Państwo Islamskie świętuje po zamachach w Brukseli i grozi: to co nadchodzi, będzie jeszcze gorsze

| Aktualizacja:

W oświadczeniu, w którym dżihadystyczne Państwo Islamskie (IS) przyznało się do przeprowadzenia wtorkowych zamachów w Brukseli, organizacja zagroziła kolejnymi atakami, zapowiadając, że "to, co nadchodzi, będzie jeszcze gorsze" - podała we wtorek agencja AP.

wróć do artykułu
  • ~normalny
    (2016-03-23 08:04)
    Płacząca lewacka komisarz Mogerinni -tak wygląda europa pod rządami fanatyków MULTIKULTI !!!!!!!
  • ~Stefan
    (2016-03-23 08:00)
    Wyobrażacie sobie teraz rządy Tuska lub Kopacz? O dzieki ci Boże że ich juz niema! Oni do kraju docelowo 100 tys tych wariatow sprowadzić chcieli.
  • ~nina
    (2016-03-23 07:58)
    Rządzący są dwulicowi. Sprzedają broń gdzie popadnie,liczy się tylko kasa,nawet za Smierć.A póżniej udają,że ich boli co się dzieje.wysyłają sobie kondolencje.Wiem,że to co piszę to nerwy,ale może dość tej poprawności i wziąć się naprawdę do roboty w dziedzinie ochrony obywateli. BARDZO karać za posiadanie nielegalne broni,żadnego dostępu do niej dla nieuprawnionych.większa inwigilacja środowisk podejrzanych,wydalanie podejrzanych w razie najmniejszych choćby złych zachowań.Bo teraz więcej praw mają bandyci niż ich ofiary.
  • ~kasandra
    (2016-03-23 07:52)
    Wierzę w te grożby , niestety politycy unijni wprowadzili do Europy " konia trojańskiego" i będziemy mieli dekady terroru , niestety cierpią niewinni a może i winni bo popierają taką politykę .
  • ~Marek
    (2016-03-23 07:49)
    Symbolem reakcji Europy jest dzisiaj mazgająca się Federica Mogherini. W Paryżu też tak było. Co ja bym zrobił: wybrałbym w Afryce troche ziemi, obstawił wojskiem, rozpocząl budowe domków i za 3 miesiące wysiedliłbym wszystkich muzułmanów. Zero tolerancji. Nawet 3 miln ludzi na statek i wynocha.
  • ~qqqnnn
    (2016-03-23 07:47)
    to nie islam jest winien ale wszyscy LEWACY z każdego kraju którzy do tego doprowadzili
  • ~krystyna
    (2016-03-23 07:44)
    Merkel powinna walić się w piersi za tą plagę islamskich "azylantów"to jej głupia polityka multi-kulti ponosi fiasko.Niemcy po raz kolejny przyczynili się do tragedii europy przez swój egoistyczny stosunek do ekonomi politycznej ,taniej siły roboczej która sprowadziła terrorystów .
  • ~Ania
    (2016-03-23 07:43)
    A KOD i lewacy podskakują HOP HOP HOP multikulti
  • ~jorry123
    (2016-03-23 07:33)
    teraz będą marsze rezolucje, kwiatki, pioseneczki, czyli jedna wielka hucpa, a po prostu w ramach retorsji Belgowie powinni wysadzić 10 meczetów w Belgii i wydalić10.000 arabów wprost na pustynię.... To byłaby prawdziwie wolna i rozsądna polityka.