie gorsze od nazistowskich
  • ~Genitaliusz
    (2013-11-26 07:09)
    Czy żeby być częścią Europy trzeba wchodzić do tej zepsutej moralnie UE ?
  • ~Tryzub
    (2013-11-26 04:32)
    Szkoda tylko że ona zapomniała kiedy była przy władzy,to od UE się odwróciła i jawnie z Rosją flirtowała,a Juszczenko też,a teraz nagle za UE??? dopiero jak ich Rosja w niebyt puściła???
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-11-26 00:59)
    Ukraina Wschodnia pragnie wejsc do UE,nie widze problemu wrocicie do starych granic z przed drugiej wojny swiatowej.Witamy w Uni,bedziecie szczesliwi razem z nami.W dwojke lzej czekac na manne z niebios.
  • ~dziadek
    (2013-11-26 00:35)
    To niech się zagłodzi - brała łapówy czy nie brała ?
    Mój młodszy wspólobywatel KWAŚNIEWSKI NIECH SIĘ NIE OŚMIESZA
  • ~kapus niesiol, z kaliszem..
    (2013-11-25 23:07)
    kwas z michnikem, i urbanem sie zaplacza, napewno kalisz tesz ze kasa za uwolnnienie pod nosem przepadla, kwas myslal ze tak jak unas wszystkich zlodzijejii co sie znim podzielil to powypuszczal z pierdla, on jest wyborowy oszust...
  • ~sasza
    (2013-11-25 22:00)
    tak nakradla tle ze nie stac ja teraz nojedzenie
  • ~Анфиса Долгорука
    (2013-11-25 21:14)
    Promotor Julii Tymoszenko również b. premier Paweł Łazarenko /pseudonim Panamczik/ wraz z ukradzionymi milionami uciekł do USA i tam odsiaduje 15 letni wyrok za pranie brudnych pieniedzy. Jest to wyrok uczciwy bo amerykanski. Wcześniej te pieniadze były ukradzione ukraińskiemu podatnikowi czego wyrok jednak nie obejmuje. Jak Paweł wyjdzie za dobre sprawowanie to i tak mu wystarczy. Paszport panamski już ma. Jak kraść to tylko na Ukrainie.
    Julia Władimirowna Tymoszenko /alias Grigian alias Telegina/ juz dawno ukradła swoje co najmniej kilkaset milionów USD /wg Janukowycza 14 mld USD/ pracujac w sektorze paliwowym zostając jednym z najbogatszych Ukrainców. Ale zawsze nie zaszkodzi dokraść nigdy nie wiadomo kiedy cie złapia. Córka Jewhenia mieszka w pałacu w Londynie a to kosztuje.
    Wartość nieruchomości Tymoszenko w samej tylko tylko w Wlk Brytanii szacuje się na 200 mln funtów.
    Mimo chorego kregosłupa Julia nie wybiera się jeszcze na rente i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jako prominentna postać wspieranej przez Zachód „pomarańczowej rewolucji” i jest teraz ich człowiekiem. Zachód uczynił Ukraine zakładnikiem Tymoszenko i zagwarantował jej swobode kontynuowania złodziejskiej działalnosci na terenie Ukrainy po wyjsciu z wiezienia. Szczegóły układu są niejawne.
    Jednak ostatnio wznowiono śledztwo w sprawie zlecenia przez Łazarenke wraz z Tymoszenko zabójstwa ukrainskiego deputowanego Jewhenija Szczerbana/zginela tez jego zona i osoba postronna/, który zwalczał nielegalne interesy koncernu Jednolite Systemy Energetyczne Ukrainy zarządzanego przez Tymoszenko. Zostali rozstrzelani na lotnisku w Doniecku. Śledztwo było już umorzone gdy Julia była u władzy...
    No i mamy ponowne umorzenie, tym razem na życzenie EU.
  • ~wal lebny
    (2013-11-25 20:35)
    jędza głoduje???niech się zagłodzi komu ona potrzebna
  • ~marcelek