Jest WIDEO z mostu, na którym zabito Niemcowa. Widać mordercę?

| Aktualizacja:

To nagranie może przeczyć jednej wersji, którą rozpatrywali śledczy po zabójstwie Borysa Niemcowa. Do tej pory przyjmowano, że śmiertelne strzały w kierunku lidera rosyjskiej opozycji padły z przejeżdżającego, białego samochodu. Nagranie wideo tego nie potwierdza.

wróć do artykułu
  • ~kamikadze
    (2015-03-01 11:09)
    Ja niedobzie mówić po polski hai, wakarimasu , ale polskia preźident mnie rozumieć, ja dziękować za wizyta waś preźident u nas w Nippon i prosić aby wasza preźident nie skakać u nas po kszeslo.
  • ~gość
    (2015-03-01 11:11)
    Rejon i pora doby chyba wykluczona, na romantyczne spacery z modelkami.
  • ~hahaha
    (2015-03-01 11:14)
    prezident skakać po krzeslo
  • ~nogaleva
    (2015-03-01 11:16)
    prezydent w japoni bez krzesła
  • ~Zabójstwo propagandowe?
    (2015-03-01 11:20)
    Niech Zachód tak się nie śpieszy z doliczaniem Niemcowa do ofiar Putina.

    Rządowa Telewizja ujawniła? To jeżeli Putin ma tak dobry wywiad ,jak się uważa
    zabójca prędzej, czy później zostanie ujawniony.
    Ale o tym w ,,wolnej " prasie będzie cicho.
  • ~put-off
    (2015-03-01 11:22)
    Już nie wysyła na Sybir tylko każe mordować na Placu Czerwonym pod samym Kremlem.
  • ~full wariatów
    (2015-03-01 11:40)
    w polsce wariatów juz nie wysyłaja do tworek miejsca niet
  • ~luli
    (2015-03-01 11:41)
    ile sie czeka na lekarza do tworek 5 lat???
  • ~past
    (2015-03-01 11:46)
    ukrainka wyprowadziła Niemcowa na strzał tak jak przed laty Inka Dąbskiego
  • ~jurek
    (2015-03-01 11:51)
    Ta modelka zaciągi na oczach miała? Paranoja
  • ~Szpon
    (2015-03-01 11:54)
    Szanowni Adwersarze pomyśleć bo nie boli.Proszę zwrócić uwagę pozostał świadek tej egzekucji.Czyli mordu dokonał ktoś kto jest laikiem-amatorem,lub jest pewny że jest po zasięgiem Policji i Władz z Kremla. Komu przyniesie to korzyść ?Na pewno nie W.P.,gdyż dla niego najważniejszy teraz jest spokój,a gdyby chciał się pozbyć tego ,,pana" to miejsc na Syberii jest wiele,pozbył się braciszków jeden łagry,drugi areszt.Mam wrażenie że w Rosyjskim kotle miesza większa siła niż,Opozycja,Kreml i nie mowie tu o wywiadach ,,przyjaciół Zachodu." A mam na myśli największego wroga Rosji,Ukrainy i USA,czyli Kalifat.Bo nie można zapomnieć że władcy Kalifatu obiecali Rosji świętom wojnę.
  • ~gość11111
    (2015-03-01 12:08)
    Drogi "PISMAKU" na pokazanym wideo nic nie widać - więc nie wstawiaj g..nianego wideo do wiadomości.
  • ~ciekawy
    (2015-03-01 12:25)
    Czyżby piękna Ukrainka podprowadziła Niemcowa do zabójcy? Patrioci tak jakoś mają. Zdaje się, że Ber. Show - powiedział - To patriota? Natychmiast do szpitala - wymaga leczenia.
    Nasza Inka, co wystawiła Dębskiego, ideologią się nie podpierała. No cóż. Nie znamy zeznań pięknej modelki i nagrania z monitoringu pewnie nie są zbyt dokładne.
    Inna rzecz, że to właśnie Ukraińcy są zainteresowani w doprowadzeniu NATO i państwa z Unii, do wojny z Federacją Rosyjską. I po pożodze, jak feniks z popiołu, narodzi się nowy, naród ukraiński. Rodziny oligarchów ukraińskich, ma się rozumieć, są poza Ukrainą /np. mąż i córka pięknej Julki/.
    Nigdy nie wiadomo, czy nie odrodzi się czasem CCCP - separatyści odwołują się do ideologii radzieckiej. Może i oni są wrogami nowego porządku? Normalnym ludziom, nie chce się pracować, na rzecz nowo powstałej oligarchii. Putin im właśnie wynagrodzenia, trochę, obciął. Jest bardzo możliwe, że jakiś zwolennik Putina, z własnej woli /np. separatysta - tak jak w Polsce 60-latek zabił Bogu ducha winnych ludzi PiS-u/ zamordował B. Niemcowa
  • ~adsenior
    (2015-03-01 12:25)
    W Polsce, też dopadł byłego wicepremiera, "seryjny samobójca", tylko iż w Moskwie zamiast sznurka użył broni palnej. Czyżby Polska wysłała tego "samobójcę" do Rosji? Daj Boże, że do Polski już nie wróci.
  • ~Durnyj Poljak
    (2015-03-01 12:27)
    Ja mysle, ze to Putin siedzial w tym bialym samochodzie i zastrzelil Niemcowa.
  • ~mirek
    (2015-03-01 12:29)
    do-Szpon. Putinowi jest obojetne co swiat mysli ,a wyslanie Niemcowa do lagru spowodowaloby stres,latwiej jest zamordowac i klamac, jak caly czas zreszta. Jak widac na wideo ,morderstwo zaslonila w odpowiednim momencie piaskarka a morderca tez nieszczegolnie sie spieszyl. KGB ,ktore obserwowalo Niemcowa bez przerw tez dziwnym zbiegiem okolicznosci przespalo , a policja przedstawila bardzo szybko kilka kierunkow dochodzenia i zdazyli zrobic z Niemcowa potencjalnego przestepce. Wczesniej mimo 24 godzinnych obserwacji oczywiscie nic nie wiedzieli.Kalifat wypowiedzial wojne wszystkim krajom a o jakims tam Niemcowie to oni nigdy nie slyszeli.
  • ~Agecja informacyjna QTASS
    (2015-03-01 12:34)
    GAZIETA KREMLOWSKAJA. PRAWDA – i g..o prawda. WIEDOMOSTI.
    Jak podaje agencja informacyjna QTASS za zamachem na Niemcowa stoją zagraniczni zleceniodawcy i wykonawcy. 50 świadków, którzy zgłosili się dobrowolnie do FSB, po kilkugodzinnych przesłuchaniach zidentyfikowało sprawców na podstawie udostępnionych im fotografii. W samochodzie zamachowców zauważono P. Poroszenkę i J. Kaczyńskiego z AK 47 w dniach. Za kierownicą siedział D. Tusk, a magazynki z amunicją podawała A. Merkel. Agencja QTASS podała, że na podstawie monitoringu z Placu Czerwonego, widać jak na czatach stoi B. Obama i wydaje instrukcje zamachowcom za pomocą łączy satelitarnych. Całość operacji sfinansowała międzynarodowa organizacja znana jako Rotszyld Corporation. Prezydent Władimir Władimirowicz Putin osobiście podziękował świadkom zeznającym w sprawie i pogratulował obywatelskiej czujności.
  • ~radoslawa pietrowa
    (2015-03-01 12:36)
    Jak by to byl profesjonalny morderca to swiadka (Ukrainke) tez by zastrzelil, zeby nie zostawiac sladu.
  • ~put-off
    (2015-03-01 12:58)
    Już nie wysyła na Sybir tylko każe mordować na Placu Czerwonym pod samym Kremlem. Za pół roku będą transmisje w rossija 24 z uroczystego zamordowania głównego opozycjonisty. Jeśli jakis jeszcze będzie.
  • ~kto to?
    (2015-03-01 13:00)
    Są i portrety sprawców
    https://pbs.twimg.com/media/B-_24UOW8AAIi8f.jpg:large