46 kandydatów na prezydenta Ukrainy. Wśród nich Darth Ołeksijowycz Vader

46 osób chce objąć urząd prezydenta Ukrainy. Centralna Komisja Wyborcza zakończyła o północy przyjmowanie dokumentów i od razu odrzuciła 12 z nich, ponieważ nie odpowiadały one stawianym wymaganiom.

wróć do artykułu
  • ~Nie daje na WOŚP daje na CARITAS
    (2014-04-01 09:04)
    Chciałbym pocałować tego pana.
  • ~atak klonów oligarchów
    (2014-04-01 10:40)
    Poroszenko to jakiś zminiaturyzowany klon Janukowycza ... podobni do siebie jak diabli i oboje bogaci jak królewięta ... Ukraina przypomina prywatny folwark miliarderów ... ;]
  • ~Zgredek
    (2014-03-31 11:37)
    Darth Ołeksijowycz Vader, czyli reprezentant Partii Internetowej. No siedzący przy komputerach - przed wami jest wiele możliwości. Czy polscy internauci skorzystają z takiej możliwości?
  • ~precz z nwo
    (2014-03-31 11:52)
    I po co gineli ludzie na Majdanie? Dla wolnosci,hasel,obiecanek? Mialo byc lepiej,demokratycznie,bogato,bez mafii Janukowicza i "bogatych" ministrow co kradna a skonczylo sie jak zwykle;nowe (stare) twarze w telewizorku,place i emerytury mniejsze,drogo jak cholera...Witamy w kapitalizmie XXI wieku z Brukselki!
  • ~nunulek
    (2014-03-31 12:03)
    PRECZ Z PRECZEM!!!
  • ~sprzatająca zakrystie
    (2014-03-31 14:10)
    Skoro u nas kiedyś startował na prezydenta nijaki Pietrzak, to dlaczego u nich nie może startować Darth Ołeksijowycz Vader
  • ~Bibilijny
    (2014-03-31 15:03)
    Najlepsza kandydatura jest naszego Balcerowicza. Załatwil by ich raz na zawsze przy okazji wywożąc wagony dolarów. Druga kandydatura to pisdent Kaczyński do walki z korupcją. Wyczyścił by wszystko jak stajenkę na Boże Narodzenie i wzorem afery FOZ przyjęte majątki oligarchów trafiłyby w nieznane niczym trójkąty bermundzkie.
  • ~W.Putinowskij
    (2014-03-31 15:52)
    Do Biblijnego zgadzam się całkowicie.Tyle tylko ,że celem likwidacji Ukrainy należałoby dodatkowo wysłać dwóch super złodzieji tysiącletniej naszej historii pana K.Bieleckiego i J.Buzka.Chwatit