Ataki terrorystyczne w Brukseli. Jest wielu zabitych i rannych. ISIS przyznaje się do zamachów [WIDEO]

Dwa wybuchy na lotnisku Zaventem w Brukseli. Według najnowszych informacji, policja otworzyła ogień do ludzi krzyczących po arabsku. Wtedy wybuchły dwie bomby. Później eksplodował ładunek w metrze. Liczba ofiar zamachów terrorystycznych w Brukseli wzrosła już do co najmniej 36. Wśród rannych jest też trzech Polaków.

wróć do artykułu
  • ~fyrjk
    (2016-03-22 08:41)
    no to się nazywa ubogacanie multikulti
  • ~Kara
    (2016-03-22 08:42)
    Na pewno wybuch termos z kawą jakiemuś muzułmaninowi.
  • ~u
    (2016-03-22 08:45)
    " Na razie nie wiadomo, czy to zamach terrorystyczny" No to co to było? Kichnięcie? Puknijcie się w łeb dziennikarze.
  • ~cedr
    (2016-03-22 08:45)
    Lewacy mają te swoje mulikulti.
  • ~Chrystianizacja i ogłupianie Polaków trwa
    (2016-03-22 08:51)
    Tak wyglądają rządy mężczyzn. Ludzie Islamu ze swą poniżającą kobiety, dzieci i innowierców segregacją inaczej nie potrafią swych spraw rozwiązywać. Kasta kapłańska tak ma. W Polsce z okazji donosu księdza do prokuratury, znowu ruszyli do ataku dręczyciele żywych, chorych i niewykształconych. Jeden czyn ma spowodować ukaranie wszystkich - czym organizacja Pro ochrona poczętych komórek różni się od terrorystów kapłańskich?
  • ~@@@@@@@@@@@
    (2016-03-22 08:55)
    To dlatego, że Europa nie jest tolerancyjna i płaci za mało socjalu. Książęta orientu musieli tak odreagować swoją frustrację. Trzeba tam wysłać Środę, aby przeprowadziła warsztaty z tolerancji i zdecydowanie powiedziała STOP agresji europejskich faszystów, kiboli i PISu.
  • ~and
    (2016-03-22 08:55)
    Śniadoskórzy chłopcy pokazali pokojowe nastawienie imigracji. Angela otworzyła puszkę Pandory.
  • ~lew tygrysiński
    (2016-03-22 08:58)
    A bo to trzeba się przecież szerzej otworzyć na inność!
  • ~Marek
    (2016-03-22 08:58)
    Multi - kulti! Lewackie rządy sprowadzają na normalnych ludzi nieszcześcia! Banda durnych ludzi! Dalej zapraszajcie! U nas nawet nie próbujcie! 11 osób zginelo, 25 osób rannych. Lewackie rządy baranów!!!
  • ~********
    (2016-03-22 09:02)
    Zapraszajmy muslimow, zapraszajmy. Tuska, Kopaczowa, Pitere zamknąć z muslimami w jednym baraczku. Hehehe
  • ~daffa
    (2016-03-22 09:03)
    Ewa Kopacz zaprosiła 7 tysięcy takich rozrywkowych gości do Polski.
  • ~Jol
    (2016-03-22 09:03)
    Dla niektórych krajów jest juz a późno! Oni będą cicho siedzieć przez kilka lat. Stworzą sobie struktury a później będą żądania a jak nie to bedzie tak jak dzisiaj widzimy w TVP.
  • ~Wyborca PiS
    (2016-03-22 09:07)
    Widzisz to rządzie ? Nie wpuszczajcie imigrantów bo Państwo Polskie i wy osobiście zostaniecie pozwani przez rodziny ofiar za wpuszczenie terrorystów do Polski. Nie ma ŻADNEJ metody by zweryfikować co taki imigrant ma w głowie. Zamachowcy z Paryża mieli żony i dzieci. Nie przeszkodziło im to w niczym. Ci ludzie są tak zindoktrynowani i fanatyczni, że nic nie powstrzyma ich przed zamachami. Chrzańcie opinię Europy tak jak to robią Fico czy Orban. Konstytucja nakłada na was obowiązek dbania o życie i zdrowie obywateli ! Najpierw Konstytucja a dopiero potem układy i układziki z UE!!! Głosowałem na PiS. Jeśli ich wpuścicie to dla mnie i milionów Plaków będzie to ostatni raz .Porządzicie 4 lata max i koniec !!!!
  • ~HwwD
    (2016-03-22 09:08)
    Luudzie, ani chybi to wina Kaczynskiego i PIS-u!! Schetyna, KOD, Lis i POlska Targowica juz leca do Brukseli by oskarzyc PIS za ten terrorystyczny akt.
  • ~świńskikebab
    (2016-03-22 09:12)
    Fantastycznie. Więcej brudasów welcome...
  • ~v7
    (2016-03-22 09:15)
    Kobiety w Europie odmawiają posłuszeństwa, to trzeba pokazać siłę. Jak mawiała "ministra" Mucha, trzeba się ubogacać kulturowo. Szkoda, że nie ma poprzedniej ekipy, wysłalibyśmy samoloty "bezgłowe" i sytuacja opanowana. Więcej, lewaków, KODomitów i Postępowców, a wszyscy trafią jak mawia Allah do raju.
  • ~Nick
    (2016-03-22 09:17)
    Islam religia pokoju.
  • ~maski pegaz
    (2016-03-22 09:24)
    Prosze sie przygotowac na cos wiekszego co ma nastapic jeszcze w tym roku.Niektore zrodla mowia ze zostanie urzyta brudna bron.
  • ~"przyjacielska" Andżelika
    (2016-03-22 09:34)
    Polacy na pracę w Niemczech mieli kilkuletnie "embargo " . Fala emigrantów z Afryki i bliskiego wschodu popłynęła strumieniem za przyzwoleniem a nawet zaproszeniem pani Andżeliki . To jak pani potraktowała wschodniego sąsiada ? A w pogrzebach ofiar "zapraszanych " potencjalnych zamachowców , to będzie pani brać udział ?
  • ~abc
    (2016-03-22 09:45)
    I dobrze tak...wypuścili sobie Arabów i teraz mają. Niema sie czego dziwić. Dajcie prawdziwe newsy a nke takie coś