Rosyjskie bombowce znów nad Wielką Brytanią

Rosyjskie siły powietrzne znów prowokują. Tym razem ich samoloty przeleciały w pobliżu brytyjskiej przestrzeni powietrznej, na północ od Szkocji.

wróć do artykułu
  • ~Rusofob na odpoczynku
    (2015-05-14 20:45)
    Nie zauważyłem prowokacji.
  • ~Mark Twain
    (2015-05-14 21:25)
    Przelecialy "Nad Wielka Brytania" -jak w tytule?
    Czy tez przelecialy w poblizu- jak w artykule?
    Czy ktos, kto to pisze wie co pisze, czy pisze aby tylko pisac i zarobic?
  • ~&
    (2015-05-14 22:07)
    Patetyczna propaganda. W poblizu tylko to nie prowokacja. A jak te ciolki natowskie przelatuja w poblizu Rosji to tez prowokuja. Dzisiaj Jaceniuk we Francji powiedzial, ze "Ukraina jest tarcza dla UE i jej broni" Potrzebuje uzbrojenia. Bandera nie umie niczego innego robic tylko zabijac.Jaceniuk wyglada jak kasliwa kobra.
  • ~oszukiwany od 1000 lat Polak
    (2015-05-14 22:36)
    Usłużni dziennikarze, robią co mogą, aby napuścić Polaków na Moskwę. Jak tylko PiS dojdzie do władzy, to wierne pieski agentów Rzymu i Waszyngtonu, chętnie rozpoczną wielką wojnę - ma się rozumieć w imię idei wolności Polski.PO wyprzedało co się dało i sobie i sowim kasę napchali - całkiem jak ferajna Kwacha i PSL-mani. A tak naprawdę to będą chcieli zostać rządem polskim na uchodźstwie. W Bankach Londynu czeka na nich ponad 100 mln ton złota narodu polskiego. A w kraju zrobią nowe powstanie warszawskie lub drugą JUgosłąwię i Ukrainę wschód.
    Na śmierci Lecha Kaczyńskiego ród kaczafich, a i wielu innych dobrze zarobiło.
    Przecież nasze elity w d mają naród, podobnie jak agenci Rzymu. Oni splendor i naszą kasę, a my chłód, głód nędze, bezdomność. śmieciowe umowy i ewentualnie praca za minimalną. Gdy Polskę rozbierały trzy mocarstwa panowie szlachta, biskupi dobrze się bawili i brali kasę od trzech zaborców.
  • ~blaga
    (2015-05-15 00:43)
    No to chyba wojna? Rosyjskie bombowce nad Wielka Brytania czyli napadli I chca zbombardowac? A moze tylko sie przeleciec? Ale w koncu okazuje sie, ze nie naruszyly granic I zapewnia sie nas o tym. Super, pisz pan wiecej, wyrobisz sie moze przed ukonczeniem gimnazjum.
  • ~klamstwo ma krotkie nogi
    (2015-05-15 07:56)
    Rosyjskie bombowce znów nad Wielką Brytanią? To znaczy, ze rosyjskie bombowce regularnie lataja nad Wielka Brytania? To co oni durni, ci anglicy, czy obrony przeciwlotniczej nie maja? A moze lubia, zeby rosyjskie bombowce lately in nad glowami? A moze tu ktos klamie, jak pies I moze te bombowce lataja sobie w legalnej strefie, co ?
  • ~kid
    (2015-05-15 10:33)
    Nie nad Wielką Brytanią, tylko W POBLIŻU jej przestrzeni powietrznej, nie rowery tylko samoloty i nie kradną tylko przelatują
  • ~leming-doradca
    (2015-07-23 15:05)
    Usuncie ten przestarzaly artykul.
  • ~marmara506
    (2015-07-23 17:38)
    a jak nad Polską latają jakieś niezidentyfikowane drony czy samoloty i trują chemtrailsami to nie nazywa sie prowokacją ?

Może zainteresować Cię też: