Szef kijowskiej milicji bije się w pierś. Weźmie na siebie winę?

| Aktualizacja:

Coraz więcej słów krytyki słychać pod adresem milicji ze strony przedstawicieli ukraińskich władz. Zaniepokojenie wyraził premier Mykoła Azarow, a także deputowani rządzącej Partii Regionów.

wróć do artykułu
 • ~cv
  (2013-11-30 22:16)
  Propaganda Polski i UE mówi bzdury! W tej chwili kontaktowałem sie ze znajomymi na Ukrainie:Kijów,Równe i mówia ze u nich jest spokój i nikt nie ma za złe Prezydentowi że nie podpisał umowy stowarzyszeniowej z UE - tylko opłaceni lub zabiegajacy o władzę /a jest ich wyjatkowo malo/ próbuja w kącie przed kamerą unijnego dziennikarzyny cos bredzić. Ukraina to wielki kraj i ma madrego prezydenta który własciwie dba o interesy ojczyzny i narodu i jak trzeba to demaskuje nawet rzadowych oszustów i złodzieji /patrz.tymoszenko/. Ciekawe dlaczego rzad Polski tak krzyczy ?czyzby chcial przykeyc swoją korupcję sprawami ukraińskimi nie widząc na codzień polskiej biedy?I to jest zapewne powód tego krzyku!!!
 • ~Zaski
  (2013-12-01 07:42)
  cv
  o czym ty kretynie bredzisz?
  Kontaktowales sie chyba z takimi idiotami jak sam. Musze cie, niestety nazwac PO imieniu bo wspominajac Pania Tymoszenko i to jeszcze z malej litery sam sie postawiles w jednej linii z najgorszymi kanaliami.
  Nie odpisywac mi tu tylko, nie zycze sobie z toba polemik.
 • ~lis
  (2013-12-01 09:36)
  naswet na ukrainie mogom POddac sie dymisj ,ale u nas niet ,bo tyle zlego naplodzil bronek z donkiem i NIC POlacy nic sie nie stalo

Może zainteresować Cię też: