"Leci do was ptaszek". Rozmowa separatystów dwie minuty przed katastrofą boeinga 777

| Aktualizacja:

"Leci do was ptaszek" - informuje jeden z separatystów dowódcę, Igora Bezlera. Ten dopytuje: Zwiadowczy czy duży? Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała zapis rozmów telefonicznych separatystów przeprowadzonych dwie minuty przed zestrzeleniem samolotu malezyjskich linii lotniczych.

wróć do artykułu
 • ~tow. PiSodajew
  (2014-07-25 19:25)
  Wyrok Trybunału w Strasburgo potwierdza że Polska dołaczyła do liderów swiatowego terroryzmu USA i Izraela.
  Niech ucza się praworzadności i demokracji od Rosji.
 • ~Głupia gęs
  (2014-07-25 19:35)
  Jak będzie wyglądała najbliższa przyszłość UE

  Najpierw sprzedać Rosji co się da , później zrobić z nią interesy prawie niemożliwe
  Później wprowadzić sankcje dla nich n.p.
  Zakaz chodzenia w futrze latem
  Zakaz biegania po Syberii nago
  Tylko ostrożnie żeby Władymir nie dostał zawału ze strachu , ostrożnie i powoli
 • ~tow. PiSodajew
  (2014-07-25 19:45)
  Dlaczego nasze media nie podaja że Interpol wystawił list gończy za Dymytro Jaroszem - liderem Prawego sektora ?
  I nie informuja tez że władze Ukrainy oswiadczyły że go nie wydadza.
  Człowiek musi sie prawdy dowiadywać z portali rosyjski. A u nas o ptaszkach. które wypuszcza USA i ich ludzie na Ukrainie.
 • ~InK
  (2014-07-25 19:50)
  Powtórzę , całkowita izolacja międzynarodowa Rosji i Putina, zamknąć ambasady i konsulaty, wszystkie przedstawicielstwa, obywatele Rosji z dyplomatami w 48 h mają opuścić kraje demokratyczne i wrócić do Rosji - nie to internowanie i deportacja, zamrozić aktywa i pasywa na całym świecie, zamknąć i uszczelnić granicę oraz anulować wszystkie wizy , niech zgniją lub zdechną Kacapskie terrorystyczne nasienia w Rosji !
 • ~tow. PiSdojew
  (2014-07-25 19:52)
  jestem Ruski kacap
 • ~tow. PiSdojew
  (2014-07-25 19:53)
  ja okradałem nawet zwoki tych którzy zginęli.. mam ich kilka kart kredytowych
 • ~Bicz na PO
  (2014-07-25 20:10)
  Takie newsy to dla durnych lemingów i towarzyszy z PO.
 • ~jas
  (2014-07-25 20:20)
  Ink:
  Jak ci ruskie przykręcą gaz i dupa ci zamarznie, to od razu będziesz inaczej śpiewał.
 • ~Opołczeniec
  (2014-07-25 20:29)
  "Leci do was ptaszek"

  To była mowa o kaczce, które leciała. My lubimy podziwiać przyrodę, przeciez nie będziemy ciagle myśleć o głupich Ukrach.
 • ~świr
  (2014-07-25 20:32)
  jako kliniczny debil nie łapie się na banderowską propagandę
 • ~Macior II
  (2014-07-25 20:40)
  Niektóre wpisy i komentarze , to wytwór półgłówków z odchyleniami psychiatrycznymi !!!
 • ~misza
  (2014-07-25 20:49)
  do ink
  a polskiej i twojej dupy bedzie bronila grodzka od palikota
 • ~xxl
  (2014-07-25 20:56)
  ptaszek leci albo nie...jak potwierdzaja amerykanie - w poblize samolotu pasazerskiego zostal wyslany ukrainiski wojskowy SU. Po co ? ano zeby wygladalo ze leca znowu bombardowac ludnosc cywilna. Byc moze to sprowokowalo proruskich powstancow do ostrzalu ? a moze i nie ? w kazdym razie rosja przedstawila swoje dowody w ONZ, amerykanie sie wycofali z wersji o odpowiedzialnosci rosji.
  Pan Jaceniuk rzucil karabin w zboze i uciekl, jak podaja rozne zrodla, w pewnych kregach politycznych kursuja walizki wypelnione zlotem, platyna, brylantami - juz nie ma takich gupich, aby brac kase i ladowac na konto, ktore moze kazdy sprawdzic,czy zamrozic. A walizke w platyna mozna od tak nawet zakopac i czekac na lepsze czasy. Tak se mysle,ze ruskie maja duzo brylantow, zlota , platyny -jaki czlowiek sie oprze ?jaki polityk ? wycofa nagle i niespodziewanie swoje poparcie i dojdzie do bezkrwawej zmiany rzadu ? czy proruskich wyborow ?taka to dzsiaj wojna.
 • ~den
  (2014-07-25 21:01)
  Skur...y ruskie na kolana prosic o przebaczenie jakim trzeba byc sku...nem aqby bronic bandytow ktorzy zestrzelili samolot z niewinnymi ludzmi Ci ktorzy wydali rozkaz jakby byli ludzmi to powinni sobie strzeliw leb
 • ~Tu-154M został zestrzelony
  (2014-07-25 21:01)
  Zestrzelenie malezyjskiego samolotu nasuwa naturalne skojarzenia z katastrofą smoleńską. Zachodni analitycy mówią o tym wprost i idą jeszcze dalej. Dr Lada Roslycky, analityk wywiadu, doradca prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki, była gościem w telewizji CBC. Powiedziała, że rządowy samolot Tu-154M został zestrzelony.

  Kilka dni temu kanadyjska telewizja CBC przeprowadziła rozmowę na temat roli Rosji w katastrofie malezyjskiego samolotu pasażerskiego. Jednym z gości programu „Turning point” była dr Lada Roslycky, konsultant, analityk ds. bezpieczeństwa i wywiadu.

  - Rola Rosji w konflikcie na Ukrainie jest bardzo silna. Jej działania łamią wszelkie prawo międzynarodowe. Oprócz tego jest bardzo smutne podobieństwo między tym co się stało z malezyjskim samolotem na Ukrainie, a maszyną ze Smoleńska, kiedy to polskie demokratyczne władze zostały zestrzelone. Wtedy to Rosjanie prowadzili tak zwane śledztwo. Widzimy pomiędzy tymi wydarzeniami wiele podobieństw. To Rosjanie, rosyjscy terroryści, wojskowi wytrenowani w Rosji w ciągu czterech dni zniszczyli i cięli części samolotu. Zdecydowanie pozycja Putina będzie teraz słabsza. Czas, aby społeczność międzynarodowa uznała go za terrorystę, a to co się dzieje na Ukrainie za wojnę terrorystyczną – powiedziała dr Roslycky.

  W identyfikacji ofiar z zestrzelonego Boeinga będzie brało udział aż dwustu specjalistów z ośmiu krajów. - Proces ten zajmie tygodnie, a nawet miesiące - powiedział Arie de Bruyn, rzecznik holenderskiego instytutu medycyny sądowej. Ofiary katastrofy smoleńskiej identyfikowali wyłącznie rosyjscy "eksperci" - zajęło im to tylko dziesięć dni.

  Rodziny ofiar zestrzelonego lotu MH17 nie kryją oburzenia, po ujawnieniu informacji o ograbieniu zwłok ofiar z rzeczy osobistych. Teraz okazuje się, że terroryści używali skradzionych kart kredytowych i wypłacali z kont pieniądze. Do podobnych aktów barbarzyństwa dochodziło również po katastrofie smoleńskiej.
 • ~janifer
  (2014-07-25 21:15)
  gadać kazdy moze fałszywa rozmowa to nie dowód nagranie nie wiadomo kogo mozna wyprodukować jak poszczególne fakty mozna tworzyć to nie dowód kleha tez duzo gada i potem okazuje sie ze to fantazja kazdy ma prawo do konfabulacji a dowódy proszę nie gadki szmatki
 • ~jurand
  (2014-07-25 21:18)
  jarek zamknij natychmiast POLSKIE GRANICE BY SWOLOCZ ROSYJSKA NIE UCIEKLA
 • ~ssukara
  (2014-07-25 21:22)
  kleha w kosciele tez duzo gada ale to nie sa dowody na życie pozagrobowe te gadki o ptaszkach to dla prostaków tepaków a moze miesa armatniego walcza za darmo ukry z miłosci do zabijania
 • ~Rusofob
  (2014-07-25 21:29)
  Do Tu 154
  Szkoda gadać. Mędżynarodowie prawo złamano już od dawna (pamętamy Jugosławję Irak Libiję Syriję itd). Ukraina ma ogromnie doświadczienie w zestrzelaniu
  samolotów osobistych ( 2001 rok Nowosybirsk - Telawiw) i kłamstwie. A co chodzi do ograblenia zwłok - nie pokazano że potem człowiek stawi rzeczy na miesce i modli się. Szkoda że nie masz swojich mozgów.
 • ~EWCIA
  (2014-07-25 21:32)
  ZNISZCZYC NIEMCY I FRANCJEA RUSKI BEDZI SLABY